Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Dzisiejsza kontra dead air dobra składy ja,Masil,hodaki,Just vs Psycholog,Maki,Ryuzaki,Squbaniec.1 mapa tank od razu ledwo co respawn i już od razu,zarażeni nawet nie zdążyli ustalić co i jak.Oba teamy dochodzą przegrywamy na dmg.2 mapa przeciwnicy odpalają alarm i masil wywala chargem przez okno makiego padają pare kroków dalej.My nie daliśmy się ale padliśmy tam gdzie przeciwnicy odrabiając parę pkt.3 mapa tank przeciwnicy nie dochodzą,ja miałem krasza jako surv(wbił za mnie repta dzięki że potem wyszedłeś) więc nie wiem co się stało wbiłem dopiero na następną mapę.4 mapa alarm, od przeciwników ginie 1 idą dalej padają po 2 alarmie my doszliśmy robiąc przewagę 200 pkt.Finał dochodzimy do końca przeciwnicy do 1 tanka(just ładnie ich cisnął).Wynik 2925 dla nas do 2078 dla przeciwników

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Propeth ;)

Dzisiaj zagraliśmy w składach Masil, Arass (nie z forum), Bimbrownikus i ja na Hodakiego, Pejdzejro, Justa jeszcze kogoś (nie pamiętam nicku sorry!) i wygraliśmy bardzo pewnie bo już przed finałem mieliśmy wygraną, 1 mapa to nasza tragiczna gra i wydawało mi się, że ten vs to będzie tragedia ale przeciwnicy nie zrobili dużej przewagi bo ledwie 70pkt- był tank. Na 2 mapie przeciwnicy zostali zmasakrowani przez mojego tanka zdobyli ledwie 37 punktów a my doszliśmy do końca, na 3 mapie my doszliśmy do końca a przeciwnicy padli na alarmie. Finał zagrany 4 fun ;) Graliśmy Dead Center. Teraz pewnie najwcześniej zagram w sobotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wyszła średnia, od rezygnacji Chilla i wbiciu sQbanica stała się nie równa (minimalnie).

Ale niestety nie obeszło się bez obrażania : http://steamcommunity.com/id/hanti/screens...9623?tab=public

Wiadomo, że chodziło o mnie i argumenty w stylu "nie napisałem HAUnthing tylko osoba mająca nick z zakończeniem -ing" są bez sensu ...

@bielik42

Ja się czuję obrażony i o ile dobrze wiem to za takie coś należy się tydzień urlopu na gry forumowe, popatrz też na Masila dostał tydzień za to, że napisał (mówiąc oczywiście kulturalniejszym językiem) wynoś się, a to jest już ewidentna obraza (mowa o przypadku Hodakiego) i mam nadzieje, iż sprawiedliwość w tym wypadku będzie.

@sQbaniec95

Bardzo ciekawe, tylko jak go podsycałem? Daj proszę screeny lub powiedz bo to on rozpoczął ponownie bitwę, ale jednak ja jego nie obraziłem. A co do donoszenia, no sorry nic nie mogę poradzić, gdy ktoś ewidentnie mnie obraża i jeszcze sądzi, że nic za to nie dostanie to ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...