Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Portal (seria)

Polecane posty

E, że jak? :huh: Tylko jeden? Przecież za przejście całej gry powinny jeszcze wpaść ze dwa albo trzy inne "acziki", nie mówiąc o tym, że takie sprawienie aby jedna wieżyczka rozwaliła drugą własną salwą trudne nie jest. Tak więc, jeśli przeszedłeś do końca, powinieneś mieć jeszcze Fratricide, Partygoer oraz Heartbreaker :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była świetna,teksty GlaDoS zabawne,zagadki łatwe a koniec mistrzowski:) Po gameplay'u widać że dwójka będzie trudniejsza i będzie w niej więcej rozwiązań(z czego się cieszę) a informacja o kooperacji mnie już kompletnie ucieszyła.(4 portale o tym marzyłem)Więc czekam na Portal 2 z niecierpliwością:]

PS:Z tego co czytałem(i wy pisaliście)dowiedziałem się że Portal 1 był testem/betą części drugiej więc tak naprawdę my też jesteśmy królikami doświadczalnymi:)

PS2:Pamiętajcie The cake is a lie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra jest zbyt łatwa...

3-4 godzinki i po grze :/ No szkoda.

Mogło by być tu więcej kombinowania z tymi portalami, bardzo podobały mi się poziomy z tymi strzelającymi robocikami :D

Tylko szkoda, że było ich tak mało...

Teraz pozostaje czekać z niecierpliwością na Portala 2 :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za krótka. Udało mi się z nią zapoznać... Parę razy odwiedzając znajomego. Szkoda, bo teksty GLaDOS potrafiły rozbawić mnie do łez.

"When I said - I'll now burn you in 5000C. Goodbye. - and your reaction was something like - NO WAY - do you remember? Oh, were having great time together... Please, COME BACK!"

Ten głos będzie mi tłukł się po głowie do końca życia. No, wieżyczki strzelnicze też były świetne, na swój zabójczy sposób urocze :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz GLaDOS będzie zgoła odmienną osobowością, w końcu po odłączeniu rdzenia moralności już choćby po głosie widać różnicę. W dodatku patrząc na scenę "przebudzenia" możemy mieć niemal pewność, że to będzie cyniczna, wyrachowana i sadystyczna GLaDOS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://en.wikipedia.org/wiki/Portal_2#Plot

Wszedłem i co ja widzę? Sylwetki "postaci", którymi podobno mają kierować gracze w trybie kooperacji o_O Może to przeoczyłem, ale newsów mówiących o tym, że będziemy kierować zmodyfikowanymi turret gunami nie zauważyłem tak więc odkrycie tego zdjęcia sprawiło mi niezłe zdziwienie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/14629

Mamy chyba pierwszy filmik z trybu kooperacji i wygląda on świetnie po prostu :D Co może być większa kwintesencją współpracy niż potrzeba przejścia przez różne przeszkody? Dodać do tego możliwość ciekawych akcji, fajnych animacji robotów, które wywołują uśmiech to... wieszczę trybowi spory sukces ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zgoła inna GLaDOS niż w singlu, bardziej taka jak w jedynce. Fajny pomysł, żeby przekolorować portale dla każdego gracza oraz z tą świetlaną kładką przedłużającą się przez portale. Pewnie możemy liczyć na to, że zadania będą bardzo zróżnicowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niebieski jest fajny^^ Zresztą oba. Fajnie jak oglądałem gameplay, to te taunty jak w Fortressie 2 sie mi spodobały. Pomarańczowy chce go przytulić a niebieski się zgadza a wszyscy na sali "ohhhh..... hahah" a jak się nie zgodził to ten smutny robocik a ktoś z sali "NO WAY" :D Gra będzie fajna nie mówiąc już o trybie kooperacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-17171/portal-2...na-konsole.html

Newsów, jak to z grami Valve, jak na lekarstwo a gdy coś wychodzi to zamiast screenów albo gameplaya (marzenie ^^) dostajemy info w sumie ważne dla modderów i posiadaczy PS3... choć przy okazji informacja, że posiadacze PC i PS3 będą mogli wspólnie grać w tryb kooperacji jest dla mnie pewną nowinką. Wcześniej o tym nie słyszałem.

PS. Zapewne widzieliście już cover art dla pudełka gry na angielskiej Wiki? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie martwi to to, że Portal 2 "ma być droższy". O ile będzie w miarę rozsądny czas grania, to jestem na tak. Nie za bardzo sobie wyobrażam, jak ma działać co-op - poziomy chyba będą generowane losowo? Bo w przeciwnym wypadku para graczy nauczy się planszy na pamięć i będzie ją przechodzić z zamkniętymi oczami :) Niepokoi fakt, że jeszcze nie ma preorderów (i związanych z tym itemów dostępnych w TF2 :trollface: choć odznaka portalowa już w grze jest umieszczona), ale zobaczymy. Oprócz Mass Effect 3 druga część Portala to dla mnie obowiązkowa rzecz w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć że kocham tą grę. Gdy dostałem Orange box na urodziny, (było w nim pięć gier) to ja i tak trąbiłem tylko to "Mam Portal, Hura !!!!) :cheesy:

Uwielbiam słuchać głosu glaDOS ! Cały czas czekam na dwójkę i nie mogę przestać odliczać. :zegar:

Przeszedłem grę dwa razy, i cały czas do niej wracam. :wub:

Z ego co słyszałem to Multiplayer w Portal 2 ma byś super sprawą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo polubiłem GLaDOS :D

Mam tylko nadzieję, że w drugiej części

poczęstuje mnie w końcu tym ciastem, które tak bardzo zachwalała

..

Oby się nie obraziła za

ucieczkę z imprezy i ten późniejszy przykry incydent, do którego między nami doszło

.

No i jeszcze ta piosenka ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje screeny z Portala - zobaczcie!

Portal dostarczał mi niesamowitych wrażeń od momentu zainstalowania (patrz wyżej ;)). Teraz próbuję zdobyć achieva "Camera shy", lecz zawsze brakuje mi jednej do zaliczenia. Ponieważ gra jest dość krótka (2,5 godziny i koniec), bawię się na playgroundzie. Zna ktoś równie fajne mapy?

A co do samej gry, to mam ciekawą teorię dotyczącą "śmierci" GLaDOS. Na stronie prezentującej kalendarium wydarzeń z Half-Life'a jest napisane, że w czasie wydarzeń z Portala, Ziemię nawiedzały "portalowe burze". W momencie, gdy Chell wrzucała Anger Core do płomieni, nad budynkiem Aperture otworzył się jeden z takich portali i próbował wessać Chell razem z GLaDOS. Na szczęście dla nich zdążył się zamknąć zanim przez niego przeszły, dzięki czemu i Chell i GLaDOS wylądowały na parkingu przed Aperture Science.

Z niecierpliwością czekam na Portala 2!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżyłem sobie Portala po raz któryś już i udało mi się go przejść w 40 minut. Jak oceniacie ten wynik? żeby nie było zrobiłem filmik żeby nie wyjść na "kłamcę"

http://www.youtube.com/watch?v=DqBWtUwuCys

Oczywiście bez faila się nie obeszło xD, dwa razy wpadłem do mazi w tym samym miejscu xD. Wiem że są filmiki w których ludzie przechodzą w 12, 15 czy 20 minut ale tam używają bugów i niedoróbek gry. Ja zaś "na legalu" bez oszustw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.thinkwithportals.com/pdf/2011_p..._valentines.pdf - jak komuś to potrzebne, to na oficjalnej stronie jest dostępny pdf z humorystycznymi kartkami walentynkowymi, powiązanymi tematycznie z grą. Nawet jak komuś niepotrzebne, to można zobaczyć i się uśmiechnąć :)

PS Wybaczcie, jeśli ktoś wcześniej już zapodawał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...