Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Starcraft (seria)

Polecane posty

3. Nie jestem nowy w grach RTS ale w multi jeszcze nie grałem. Czy gra znajdzie dla takiego żółtodzioba jak ja przeciwnika na podobnym poziomie?

Na początku możesz dostawać po krzyżu, aż w końcu gra ustali poziom twoich przeciwników. Jeśli chodzi o gry 1 na 1 to muszę przyznać, że system sprawdza się bardzo dobrze. Sam wróciłem do gry po dłuższej śpiączce i przegrałem kilka gier, żeby następnie rozegrać gry z przeciwnikami na takim poziomie, że nasze siły znosiły się praktycznie po równo. Niby brązowe naszywki, ale to były lepsze walki - o wiele bardziej emocjonujące - od złota i diamentów. W grach drużynowych słyszałem, że bywa różnie, bo czasem rzuca drużyny losowych ludzi przeciwko przygotowanej już grupie, innym razem poziomy graczy są jakoś dziwacznie obliczane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panstwa

Nigdy w zyciu nie gralem w starcrafta i moje pytanie jest nastepujace (po ogladnieciu paru meczy z turniejow zaczela mi sie podobac).

1. czy mam tam czego szukac ?

2. czy wciaz gra tam duzo ludu, czy raczej sa pustki na serwerach ?

3. slyszalem ze gra jest podzielona na 3 czesci, musze je wszystkie kupic czy wystarczy jedna abym mogl grac w multi ?

za wszystkie odpowiedzi dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

1. Szukać tam możesz i nawet coś znajdziesz:P

2. Na bank jest z kim pograć.

3. Z tego pytania wnioskuje, że chodzi ci o starcrafta 2. Na razie wyszła pierwsza część "Wings of Liberty". Oferuje ona kampanię terran i KOMPLETNY multiplayer ze wszystkimi rasami itp.

Nie ma jak na razie ani 2 ani 3 dodatku. Wszystko to co widziałeś to multi z "wings of liberty".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panstwa

Nigdy w zyciu nie gralem w starcrafta i moje pytanie jest nastepujace (po ogladnieciu paru meczy z turniejow zaczela mi sie podobac).

1. czy mam tam czego szukac ?

2. czy wciaz gra tam duzo ludu, czy raczej sa pustki na serwerach ?

3. slyszalem ze gra jest podzielona na 3 czesci, musze je wszystkie kupic czy wystarczy jedna abym mogl grac w multi ?

ad@2 - pytanie mnie rozwaliło :D Jeżeli mówimy o SC2 - to w to w jednej godzinie gra tysiące osób :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. czy wciaz gra tam duzo ludu, czy raczej sa pustki na serwerach ?

W zależności od godziny na serwerach jest "marne" pół miliona do półtora miliona grających :smile: Dopiero grając około 4-5 rano można czekać na znalezienie przeciwnika "okropne" 2 minuty, zwykle znajduje poniżej 30 sekund.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest polonizacja Blizzarda tylko LEM-u. Licomp Empik Multimedia.

@DOWN - naprawdę? Napawa mnie to niepokojem co do jakości polonizacji D3. No nic. Ponownie nie będę mieć wyboru i będę musiał po kupnie gry od razu ją zarejestrować i zasysać wersję ENG Blizzard Downloaderem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie przez to każda polonizacja jest arcydziełem w swojej dziedzinie, a nie kolejnym mw2 z 'owned' tłumaczonym na 'posiadany'.

Pewnie tak jest. Dla kogoś, kto nie korzysta z wielkich liter. Ja mam na ten temat odmienne zdanie.

Ostatnimi dobrymi polonizacjami był Wiedźmin 1 i 2, żeby już nie sięgać zbyt daleko w przeszłość. Jeśli już zamierzamy się bawić w pełne polonizacje - które w przypadku produkcji zagranicznych są bezsensowne, bo wystarczą polskie napisy DO WYBORU - to chyba czas założyć jakąś szkołę, która uczyłaby ludzi grać głosem, a nie czytać tekst z kartki drewnianym głosem, co jest przypadłością większości dubbingów w grach (w filmach, szczególnie w produkcjach kinowych jest z tym nieco lepiej). Jest to główny powód tego, że zawsze wybieram wersję angielską nad polską, bo rodzimi wydawcy przyzwyczaili mnie już do marności jakości ich pracy. To, że polonizację do StarCrafta 2 robił Blizzard nie zmieniło mojego podejścia po wysłuchaniu i śledzeniu ich próby polonizacji gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmina raczej bym nie nazwał polonizacją. No, chyba że najpierw zrobili wersję angielską, a dopiero potem przełożyli to na polski. Tylko wydaje się to trochę... nie po kolei podejście.

Cóż, przynajmniej polonizacje Blizzarda nie przysparzają takich trudności technicznych jak robota Cenegi. Zawsze coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według moich informacji wersja angielska była robiona najpierw z uwagi na wymagania Atari, które zobowiązało się wydać Wiedźmina w Europie, Azji i USA. Język polski był drugi w kolejności. Mnie nie dziwi, że przede wszystkim należało stworzyć kompetentną wersję międzynarodową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Metale ciężkie zabijają" to najlepszy tekst jaki słyszałem w polskim dubbingu. Ogólnie to polskie głosy w strategiach kojarze tylko z World in Conflict i Starcrafta 2. O ile w pierwszym przypadku lepiej w ogóle nic nie mówić to w starcrafcie jeszcze to jakoś trzyma poziom. Zresztą angielskie "Thor is here!" wywołuje sporo śmiechu u angielskich graczy także najwidoczniej Thor to taka zabawna jednostka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie kolejnym mw2 z 'owned' tłumaczonym na 'posiadany'.

Leżę i kwiczę :D ,a wracając do tematu spolszczeń to idzie się przyzwyczaić tym bardziej w starcrafcie (sam byłem bardzo przeciwny polonizacji starcrafta ale jakoś wyszło)

PS:Jak dla mnie to nasz dubbing do wc3 jest lepszy od angielskiego za to na przykład mass effecta polskiego kijem przez szmatę nie ruszę

PS2:Cieszcie się ,że u nas nikt nie bierze za przerabianie filmów na swoje bo mielibyśmy coś w stylu filmów tureckich hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach... kusi Starcraft 2, kusi... Szkoda tylko, że cena jest nadal zaporowa. Szkoda też, że dodatek również będzie drogi. Wysoko się ceni Blizz...

A właśnie, mam pytanie w sprawie podstawki. W tym sklepie: sklep.gram.pl - starcraft 2, przy wersji językowej jest napisane "kinowa (polskie napisy)". Czyżby zatem na gram.pl nie można by było już kupić pełnej, polskiej wersji językowej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

wydaje (bo sc instalowałem 1,5 roku temu) mi się, że gra jest przypisana do battle.netowej platformy internetowej, więc możesz ściągnąć dowolną wersję językową. ale jeśli to polskie wydanie pudełkowe to jest pomyłka raczej, bo nie pamiętam żeby ktokolwiek nie miał dubbingowanej z pudełka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło zatarabanić do sklepu i zapytać. Sprzedawca potwierdził, że w ofercie pojawił się błąd. Słowem StarCraft II jest dostępny tylko w pełnej polskiej wersji językowej. Natomiast, co już było wyżej pisane, można ze strony Blizza pobrać sobie wersję dowolnego klienta i cieszyć się np. pełną angielską edycją (jak komuś nie wsmak polske odzywki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...