Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Tak dzisiaj dostąpiłem zaszczytu i grałem forumowego vs. Mapa Dead Center w składach: Ja, Psycholog, Propeth, Deamon vs Masil, Hodaki, Just i Hadus. Pierwsza mapa doszliśmy wszyscy, przeciwnicy mieli spore problemy i doszli tylko we trzech. Druga mapa obie drużyny doszły w całym składzie. Na trzeciej mapie zamiast Hadus'a wbił maki. Ta mapa bardzo dużo problemów nam sprawiła wszystko zaczęło się na alarmie kiedy to Deamon ruszył po schodach nie zważając czy smoker czyha na niego czy nie twierdził że naprawili ten błąd i nie ma instanta grubo się pomylił, dalej po tym jak go zabił ja zostałem z tyłu i męczyłem się ze smoker'em kiedy to mój team już był przy wyłączniku mój błąd nie usłyszałem jak mówili żeby go zostawić przez co zginął Psycholog lecz miałem defibrylator - doszliśmy we trzech. Przeciwnicy mieli mniej problemu, fail smoker'em złapał go ale nie zginął :/ Doszli we czterech w efekcie czego drużyna przeciwna prowadziła przed finałem ok. 30 pkt. Finał na samym początku tank który nam nie wyszedł dalej wlewali i wlewali te kanistry mieliśmy sporo akcji aby zakończyć to wcześniej - jedną zfailował Deamon kiedy to nie złapał charger'em a drugą kiedy to Psycholog za szybko użył języka smokere'em i nie naładował mu się - ostatecznie wlali 9 kanistrów. Myśmy dali radę 7. Gdybyśmy wcześniej ich pokonali może by nam się udało, nie ukrywam też że "doświadczenie" Deamon'a nam za bardzo nie pomagało, oraz piękny ping który szalał przez całą grę co mnie bardzo denerwowało. Wynik 2413:2546. Screen z gry

7d810ea0af6eb06e1886cc3772310ea7.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek zapomniałeś mnie pochwalić bo na 3 mapie na alarmie wykazałem się :P.Psychol przy włączniku leży ty po 2 stronie lecę do ciebie chce mnie złapać jockey i hunter.Ale ja się nie daje i ogarniam podnoszę cię i idziemy def. Psychologa(więc gdyby nie ja dostalibyśmy o wiele więcej a gdyby nie daemon wygralibyśmy :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...