Jump to content

TheDarkStefan

Forumowicze
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About TheDarkStefan

 • Rank
  Ork
 • Birthday 06/10/1998

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Mało prawdopodobne ponieważ przypomniałem sobie, że stacja dysków nie czytałała mi Obliviona. Gdy wymieniłem egzemplarz było tak samo.
 2. Witam wszystkich. Mam denerwujący problem z DVD-ROMEM. Mój DVD-ROM jest z firmy Samsung (nic więcej o nim nie wiem ), odczytywał wszystkie płyty, które chciałem, nie miał z nimi żadnych problemów. Jednak nie dawno z niewiadomych przyczyn nie odczytał The Settlers 10-lecia, później Counter Strike'a 1.6. Mój drugi DVD-ROM nie działał, więc mogłem włożyć płytę tylko do pierwszego, tego z Samsunga. Po załatwieniu sobie drugiego DVD-ROMA, (wygląda tak samo jak ten pierwszy, tylko nie ma napisane "samsung")który został podpięty (przez mojego tatę,co nie sprawiało mu problemów) od razu sprawdziłem
 3. Witam, ostatnio grając w minecraft pojawił mi się problem nie przeszkadzający mi w dalszym graniu, lesz naprawdę denerwujący. Mój pierwszy domek który zbudowałem na szybko ma wymiary 4 na 3 bloki, a w nim 2 pochodnie które go oświetlają i gdy ilekroć położę się na łóżku zawsze budzi mnie potwór stojący przy drzwi (drzwi są oczywiście zamknięte) jest to zawsze zombie. Jest to denerwujące, w ogóle nie mogę przespać nocy. Nie wiem czy to jest jakiś kaprys gry czy coś, ale proszę o odpowiedzi.
 4. Dobrze można zamknąć temat, bo przeglądarki już się pozbyłem, była denerwująca, dziękuje za pomoc .
 5. Ja mam Google Chrome i Opere i jakoś gdy mówię sobie że chcę wejść na neta, to jakoś mi się włącza google chrome. Jest taka szybka że się do nie szybko przyzwyczaiłem i nie mogę już zmienić, strasznie wygodna. Polecam.
 6. To jest wpadka mojego kolegi: Pewnego dnia włączył komputer i przywitał go (coś w rodzaju) czarny ekran, wystraszył się i pokazał tacie. Postanowili kupić nowy procesor (intel core i7), bo sądzili, że to procesor jest temu winien. Więc wdali kasę na nowy wystrzałowy procesor, zamontowali go i włączyli komputer i coś się okazało, okazało się, że to nie procesor jest uszkodzony tylko karta graficzna. Więc znów musieli wydać kasę tym razem na nową kartę graficzną i ją zamontować. Po zamontowaniu karty graficznej ukazał im się ładujący się pasek i Windows XP. Historia była opowiadana przez mo
 7. Rozumiem, wiem jednak że komputer odczytuje pendrive, ale jest to jakiś problem. Najprawdopodobniej kupie nowy i zobaczę co i jak. Mam jeszcze pytanie czy potrzebne są jakieś sterowniki potrzebne do pendrive'a ?
 8. Nic nie mówiłem o konsoli, a chyba łatwo się skapnąć że chodzi o stację dysków w komputerze jeżeli użyłem słowa "monitor" i "mój komputer".
 9. Na innym komputerze też nic się nie dzieje, nic nie pojawia się na ekranie, żadne menu, ani nic. Nie wiem jak się odtwarza ręcznie na Windows 7, ale nic się nie pojawia tak samo w Mój komputer !
 10. Witam wszystkich ! Ostatnio chcąc zagrać w grę, więc zacząłem od włożenia płyty do stacji dysków. Jednak gdy płyta zaczęła się ładować wystąpił jakiś problem. Stacja dysków strasznie głośno zaczęła buczeć, ciąć jak jakaś piłą mechaniczna, a na monitorze nic się nie pojawiło, żadne menu, ani nic. Nie zważając na to spróbowałem odtworzyć płytę ręcznie (włączyłem mój komputer i spróbowałem odtworzyć dysk na którym jest płyta), jednak po otwarciu wyskoczył komunikat abym włożył płytę do napędu. Nie mam pojęcia o co chodzi, wygląda na to że stacja dysków nie chce czytać płyt, jednak chcę usłysze
 11. Ja wręcz szaleje za tym zespołem. Co do wydanych płyt to trochę się zdziwiłem że tak mało (pierwszy post), szkoda jednak że się ostatnio rozpadli. Jednak Scars on Broadway i Serj Tankian też świetnie śpiewali, jednak dla fanów jest informacja że się schodzą i zaśpiewają parę kawałków. Chciałem jeszcze napisać dość śmieszną sytuację która miała miejsce u mnie w szkole, a dokładnie ja i mój kolega mieliśmy koszulki Scars on Broadway (on miał bluzę rozpinaną), w pewnym momencie podszedł do nas nauczyciel W-Fu i mówi do nas: - I co, System się schodzi Na co mój kolega rozpina bluzę, a pod bluzą
 12. Ja cały czas czekam na wersje PC. Co do poprzednich części to nie wiem, bo nie grałem,, to będzie moja pierwsza i myślę że będzie to dobry zakup .
×
×
 • Create New...