Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Witam, zastanawiam się nad ponownym kupnym L4D2, tylko zastanawiam się ilu ludzi jeszcze aktywnie gra z polski? w sumie to szukałbym jakiejś stałej ekipy z którą można by pograć raz-dwa razy w tygodniu, bo wrażenia z randomowych meczy miałem takie sobie;)

Nick na steam: qshtel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu po 5 miesiącach zachciało mi się pobrać L4D2. Spodobała mi się bardzo :smile: i bez przerwy ją "katuję". Mój nick na steam to G3MB0Y [PL]. Ostatnio raczej gram częściej w CO-OP kampanię i przetrwanie niż versus, ale można zrobić wyjątek. Gram 4fun codziennie najczęściej od godzinach wieczornych do północy. Każdy ogarnięty gracz mile widziany na mojej liście znajomych :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja dawno nie ruszałam tej gry... Warto by to zmienić. Szukałabym zatem kogoś do gry, ot dla czystej zabawy. Kłopot w tym, że, mówiąc delikatnie, fatalna jestem, mam tendencje do głupiego umierania i ze wszelkimi finałowymi taktykami i mapami jestem na bakier :P Mimo tych kilkudziesięciu przegranych godzin można nazwać mnie śmiało początkującym.

Mam mikrofon, jakoś 50% wolnych wieczorów do przeznaczenia na grę w tygodniu - zatem, jeśli kogoś nie zniechęca ewentualna gra z opisaną wyżej dziewczyną, mój nick na steamie Nephalane, wszelki odzew od wyrozumiałych mile widziany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno kupiłem l4d2 na steamie i chciałbym pograć z wmiare ogarniętymi ludzmi. Gram dla zabawy (dopiero ucze się gry). Założyłem grupe na steamie skupiającą miłośników l4d2. Chodzi mi o osoby ktore grają dla zabawy. Jest ktoś chętny do takiej grupy i wspólnej gry?

Nazwa grupy 'left 4 Dead 2 4fun PL' zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja również chętnie dołączyłabym się do gry ;) Jakoś grając w to multi ME3 zaczęło mi na nowo brakować lefta :) Mój nick na steamie: emilien2183. Zapraszam, jeśli jest ktoś chętny do gry. W grach jestem "elastyczna" i raczej mogę dostosować się do każdego poziomu gry ;) Ostatnio - z tego co pamiętam - grałam na ekspercie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...