Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest

Starcraft (seria)

Recommended Posts

Guest seero

STARCRAFT to klasyka.

Żadna gra nie dorówna jej klimatem.

Obawiam się,że długo poczekamy na grę,która będzie w stanie konkurować ze STARCRAFTEM.

Guest dziobak

Dużo ludzi wciąż gra w to po sieci. Nie wiem dlaczego, ale ta gra ich przyciąga. Ja jakoś tego nie łapię. Wolę np C&C Red Alert 2.

Guest seero

Być może dlatego,że Warcraft był pierwszy :)

Ja gram w Starcrafta dość często i muszę przyznać,że ani troszkę mnie nie znudził.

Tez pogrywam w stara dość długo i .. ta gra ma w sobie coś takiego że się nie nudzi ^_^ swoją drogą przydałby się nowy dodatek ^_^

ah te nocki zerwane ze starcraftem....rozwalanie zergami w 3 min protow i terran zerglingami...to juz nie wroci!!!!!!! :?

no chyba, ze sobie znow zainstaluje sc :P

Z ta gra moze tylko rownac seria C&C i warcraft

Guest KaWuHa

W STARCRAFTA po prostu trzeba zagrać! Żaden fan RTSów powinien w tą gierkę zagrać!

seero--> po części STARCRAFTOWI dorównał SUBMARINE TITANS i według mnie ktoś kto grał STARCRAFTA powinien zagrać w ST! :)

Zależy kto jakie rts-y lubi , niektórzy wolą Setlers (spokojne budowanko :D) swoją drogą Wole war3 chociaż grałem tylko chwilę, jednak Starcraft oczywiście zajmuje zaszczytne 3 miejsce na liście Super RTS !

Guest oviraptor

Starcraft to klasyka, ktora jednak troche mi nie podeszla. Jestem jednak tolerancyjny wi szanuje tych, dla ktorych owy produkt jest (jedyna) miloscia ;)

W STARCRAFTA po prostu trzeba zagrać! Żaden fan RTSów powinien w tą gierkę zagrać!

seero--> po części STARCRAFTOWI dorównał SUBMARINE TITANS i według mnie ktoś kto grał STARCRAFTA powinien zagrać w ST! :)

osobiście to uważam że Submarine Titans nie jest nawet w 10% tak dobre jak stracraft, gra nudzi sie tak szybko, ze usunelem ja po 1 godzinie grania :(

może po prostu nie dałeś jej szansy 1 godzina gry to trudno aby oceniac .... BTW: Nie wszystkie gry są tak dobre jak SC więc mamy grac tylko w SC ? ja bym niewytrzymał....

bez przesady, nie mam na myśli grania TYLKO w starcrafta, po prostu chciałem powiedzieć, że subamrine titans jest wg mnie gorsze od starcrafta, przecież ja też gram w inne gry:) i uważam że najlepsza i najdoskonalsza gra wydana do tej pory to FALLOUT 2

Zgadzam się z Egonem. Ja również usiłowałem kiedyś grać w Submarine Titans i gra zmęczyła mnie - może i ładna oprawa (grafika, dźwięk) ale zero klimatu. Starcrafta przeszedłem 3 razy i na pewno jeszcze do niego wrócę, uważam go za jeden z najlepszych RTSów jakie kiedykolwiek wydano - ścisła czołówka. Natomiast Submarine nie dorasta mu do pięt.

Nie twierdzę oczywiście, że gra jest zupełnie do niczego ale porównania z SC bym nie zaryzykował - jak dla mnie to profanacja :lol: .

Guest Xenomorph

Zgadzam się zupełnie. Fabuła w Starcrafcie jest naprawdę ważnym elementem i trzyma wszystko w kupie - a dodatek także trzyma klasę, a nawet przerasta wersję podstawową. O ile więc singleplayer, jak dla mnie, nie ma sobie wśród RTSów równych, to multi jest nawet bardziej wciągający... szczególnie, jak się ma qmpla na LANie ;) Ja tam mogę w to grać bez końca... jak dobrze, że są takie gry, o których się nie zapomina nawet lata po premierze ^_^

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...