Jump to content

arara11

Forumowicze
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About arara11

 • Rank
  Krasnolud

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Hmm. Mnie nie działa od tygodnia. A o dziwo w telefonie (z tego samego łącza internetowego) działa. Próbowałem zrobić to co pisał KB1 ale nie zadziałało.
 2. @up Poszukaj w jakimś innym miejscu PSC (Najniższe psc to 10 zł - widocznie u Cb tego nie sprzedają) i zrób combo 10+20
 3. Ej no! Po prostu mam pewne kontakty w Vigil Games! A nie chciało mi się gości fatygować.
 4. Otóż gram sobie drugą godzine. Miałem teraz zrzucić kulkę pięterko niżej i przetoczyć ją do takiego zagłebienia. Jednakże kulka spadła trochę nie tak jak chciałem i się zaklinowała (!). Zabijałem się wczytywałem od ostatniego sejwa. Nic nie pomogło. Załączam screena. Coś nie wyszło z tamtym screenem.
 5. Temat zdechł? No cóż, zdarza się. @up Gra jako "fighter" na pz38na jest oznaką idiotyzmu. Ten czołg to jedna z większych porażek. Na 1 lub 2 linię się nie nadaje. Jako scout/spotter? Na tym tierze jest kilka lepszych scoutów/spotterów od niego (t-50, a-20) i którymi w dodatku gra się zdecydowanie przyjemniej Co do hetzera. Wielu na niego narzeka, że wolny, że łatwo go zniszczyć... Obydwa argumenty są fałszywe. Jeśli wymaksujesz silnik to będziesz z powodzeniem mógł prześcignąć kw-1s`a (no dobra trochę przesadziłem) . A co do jego "łatwo-zniszczalności" jeśli ustawisz herza pod dobrym kątem to w połączeniu z pochyłym pancerzem będziesz o wiele cięższym przeciwnikiem. Sam miałem potyczkę z siedmioma (najpierw było pięciu, dwóch załatwiłem, to jeszcze inne dwa doszły) i same rykoszety latały (zdjąłem ich wszystkich). Tak więc jeśli wczujesz się w Hetzera to będziesz nim mógł rozwalić każdego (nie liczę 7 tierów i wyższych). Do tego polecam wziąć 10,5 centymetrowe działko. PS. Wie ktoś kiedy mają wejść brytyjskie czołgi? I jak to będzie z tym churchillem?
 6. Tak więc. Jeśli zostawie przedmioty u karczmarza w 1 akcie to czy będę mógł je odebrać w akcie drugim?
 7. Po zainstalowaniu dodatku do TW2 straciłem możliwość szybkiego podnoszenia loot`u. Kiedyś wystarczyło ,że nad pokonanym przeciwnikiem nacisnąłem spację i cały loot miałem już w plecaku. Teraz bohater zamiast natychmiastowo wszystko podnieść, schyla się i podnosi je pojedyńczo (co trwa trochę czasu). Teraz pytam was jak zrobić żeby było jak dawniej.
 8. UP@ Smuggler byłeś w Japonii? Jeśli wolno spytać. Co tam jadłeś?
 9. UP Warto. Gra jest o wiele trudniejsza (małe stadko nekkerów jest tam już niebezpieczeństwem) a do tego mamy 3 nowe komplety zbrój. Które szczerze mówiąc wyglądają naprawdę, bardzo fajnie.
 10. Reklama spamowa: Nominacje do konkursu na najlepszy wpis września już ruszyły. Wyróżnij najlepsze Twoim zdaniem teksty!

 11. @Azuranski I to i to Wiedźmin ma światową sławę. A Two Worlds jest na swój sposób również bardzo dobry
 12. Ciekawi mnie czy jeśli kupiłbym za granicą to czy gra miała by język Polski w zestawie?
 13. Każdy wie ,że najlepsze polskie serie gier RPG to Wiedźmin i Two worlds. Tak więc ja się pytam dlaczego na stronie 10 tego numeru CDA w tabelce z premierami nie ma daty premiery Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress!? Które z tego co mi wiadomo wyszło/wyszedło (niepotrzebne skreślić) 20 września za granicą i prawdopodobnie 16 października w Polsce? PS. Uważam ,że się pomylili ale chcę usłyszeć przeczytać wasze zdanie. PS. Jeśli ktoś znalazłby w moim wpisie jakieś błędy to ja bardzo proszę o wskazanie mi ich (chodzi tu głównie o interpunkcję).
 14. @up Zgadzam się. Walka w nowym DmC to już nie to co kiedyś. Na trailerach wygląda słabo, tak jakoś powolnie. A moja ocena co do wyglądu postaci? 4/10 W tym Dmc zamiast silnego kolesia mamy jakiegoś.. no... Anemicznego wampira. I jakoś dziwnie przypomina mi Edwarda? Dla niewtajemniczonych http://www.google.pl/search?hl=pl&suge...sa=N&tab=wi
 15. Czy ktoś się orientuje jak będą działąć te "Smocze Krzyki"? Jeśli tak to czy może mi wytłumaczyć?
×
×
 • Create New...