Smuggler

Pytania do Smugglera

14045 postów w tym temacie

@2real4game wiesz, mi nie chodzi tutaj o legalność, tylko tak jak mówię - to CDA ma swoje 'oficjalne stanowisko' w różnych sprawach jako pismo/redakcja, czy nie? Czy każdy redaktor może przedstawiać bezgranicznie swoje poglądy na łamach czasopisma/serwisu. Przykładowo mi się zrobiło nieco przykro, gdy jako osoba, która właśnie 'bawi się w jutuby' zostałem pośrednio obrażony przez czasopismo, a potem zobaczyłem, że 'na łamach pisma możemy cisnąć temu procederowi, ale na łamach serwisu go promujmy, bo hajsy'...

0

Nie mam zbytnio pojęcia, czy to dobry temat na zadanie takiego pytania, ale czy możemy spodziewać się w CDA skanów roczników 2005 i 2006? Posiadam kilkanaście numerów z lat 2000-2006, ale kupuję CDA bez przerwy dopiero od połowy 2006 roku, więc chciałbym uzupełnić kolekcję, nawet jeśli jej połowa miałaby być w postaci cyfrowej :P

0

Na

Dnia 4.01.2017 o 02:55, Gumis2 napisał:

Nie mam zbytnio pojęcia, czy to dobry temat na zadanie takiego pytania, ale czy możemy spodziewać się w CDA skanów roczników 2005 i 2006? Posiadam kilkanaście numerów z lat 2000-2006, ale kupuję CDA bez przerwy dopiero od połowy 2006 roku, więc chciałbym uzupełnić kolekcję, nawet jeśli jej połowa miałaby być w postaci cyfrowej :P

Na pewno będą.

0

Cesarzu lodow bakaliowych, w nadchodzacym numerze 2/2017 bedzie recka Pinball FX2 VR. Czy to tylko wyjatek, czy tez mozna liczyc na to, ze w kolejnych numerach bedzie mozna przeczytac przynajmniej jedna recke tytulu VR? Pytam, bo w ciagu ostatniego roku w zalewie roznych growych popierdolek na VR pojawilo sie tez kilkadziesiat tytulow, ktore jak najbardziej sa warte uwagi i gwarantuja dobra zabawe.

0

VR.... udało mi się obejrzeć sprzęt o Sony. Jestem niekompatybilny :/ Myślę, że podobny problem będzie z reckami. Dużo będzie zależeć od tolerancji recenzującego na VR. Może zrobić ranking/test redaktorom tak by potem przy recenzjach można było podawać "poziom kompatybilności z VR" :) Na przykład w skali od 1 (kłopoty z błędnikiem już w menusach) do 10 (nie zdejmuje hełmu nawet przy wyjściu do toalety)

0

Beda gry na VR - będa ich recenzje.

0

Napisano (edytowane)

Co sądzisz o "Bazar Złych Snów" Kinga? Właśnie skończyłem i to chyba jedna z najgorszych jego książek jakie czytałem. Opowiadania są mdłe i nijakie. Z całej grubej książki znalazłbym ze 2,3 opowiadania które mi się w miare podobały.

edit: juz nie ważne, znalazłem opinię na twoim profilu FB :)

Edytowane przez LARRY
0

Nadganiam ostatnio zaległości w czytaniu CDA i przy historii konsol naszła mnie tak myśl, że byłoby fajnie mieć je wszystkie w jednym miejscu. Plus historia handheldów i drugi numer Retro "prawie" gotowy... albo choćby Tipspmaniak

0

Nie wiem czy jest sens robic drugi raz to samo.

Kiedys naszla mnie mysl, zeby swoej retro-teksty zebrac w jakims e-booku i dolaczyc jako bonus do CDA... Moze kiedys?

0

Hej, hejka, uszanowanko!

Jestem raczej niedzielnym graczem i takim samym czytelnikiem waszego pisma. Kupuję je sporadycznie — albo, jeśli pojawi się gra, która naprawdę mnie interesuje, albo gdy wykluwa się wydanie specjalne: czy to jubileusz 18-lecia, czy to jakiś Tipsomaniak...

No właśnie Tipsomaniak! Być może pytanie o niego zostało już tu zadane, wtedy biję się w pierś i mówię: mea cupla! Mam sporą biblioteczkę Tipsomaniaków, która ładnie prezentuje się na półce, czego niestety nie mogę powiedzieć o pismach, których posiadam raptem 20 numerów. Wiadomo, że gdy wychodzi Tipsomaniak sprzedaż się podnosi a więc włodarze w Bauer powinni otwierać szampana.

Czy zatem jest jeszcze szansa na zobaczenie takiego cudeńka? Tipsomaniaki są dla mnie pewną nostalgią, podczas gdy nie mam czasu na comiesięczne kupowanie i przeglądanie waszego pisemka, tipsomaniaki stanowiły niejako podsumowanie tego, co się u was dzieje i w jaką stronę idziecie. Fakt - kodów nie ma co publikować bo te są w internecie, publicystyka jest w pisemku (według kolegi który was kupuje - obszerna o dziwo!!), ale może pomyślicie o wydaniu takiej książeczki bo to cudeńka były niesamowite.

1

Teraz jest za to np. Retro - osobne czasopismo o klasycznych grach, dołączone do CDA. Takie inne wcielenie Tipsomaniaka.

0

Hej Smuggler! Czytałeś może już najnowszą książkę Lee Childa Sto Milionów Dolarów? Jeśli tak jak ci się podobała? Ja jestem aktualnie na 18 Tomie, czyli w trakcie Nigdy Nie Wracaj. Co ostatnio czytałeś ciekawego, może polecisz coś? Pozdrawiam

0

Nienajgorsza ale też nie powala. Ot, typowy Child/Reacher. Przeczytałem, może być. I do tego sam wpadłem na to, co jest warte 100 mln. $ choć nie za szybko, ale jednak.

Z ciekawych rzeczy...? Ale z jakiego gatunku? Cykl Starfire Webera jest calkiem niezły (sf/space opera).

Dnia 9.03.2017 o 23:19, PytaniaDoSmugglera napisał:

Czy odnosisz wrażenie, że forum cd-action umiera?

FB zabija wszelkie fora, generalnie rzecz biorąc.

0

Napisano (edytowane)

Dnia 16.03.2017 o 09:39, Smuggler napisał:

Czy odnosisz wrażenie, że forum cd-action umiera?

FB zabija wszelkie fora, generalnie rzecz biorąc.

Co oznacza, że można szybciej uzyskać odpowiedź i łatwiej pogadać z redaktorami !

Można, prawda ?

Edytowane przez carnivor
0

Owszem.

0

Smuggler, bo Ty już jesteś starszy stateczny, a wiadomo, że lepszy starszy stateczny niż młody niestateczny, roztocz proszę ojcowską opiekę nad tymi małymi zindoktrynowanymi Japończykami biegającymi po redakcji, bo jeszcze kilka numerów CDA i będę schabowego z cebulą jadł pałeczkami, popijał sake, i proszę nie wysyłajcie ich za często do Japonii bo się tam tylko radykalizują Tora! Tora! Tora!

0

Tora? To raczej Izraelici niz Japonczycy. :)

0

Witaj Smuggler mam takie pytanie czy są dostępne w formacie pdf Tipsomaniaki( a szczególnie mi chodzi o te z lat 2002-2006) a jak nie to gdzie można je kupić?

0

Widziałeś trailer filmu "It"? Wybierzesz sie do kina, masz jakies swoje zdanie na temat trailera? 

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.