Jump to content

CaptainPolandPSN

Forumowicze
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
  1. Wiadomo że są i będzie coraz wiecej z całym szacunkiem do gier PC .W Polsce maksymalnie z 1 mln graczy ma najnowsze konsole to mało .
  2. A tak sobie napisałem dla jajek ,za parę lat jak ludzie będą mieć więcej pieniędzy i tak się będziecie musieli przestawić na konsole bo większość zacznie je kupować . Przecież was czytam raz na rok ,ostatni raz kupilem CDA dla CODww2 ,tekkena 7 i Wolfensteina.Mialem nawet prenumeratę ale się wkurzylem, bo jak przychodził nowy numer to nie mogłem go otwierać ponieważ jeszcze czytałem stary.
  3. Każdy pisze jak pisze , byle by było zrozumiale.ciezko się pisze na komórce słownik szwankuje i w dodatku w czasie kiedy się gra w cod na sieci . Kiedyś jak mieszkałem w Polsce nie było pieniędzy na internet więc kupowałem CDA regularnie głównie dla pełniakow , z biedy. Odkąd wyjechałem z Polski i przerzuciłem się na konsole (zaczęło się od starego uzywanego PS2 w 2007,lepiej się grało niż kompie) nie interesuje mnie CDA ,każdą grę mogę sobie kupić, a recenzje na internecie przeczytać. Przyznaję że kiedyś w Polsce jak się chodziło do szkoły, CDA to była taka odskocznia od rzeczywistości ,teraz to już nie jest to samo.
  4. Mam nowe pytanie ,zawsze jak kupuje CD action ,a robię to rzadko to jakoś nie czytam całego i tak leży nieprzeczytane a potem już się coraz bardziej przedawnia i nie chce się do niego wracać ale kiedyś dokończę ,kupiłbym następne ale jeszcze tego nieprzeczytałem, ,nie mogłoby być cieńsze ,skrócić te recenzje o połowę żeby się szybciej czytało i dać lepsze gry na płycie chociaż i tak w nie nie gram, może przerzucicie się całkiem na konsole ,myślicie o tym? Ile osób czyta od początku do końca?
×
×
  • Create New...