Jump to content

guest531

Forumowicze
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-5 Słaba

About guest531

 • Rank
  Krasnolud
 1. Mam taką rozterkę, że planuję zagrać w trzeciego Wiedźmina (jak tylko kupię konsolę!), ale z drugiej strony absolutnie mierzi mnie główny wątek fabularny (jako kotlet odgrzewany chyba w najgorszy z możliwych sposobów Z tym że znam go tylko w ogólnych, trailerowych zarysach). No i zastanawiam się, czy granie dla wątków pobocznych, świata gry, gameplayu ma w tym przypadku rację bytu. (Nie wiem, czy mogę powiedzieć, że jestem fanem franczyzy, ale pierwszej części na pewno ).
 2. Ano drogie, ale Mass Effecty to jest takie przeżycie, że chyba warto (To znaczy - do "dwójki" dokupić wszystkie dodatki, do "trójki" From Ashes i Cytadelę). Sorry Smg, że się trochę wciąłem
 3. Które z singlowych DLC do trzeciego Mass Effect powinienem kupić, jeśli interesuje mnie zawartość mocno zorientowana na fabułę, a jednocześnie nieprzesadnie krótka? (Bo też punkty BW swoje kosztują). Kiedy przechodziłem "dwójkę", sprawiłem sobie Nadzorcę i Kryjówkę Handlarza Cieni i w obu przypadkach byłem zadowolony. Pytam o to Ciebie, bo wiem, że wszystkie dodatki kupiłeś (fanem DLC nie będąc), a mam opory przed zaglądaniem do recenzji w necie, jako że nie chcę poznać za dużo szczegółów. Dopiero zaczynam grać w "trójkę", tak że prosiłbym bez spoilerów
 4. Tę niesamowitą cierpliwość i życzliwość, które na fanpage'u przejawiasz wobec różnych typów ludzkich, zawdzięczasz medytacjom czy po prostu wynika to z przyrodzonego charakteru?
 5. Być może, choć akurat po Lemie, biorąc pod uwagę jego inteligencję i przenikliwość, takiej świadomości bym się spodziewał Tak czy owak i gwoli ciekawostki, jeden z użytkowników wspomnianego forum wypowiedzi w podobnym tonie znalazł w Bombie megabitowej.
 6. Sęk w tym, że tam tego nie ma, ani siłą rzeczy w pierwszym wydaniu, ani w Tako rzecze Lem.
 7. Tylko gdzie? Pisząc posta, sugerowałem się tym, że czynione przez internautów próby dotarcia do źródła tej wypowiedzi - a przynajmniej te, które prześledziłem - kończyły się fiaskiem. Nawet fani z forum.lem.pl nie dali rady.
 8. A jak mawiał Abraham Lincoln, wadą cytatów internetowych jest to, że każdy od razu wierzy w ich prawdziwość.
 9. Najlepiej to by było, jakby użytkownicy korzystali z wyszukiwarki
 10. I jak tam ostateczne wrażenia z Lords of the Fallen?
 11. No dobra, ale torrenty też są faktem, razem ze wszystkim co tam jest. Analogia do oglądania na YouTube filmów czy seriali byłaby chyba w tym przypadku jak najbardziej uzasadniona: niby nie wchodzę w posiadanie niczego, ale i tak duch piracenia jest tu obecny, bo robiąc tak, korzystam za darmo z owoców czyjejś ciężkiej pracy, za które ktoś chciałby dostać zapłatę a które zostały opublikowane bezprawnie. Nie no, nie jestem tak małostkowy, żeby się czymś takim ekscytować - może to emotka, której użyłem, sprawiła takie wrażenie, ale nie chciałem po prostu, by ktoś w moim poście dopatrzył się natarczywości czy wyrzutu.
 12. W sumie spodziewałem się odpowiedzi w stylu "nie bądźmy świętsi od papieża". Czyli słuchanie nieautoryzowanej muzyki na YouTube i dzielenie się takową jest Twoim zdaniem moralnie w porządku?
 13. Nie przeszkadza Ci, że udostępniasz na fejsie piosenki wrzucane na YT przez osoby, które najprawdopodobniej nie mają do nich żadnych praw?
×
×
 • Create New...