Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Szkoda, że mnie nie uniewinniliście ... Kara już została przyznana, więc darujcie sobie, aha co do tego, że przez 2 tyg nie było starć, hmmm o ile widzę to ja wczoraj nie zawiniłem i jestem jedynie ofiarą osoby która nie potrafi się zachować. Pamiętajcie, że dobry żart to taki z którego śmieją się obie strony tym razem tak nie było.

Lista 12.10

-HAUnthing (będę na 50% ;p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to aby o czymś nie świadczy?

Świadczy, ale lepiej robić screeny na osoby, których się nie lubi.

Ja też się zastanawiałem, czy kara dla Hodakiego ma jakiś sens. Więc w sumie też jestem za tym, aby unieważnić jego karę.

Szkoda, że mnie nie uniewinniliście ...

Może warto zastanowić się, dlaczego?

aha co do tego, że przez 2 tyg nie było starć, hmmm o ile widzę to ja wczoraj nie zawiniłem i jestem jedynie ofiarą osoby która nie potrafi się zachować.

Naprawdę nie daje Ci to nic do myślenia? Grasz - są kłótnie. Przestajesz grać na 2 tygodnie - kłótni nie ma. Wracasz - są kłótnie. Ja bym się nad tym zastanowił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś ale dlaczego tylko holy ma decyzję podejmować (bez obrazy) bo ja nic o tym nie wiem żeby był jakimś sędzią czy coś. I niech mi ktoś tu pokaże gdzie o tym piszą i jeszcze ktoś kto nie zna sytuacji bo jeden screen wyrwany z kontekstu to se można.

A zresztą nie wiem jak tam z hodakiem ale powinien zostać pozbawiony kary sam pejdz przyznał ze nie czuł się obrażony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł. Wykasujmy regulamin, a wszelkie problemy wynikłe podczas gry załatwiajcie ze sobą prywatnie. W ten sposób unikniemy niepotrzebnych forumowych dyskusji na temat kto kogo obraził i czy karanie za to jest w ogóle zasadne. Paradon, ale jestem człowiekiem starej daty i już wypadłem z salonów mody, więc jestem daleko w tyle za nowinkami z dziedziny savoir-vivre, gdzie określanie kogoś mianem "pały" nie jest obrazą i generalnie to bardzo dobry żart. Jeśli kiedykolwiek zapiszę się w przyszłości do gier forumowych to zamierzam postępować według własnego kodeksu honorowego, który jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i co do którego mam pewność. Tyle z mojej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy, dziwna postawa. Raz się z Tobą ktoś nie zgodził, to już "wykasujmy regulamin". Wydaje mi się, że skoro nie mamy wyznaczonych osób do rozsądzania, to jedyną sensowną opcją jest wypowiadanie się kilku osób. Wiadomo, że poza forum się tego nie rozsądzi. Poza tym, Pejdżero sam napisał, że nie przeszkadza mu to, co napisał Hodaki, więc w sumie nie widzę problemu. Jak by go to uraziło, to wiadomo, że powinna być kara. Natomiast co do Justa, to kara jest raczej zasłużona.

@down: Te screeny pokazują też, że chciałeś się odgryźć na Hodakim.

Poza tym kolejna gra, kolejna porcja screenów i żalów z twojej strony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza gra - średnia. Dlaczego? No więc już na samym początku były kłótnie o to czemu nie gramy cfg, później patrze patrze, a tu just sobie gra jakby nigdy nic ... Wyszedł po czym na jego miejsce wbił sQbaniec i zaczęła się gra, ciągłe kłótnie o to cfg i inne niepotrzebne docinki. Ogólnie nagana należy się DEAMONowi i Makiemi za ciągłe wyzywanie, kłótnie i strzelanie do siebie nawzajem (dowodów nie mam i dlatego kary nie będzie).

A teraz z innej beczki wracając do tematu: Hodakiemu kara się należy i zapominacie cały czas o tym, że obraził też mnie! Myślałem nad tym i doszedłem do wniosku, iż ten tekst nie był jedynie zwykłą obrazą, lecz prowokacją mojej osoby bym zniżył się do poziomu sprawcy i dostał za to kare ... Niestety na forum jak i na steamie ma dużo znajomych i jak widać bronią go i tu i tu, a tu screeny ciekawej rozmowy:

http://steamcommunity.com/id/hanti/screens...792/?tab=public

http://steamcommunity.com/id/hanti/screens...942/?tab=public

EDIT: Po przemyśleniach mogę dodać, że ja jestem gotów zakopać topór wojenny bo takie skarżenie na siebie nawzajem niestety dobrze się nie kończy. Mam nadzieję, że druga strona czyli osoby które usilnie próbują mi dokopać to przemyślą, bo ja walczyć mogę tylko do czego to prowadzi? Do łapanki screenów i prowokacji w grze która ma być zabawą!

@sQb taaa a pamiętasz może jak Pawello wkleił moje bluzgi by pokazać jak się żałośnie zachowałem? Wkleiłem to by mieć jakieś dowody na to co mówię, a jako zastraszania to tego nie traktuję.

@hodaki Dziś robiłem co mogłem by załagodzić kłótnie i nawet jeżeli miałem do pewnych osób niechęć to ich nie obrażałem jak ty.

@Jinos ja się poczułem urażony.

@pejdzejro nigdzie nie było na temat prowokacji mojej w stronę Hodakiego, on rozpoczął to wszystko a ja jedynie mówiłem, że wrzucę to na forum i dostanie kare ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość osób jest za uniewinnieniem mnie, więc myślę, że następnym razem aby dla kogoś była kara zgromadźmy min. 5 głosów, aby dana osoba nie grała.

@haunthing to zacznij to robić i zachowywać się jak normalny człowiek! Pokaż, że nie jesteś dzieckiem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAUnthing, w sumie, to skoro tak chcesz komuś pokazywać screena z prywatnych rozmów to równie dobrze możesz podać to na policje, :laugh: bo ktoś Cie "zastrasza". :ohmy: Zastraszanie to nie jest dość drastyczne jednak chyba policja byłaby bardziej odpowiednim miejscem niż ten temat na tym forum, bo to trochę jest tutaj zbędne i na nic nie potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziś Parafia w składzie: Ja, Masil, Squbaniec i Psycholog vs Haunthing, Ryuuzaki, Deamon i maki. Pierwsza mapa masakryczna, na samym początku charger Haunthing'a i Psycholog w wodzie. Myśmy doszli do połowy we trójkę, drużyna przeciwna doszła do samego końca. Druga mapa obie drużyny doszły do końca z tym że dmg byuł dla przeciwników. Trzecia mapa przicwinicy doszli do samego końca my zaś przy tanku ja z Psychologiem zdechliśmy a nasi kompani doszli do połowy. Czwarta mapa w momencie gdy był tank Psycholog grając hunterem zjadł jednego z przeciwników - pozostała trójka doszła do alarmu. Z naszego teamu doszedłem tylko ja do końca. Przed finałem przeciwnicy mieli ok 500 punktową przewagę. Finał obie drużyny nie doszły do helikoptera. Ogólny wynik prezentuję się tak 2361:2768 Screen z gry:

240d26b264643d5bb7a29ddd9e773e41.jpg

To teraz co było nieuczciwe podczas gry.

Po 1. Ryuuzaki obraził mnie i użył niecenzuralnych słów

http://steamcommunity.com/id/Manieczek/scr...698710811022279

http://steamcommunity.com/id/Manieczek/scr...698710811047128

Po 2. Ryuuzaki grał bez R dowód?

4ecaac-4.jpg

3 minuta jeżeli Wam nie chcę się czekać. Ok podsumowując daję nam to wszystko 2 tygodnie urlopu. Nie jestem kapusiem czy jak Wy to mówicie ale regulamin jest po to by go przestrzegać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś haunt ale twój poziom który pokazałeś w naszej ostatniej rozmowie (jak dostałeś karę) był niższy (nie wrzuciłem tej rozmowy na forum bo była prywatna) ale tera żałuje. I dalej tkwisz w swoich przekonaniach ze wszyscy bronią hodaka bo go lubią. Chociaż pejdż pokazał że masz trochę racji.

A tak na temat to holy nie przesadzasz trochę z tym usuwaniem.

Nie żeby coś ale prosił bym o wypowiedzenie się ludzi którzy wtedy grali (chodzi o moją karę) jeśli ktoś się poczuł urażony to odczekam karę. Jeśli nie to nie ma sensu bym chyba miał karę. (Ach trzeba lepiej słowa dobierać na przyszłość)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniek: Na filmiku wyraźnie widać, że Ryuuzaki wyszedł bez r, zresztą Daemon też. Za to karę mogę poprzeć.

Natomiast na screenach jest faktycznie pokazane zachowanie żenujące, ale obraza tam raczej średnia. Tutaj bym pozostał przy upomnieniu tylko. Nie gramy CFG, bo jedna osoba tak chce. Jak ktoś chce zrobić CFG, to niech zrobi drugą listę zaznaczając, że to ma być CFG i tyle. Ja nie lubię tego trybu, od razu bym wiedział, że nie mam co się zapisywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych wszystkich sytuacji. Już pomijając te donoszenie, to szkoda że teraz toczą się takie wojenki na odgryzanie się za sytuację poprzednie. Jest kilka osób co do których, mam mieszane uczucia, ale samemu jakoś nie mam ochoty próbować "łapać" na różnych przewinieniach.

Te wszystkie skriny związane z Hodakim, mogły by być zastąpione jednym z samego końca. Przynajmniej nie byłoby wątpliwości na temat kar.

Sam filmik- cóż widać dokładnie, co się działo, dla mnie chyba nie ma jakichś niejasności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie te flejmy. Jak ktoś nie chce z kimś innym grać, to niech po prostu nie gra, a nie frustracje jakieś na forum wylewacie. Załatwcie te swoje prywatne wojenki drogami prywatnymi. Ustawcie się na pojedynek na gołe klaty, czy coś w tym guście, a nie śmiecicie na forum. Następnym razem wywalę te bezsensowne przepychanki do kosza, a osobom zamieszanym wystawię osty. Od góry do dołu bez patrzenia na stopień winy.

@ Hodaki - za takie zaczepki następnym razem dostaniesz osta. Wyzywaj sobie od dzieciaków kolegów z podwórka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...