Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Witam.

Piszę licząc,że zainteresuję Pana moim problemem. Ostatnio zmniejszyłem swoją "kupkę wstydu" i ukończyłem 3 część Thief'a.

Nadszedł czas by zainstalować najnowszą część. Wziąłem grę z półki i ściągnąłem folię zabezpieczającą (zakupiona została w zeszłym roku).

No i się zaczęło :) 

Aby zainstalować grę musiałem wejść na stronę nobox.pl i zarejestrować kod znajdujący się po wewnętrznej stronie okładki. Zrobiłem to i otrzymałem następujący komunikat:

"Wystąpił problem podczas rejestrowania klucza. Prosimy o kontakt z pomocą techniczną serwisu."

I to uczyniłem. Kazano mi zrobić zdjęcie kodu z pudełka i paragonu.

Właśnie tu jest problem. Nie trzymałem paragonu tyle czasu i po prostu go nie mam. I co teraz? Muszę kupić kolejną kopię?

W tej chwili czekam na odpowiedź czy "łaskawie" prześlą mi kod.

Niech Pan się wypowie co robić w takiej sytuacji? Mam wiele oryginalnych gier i wydaje mi się,że akurat ta gra nie jest grą ,którą chciałbym "wycyganić" od dystrybutora.

Pozdrawiam Grzegorz Ksiuk

 

Ps.Sprawa rozwiązana pomyślnie.

Edytowano przez grzelu1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie czytam nowy numer i mam takie pytanie czy będzie jakaś relacja fotograficzna z targi E3 na płytce w przyszłym numerze i czy będą fotki z hostessami z targów bo zawsze to była stara tradycja Cd-action i redaktor od korekty Esperenza jeszcze pracuje w cd-action?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś serial 11.22.63 na podstawie Dallas 63? Ja dopiero teraz się za niego zabrałem i właśnie go skończyłem. Cóż, moim zdaniem wypadł całkiem fajnie, ale do książki nie ma startu. Przede wszystkim dlatego, że baardzo spłycono i skrócono wersję książkową. Podobno czuwał nad tym King, więc nie wiem czemu zrobili tylko 8 odcinków, przez co wszystko jest nienaturalnie przyśpieszone i jest słabsza wczuwka w całość. Co sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze mój kolega nie będącym tutaj jeszcze na forum pyta czy tekst do Retro można tobie przysłać na wiadomość prywatną z forum?
Przyznam sam bym nadesłać jeśli była taka możliwość.  Jeśli nie ma to trudno :) tekst się wydrukuje choć będę musiał napisać taki aby nie przekraczał dwóch kartek lub jednej bo w numerze nie było podane wzorca na ile stron mogą być przyjęte.
 

Edytowano przez NomadP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedy

9 godzin temu, NomadP napisał:

Smugglerze mój kolega nie będącym tutaj jeszcze na forum pyta czy tekst do Retro można tobie przysłać na wiadomość prywatną z forum?
Przyznam sam bym nadesłać jeśli była taka możliwość.  Jeśli nie ma to trudno :) tekst się wydrukuje choć będę musiał napisać taki aby nie przekraczał dwóch kartek lub jednej bo w numerze nie było podane wzorca na ile stron mogą być przyjęte.
 

Najprosciej wyslac na cdaction@cdaction.pl z dopiskiem RETRO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2017 o 22:16, LARRY napisał:

Czemu olewasz moje pytania? :D

Nie olewam, przegapiłem albo zapomnialem odpowiedziec.

Ogolnie ekranizacje Kinga zwykle nie dorownuja ksiazkom, bo tych ksiazek sie nie da dobrze sfilmowac. "jasnosc" jest wyjatkiem od reguly ale tez rezyser dosc lekko sobie potraktowal pierwowzor (co wkurzylo Kinga  i potem po latach zrobil wlasna, wierna ksiazce, adaptacje, nudna jak nieszczescie).

Dallas ogladalem i dalo rade, choc do ksiazki startu nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, myślałem, że coś zmajstrowałem, że nie doczekuje się odpowiedzi :) Zdanie mam podobne, serial bardzo fajny, lecz do książki i tak nie ma co porównywać. Gdyby serial był obszerniejszy i poruszał więcej wątków z książki to byłoby super, a tak mimo wszystko czuje niedosyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Planuję napisać pewien tekst do CDA, ale jednej informacji mi brakuje. Jaki jest maksymalny limit znaków (ze spacją/bez spacji), który przyjmujecie dla standardowego artykułu? Temat, który mam jest dosyć obszerny, ale nie chcę przegiąć z rozmiarem.

Edytowano przez Vacter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky is the limit plus zdrowy rozsadek autora. Generalnie zakladaj, ze na strone publicysytki wchpodzi tzk 5 KB tekstu max. Czyli 30 kB zdaje mi sie gornym limitem... oczywiscie zawsze mozna wiekszy tekst - jesli tego warty - podzielic na kilka czesci puszczanych w kolejnych nr.

Ale tak miedzy nami 15-16 kB powinno wystarczyc bez problemu, gdy sie nie leje wody...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro niestety usypiam swojego 15 letniego psa i by nie myśleć o tym bólu i rozpaczy, chciałem się zatopić w jakiejś lekturze. Na półce stoi Cmętarz Zwieżąt i tu pytanie: Czy czytanie tej książki jeszcze bardziej mnie nie podłamie? Pisałeś kiedyś, że czytałeś ją w kilka dni po uśpieniu kota i wywarła na tobie większe wrażenie, więc nie wiem czy to będzie na moje nerwy. Jest to ostatnia książka, która została na mojej uzbieranej kupce wstydu i czekała na mnie 2 miesiące. Może to właśnie na ten czas?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smugg

Czy miałeś anty-fanów z karachan.org?
Bo mam jednego kumpla z Zamościa i tak te karaluchy go dręczą gdy robi streamy.
Ban i próby zgłaszania są bezskuteczne. I tak kolega jest bezradny. Niby można z tym można iść na policję za znęcanie się jako cyber przestępstwo.
Ale co oni zrobią jak karachan.org to takie miejsce gdzie wszystko jest szyfrowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...