Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

A tak sobie napisałem dla jajek ,za parę lat jak ludzie będą mieć więcej pieniędzy i tak się będziecie musieli przestawić na konsole bo większość zacznie je kupować . Przecież was czytam  raz na rok ,ostatni raz kupilem CDA dla CODww2 ,tekkena 7 i Wolfensteina.Mialem nawet prenumeratę ale się wkurzylem, bo jak przychodził  nowy numer to nie mogłem go otwierać  ponieważ jeszcze czytałem  stary.

Edytowano przez CaptainPolandPSN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA juz od dawna sa recki gier konsolowych, to raz. Konsola w domu to nie jest obecnie luksus. Wielu graczy (m.in. ja) jest multiplatformowa i gra na PC, konsolach i mobilnie, to trzy. W CDA znajdzie sie cos na wszystkie platformy, co odpowiada sytuacji na rynku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pytania.

23 urodziny, 300 numer pisma - to są na pewno numery CDA które będą "świętowane".

31 minut temu, Tesu napisał:

W CDA juz od dawna sa recki gier konsolowych, to raz. Konsola w domu to nie jest obecnie luksus. Wielu graczy (m.in. ja) jest multiplatformowa i gra na PC, konsolach i mobilnie, to trzy. W CDA znajdzie sie cos na wszystkie platformy, co odpowiada sytuacji na rynku. 

No co, nie doczytał... jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że PRL był ustrojem sensownym gospodarczo, który odbudował Polskę i umożliwił sukces III RP (tak ostatnio pisze redaktor Żakowski w "Polityce"), czy wręcz przeciwnie: był to ustrój pełen absurdów, niewydolny gospodarczo, marnotrawczy itd., i generalnie cofający nas w rozwoju? Jakoś nie ma zgody w tej kwestii wśród ludzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pierre - nie uwazam ze PRL to "samo zlo" ale jestem daleki od gloryfikowania go. Jeszcze pamietam kolejki, kartki, Jedynie Sluszne Tresci w gazetach i TV oraz gapienie sie na takie luksusy jak porzadne jeansy, piwo w puszcze, czy czekolada - na polkach Peweksu, czyli sklepu gdzie kupowac mozna bylo za dolary, ktorych to dolarow nie mogles w Polsce legalnie kupic i sprzedac (sprzedac tak - panstwu, za smieszne pieniadze), a na czarnym rynku wychodzilo, ze sie przez miesiac pracuje za 10-30 $...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co myślisz o książkach George R.R Martina:  Pieśń Lodu i Ognia? 

Według mnie są świetne i przebijają wszystkie książki fantasy jakie powstały. Bohaterowie są bardzo realistyczni i ciekawi, wątek rodów jak Lannisterowie, Starkowie jest świetny. Ciekawi mnie twoja opinia.

Jako fan aparatów i fotografii na pewno polubiłeś grę Life is strange, która na aparatach się głównie skupia. Jaki wątek w tej grze najbardziej ci się spodobał?

 

 

Edytowano przez RoronoaZoro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2018 o 18:37, RoronoaZoro napisał:

W waszej redakcji jest tylko jedna kobieta, 9kier i jest wiele skarg na nią. 

Dnia 25.02.2017 o 19:40, RoronoaZoro napisał:

(...) Na tej stronie powinnaś się skupić na pisaniu  lepszych recenzji na które wiele osób narzeka, bo nie są najlepszej jakości. Bardzo możliwe, że zostałaś przyjęta do redakcji tylko dla tego, że jesteś kobietą i czasopismo ma fejm, że laska u nich pracuje. Proszę, abyś wypowiedziała się o tym.

Coś się tak na 9kier uwziął? Były głosy, że jej styl pisania jest rozpoznawalny i różni się od innych, ale to samo tyczyło się np. Papkina, więc co ma do tego bycie kobietą? I gdzie są te skargi, o których wspominasz (nie liczę twoich "skarg")? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie serio: są jakieś wolne miejsca pracy w redakcji mam orzeczenie o niepełsprawność mogę pisać nawet artykuły do śwata wiedzy i innych magazynów bauer . jestem wszechstrony i uzdolniony i szybko się uczę..

 

mam jeszcze tylko problem z pisaniem ale kupuje książki do gramtyki i ortografii tylko koleżanka polonistka musi mi odpisać na GG jakie kupić?

 

pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2018 o 10:57, sajki napisał:

Nie odpowiedziałeś, więc spróbuję jeszcze raz:

1. Czytałeś książkę Elda? Jak wrażenia?

2. Będzie nowe Retro?

2 x nie. Ksiazka Elda czeka w kolejce (dlugiej tak na oko na pol roku, choc staram sie czytac co najmniej 1 ksiazke w tygodniu). Retro juz nie bedzie, mi tez jest przykro z tego powodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2018 o 18:37, RoronoaZoro napisał:

4. Uważasz, że kobiety dorównują facetom w zdolnościach i pracy? W waszej redakcji jest tylko jedna kobieta, 9kier i jest wiele skarg na nią. Jak myślisz dlaczego kobiety mają taki mały udział w najważniejszych zawodach na świecie? Dużo się mówi o tym, że to mężczyźni rządzą światem.

 

ohzrd5t.jpg

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2018 o 18:37, RoronoaZoro napisał:

Dzień dobry. Mam parę pytań.

1. Co myślisz o książkach George R.R Martina:  Pieśń Lodu i Ognia? 

Według mnie są świetne i przebijają wszystkie książki fantasy jakie powstały. Bohaterowie są bardzo realistyczni i ciekawi, wątek rodów jak Lannisterowie, Starkowie jest świetny. Ciekawi mnie twoja opinia.

>>>Not bad, ale fantasy nie jest moim ulubionym gatunkiem literackim.
 

2. Jak czasopismo CD-Action obecnie sobie radzi? Widzowie odchodzą od was czy wasza popularność rośnie? Jaki poziom obecnie prezentujecie?

>>Still alive. :) A poziom - wysoki, panie, wysoki.

3. Jako fan aparatów i fotografii na pewno polubiłeś grę Life is strange, która na aparatach się głównie skupia. Jaki wątek w tej grze najbardziej ci się spodobał?

>>>Nie polubilem. Lubie fotografowac, a nie grac w gry, gdzie sie fotografuje. 

4. Uważasz, że kobiety dorównują facetom w zdolnościach i pracy? W waszej redakcji jest tylko jedna kobieta, 9kier i jest wiele skarg na nią. Jak myślisz dlaczego kobiety mają taki mały udział w najważniejszych zawodach na świecie? Dużo się mówi o tym, że to mężczyźni rządzą światem.

>>>My rzadzim swiatem, a nami kobiety - jak mawial klasyk.

 

 

18 godzin temu, hansui napisał:

pytanie serio: są jakieś wolne miejsca pracy w redakcji mam orzeczenie o niepełsprawność mogę pisać nawet artykuły do śwata wiedzy i innych magazynów bauer . jestem wszechstrony i uzdolniony i szybko się uczę..

 

mam jeszcze tylko problem z pisaniem ale kupuje książki do gramtyki i ortografii tylko koleżanka polonistka musi mi odpisać na GG jakie kupić?

 

pozdrawiam.


Odpowiedź serio: kup wszystkie z listy, którą dostaniesz.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...