Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Niby tak, ale ile razy można ginąc po 3-5 minutach na małych mapach? Na dużej mapie takiej jak Władca pierścieni można wytrzymać 10-15 minut, ale co to za granie :P

Oj tam, ale wyłączenie tanków, to tak jakbyś grał właśnie na takiej dużej mapie :P Nie będzie Tobie głupio, że wyłączasz tak istotną przeszkadzajkę? :>:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem posty z dwóch wcześniejszych stron i jest mi trochę smutno że nie kupiłem Lefta przed ostatnią wigilią. Dopiero zebrałem się do tego bodajże w Maju, ale wtedy już temat niestety umarł. Tzn. w sensie (nie)regularnych versusów. Trochę szkoda bo byłem skłonny zagrać z forumową ekipą. Jeżeli ktoś by się pisał na taki versusik lub chciał sobie od tak zagrać to zapraszam do dodania mnie na steamie lub zgłaszania się tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, kiedyś to się grało...

Ale potem nastał czas Regulaminu, nowych i wszystko poszło się ... kochać, że tak powiem.

Z chęcią zagram znów w umawiane versy albo zwykłe kampanie, ale tylko jeżeli:

a) będzie minimum 4 graczy

b) nie będą to gracze typu "jestem lepszy od ciebie i już"

Nie cierpię grać z chamstwem, a tak już to niestety, pod koniec wyglądało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bielik - napiszę do kilku osób z tamtego okresu czy nie zagrają. Nie wiem kto jak się zachowywał, bo wtedy z wami nie grałem więc jeżeli chcesz to podeślij mi listę osób które koniecznie muszę zapytać. Jak ktoś się zgłosi to poinformuję tutaj i się wtedy umówi na jakiś określony termin. Myślę że na początek wystarczy czwórka graczy. Później temat się ożywi i ludzie może sami zaczną dołączać. Ja jak coś nie mam zwyczaju rage'ować (chyba że gram klanówkę w CS'a :D), ale w Lefta gram dla zabawy więc nie ma co się obawiać. Aha i jeszcze kwestia mikrofonu. Zamówiłem kurierem paczkę z nowym headsetem i miałem ją dostać w czwartek. Napisałem do gościa, ale nie odpisuje. Jutro zadzwonię i się dowiem. Myślę jednak że w tym tygodniu przesyłka powinna być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No łezka się w oku kręci na te gry forumowe i potem na je opisywanie. Coś mi się obiło o uszy że jakieś nowe acziki czy coś tam innego się znalazło w Lefcie. Od Fienda już PW dostałem z tego co widzę, no i właściwie czemu by sobie nie odświeżyć jakiejkolwiek gry poza nowym PES-em. Mam wątpliwości względem frekwencji, ale spróbować nie zaszkodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja w lefta ostatnio grałem? haha. Dość dawno, ale skoro też dostałem wiadomość to można by było coś zagrać. Tym bardziej, że szczerze powiem, że stęskniłem się za reptą, tomo za Tobą mniej xD nie no, fajnie by było znowu coś ogarnąć. Tylko teraz zjeżdżam do domu to muszę pomyśleć czy będę miał jak tam grać, ale raczej tak.

A co do nowego aczika to racja. Tylko, że jest on związany z weekendowym darmowym graniem to chyba jak ktoś go nie zrobił to już teraz będzie ciężko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...