Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

Ciekawych rzeczy się człowiek dowiaduje o grze, która już raczej nikogo nie powinna zaskakiwać, a tu proszę... MIECZ ADAMA, którego opis po prostu miażdży wszystko :trollface: . Na początku pomyślałem, że ktoś sobie jaja zrobił i przerobił screenshota w Photoshopie ;) . Poza tym tak zwany "koński level", o którym też pierwsze słyszę. Normalnie goście z Runic Games, to nieźli jajcarze.

Z tego, co zrozumiałem, to aby dostać się do tego sekretnego poziomu, to trzeba dokonać transmutacji (połączenia) tych kawałków żaru w kształcie oka? Może ktoś podać dokładny przepis?

Z góry dziękuję :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

nie koński, tylko koni. sekretny krowi level w diablo, więc sekretny koni level w torchlighcie. kóra bo kogut.

w

w opisie i komentarzach masz porady co do itemów. z tego co rozumiem łączy się te 4 itemy u kolesia od łączenia 4 itemów w jeden.

edit: przerąbane to automatyczne zmienianie linków w filmy, cdaction better fix this.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezłe, niezłe rzeczy się tu dzieją :P Myślałem, że Torchlight zna tak, że już mnie nie zaskoczy a tu proszę :) Muszę pokombinować i dostać się do konika. Ciekawe czy mu sprostam, bo mój Niszczyciel nie jest tak wypasiony jak postać z filmiku :/ Chcę nieć ten miecz, czemu nie mam? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Mieczu Adama wiedziałem, mój kumpel go znalazł kiedyś :) Ale o końskim levelu już nie, trza spróbować się tam dostać.

I tak oglądając ten filmik z sekretnym poziomem nabrałem ochoty znów pograć w Torchlighta. Tym razem Vanquishierką, pokoksić potworki tak jak ta postać na filmie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam o spolszczenie się nie martwię, ważne żeby wyszła gra a najwyżej kiedyś jakiś patch spolszczający.

Ja nie doczytałem, nie wiedziałem że pudełkowa wychodzi w innym terminie i zamówiłem, opłaciłem na muve preorder(bo darmowa wysyłka) a tu wtopa, bo dopiero za kilka tygodni może pogram, pudełkowa wychodzi w innym terminie - na razie nikt nie zna terminu.

Daliby na premierze Torchlight w promocji bo wtedy nie kupiłem , a teraz bym pograł oczekując na normalną wersję pudełkową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Bo ta gra cierpi na tak zwany syndrom "jeszcze jednego korytarza". Innymi słowy wciąga tak, że aż ciężko jest zabierać rękę z myszki :trollface: .

Według mnie, to Torchlight oraz seria Diablo to dwójka tak wybitnie dobrych przedstawicieli gatunku hack 'n' slash, że gdyby ktoś chciał zrobić ranking, to mielibyśmy właśnie ich na prowadzeniu, a potem długo, długo, długo nic ;) .

Co do wersji pudełkowej, to z tego co słyszałem, to ma być podpinana pod Steama, ale jak będzie w rzeczywistości, to pewnie tylko sama Cenega wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To straszna kicha. Premiera dzisiaj ALE wersja pudełkowa dopiero w październiku.

Oto odpowiedź CENEGI

"Wciąż czekamy na ostateczne potwierdzenie daty wydania. Gdy tylko wszystko będzie ustalone, to od razu wszystkich poinformujemy."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy do 19...

W sumie to nic, ale to trochę dziwne. Spodziewałbym się, że jak gra ma wyjść 20, to będzie dostępna o trochę wcześniejszej godzinie (ofc biorę pod uwagę różnice czasowe - ale nawet w USA to jest "aż" godzina 13)

Przez ten czas zastanowię się, jaką postać wybrać xD

@down

Mam wersje steam. Zawsze wybieram wersje pudełkowe, ale jeśli w tym przypadku miałbym czekać, to wolę cyfrówkę.

A. I chyba embermage wybiorę, bo w jedynce nie grałem postacią magiczną, w DIII to tylko podczas bety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...