Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Co do pierwszej mapy to dzięki desperackiemu atakowi (na pewno był przemyślany) infectów w sejfie, wygraliście. Co by nie powiedzieć udało Wam się nabić DMG i zwyciężyliście. Druga mapka w miarę nudna. Na trzeciej mapie mój team bawił się z tankiem chyba 30min, po czym musieliśmy użyć defiba, żeby iść dalej, a ja szedlem na szarym. Rushowalismy tak szybko, że szliśmy chyba kolejne 30min do sejfa, zabijając przy tym specjalne infecty 65 razy, po czym został nam krok do sejfa i tuż pod drzwiami zginęliśmy. Jednak Wy przegraliście na tanku, po odciągnięciu jednego z ocalałych przez chargera i schwytaniu reszty teamu przez pozostałych, przy czym 10 razy nie mogłem trafić hunterem, pod presją moich towarzyszy krzyczących "Musisz trafić!". Było to jednak specjalnie, żeby w jednej drużynie została nutka nadziei, a w drugiej kupa dramatu. :tongue: Czwartą mapkę drużyna przeciwna szybko zrushowala, my jednak jak zwykle powoli, cały czas do przodu, tracąc przy tym sporo krwi. W finale, było dosyć na luzie. Nie trzymaliśmy się kupy i szybko zginęliśmy, jednak drużyna przeciwna nie zdołała tego nadrobić i ostatecznie wygraliśmy grę wynikiem 2585-2325. Ogólnie dobra zabawa na mojej pierwszej forumowej kontrze. :wink:

Lista 04.10

- Just

- Tomoslav

- Masil (brak 100% pewności czy będzie. Tak to jest- znajomości z pierdla i od razu trzeba się zaznajomić z kolegami tongue.gif )

- Hodaki

- Psycholog

- Bartek

- Ryuuzaki (Ulquiorra Schiffer)

- Maki

Rezerwa:

-sQbaniec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie dam rady

- Just

- Tomoslav

- Masil (brak 100% pewności czy będzie. Tak to jest- znajomości z pierdla i od razu trzeba się zaznajomić z kolegami tongue.gif )

- Hodaki

- Psycholog

- Bartek

- Ryuuzaki (Ulquiorra Schiffer)

- Maki

- Sqbaniec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza gra dobra. Mapa parafia ( nie moja ale udało mi sie zinst ;) ) Sklady: Ja, masil, Suchy/Nite/Wyrocznia, Just vs Timex, propeth, Arsan, hodaki. Na pierwszej mapie drużyna przeciwna doszła do sejfa, tak jak my, ale wygrali na dmg. Na drugiej mapie doszliśmy do sejfa, a vs team, padł po tanku na alarmie[i po moim chargerze(2 z piachy 1 charg) który położył 3 ;p] .Na początku wbił Nite, ale trzecia mapa była szczęśliwa dla obu drużyn, skończyło się sejfem. Czwarta mapa, u nas koniec na pokoju z pillami po alarmie, a przeciwnicy doszli do sejfa. Na finale Nite zrejdzowal i doszedł wyrocznia. Zabiliśmy pewną zwycięstwa drużynę przeciwna na dziurze ( mój inst), a sami zrushowalismy a ja prawie do heliczoptera ;)

Lista 06.10

- Psycholog

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...