Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

Mam w bibliotece tylko nazwę "Torchlight 2" , tamto wyświetliło się mi po podaniu klucza, ja jestem jeszcze w trakcie instalacji... bo wyszedł wczoraj patch i niestety ponad 500MB mi ściąga a to kilka godzin, jeszcze 360MB , pewnie jutro dopiero pogram. Ale jak ma ściągać za każdym razem po 500mb to ja chyba podziękuję ^^

Więc można brać spokojnie wersję pudełkową bez obaw, bo jest to STEAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i0.simplest-image-hosting.net/picture/10062012-221937855.jpg

No i jest 100lvl. Trochę to zajęło, ale w międzyczasie podkoksałem też Outlandera do 55lvl :P Może nim też dobiję do 100, ale w ostatnim patchu znerfowali mocno Glaive, to nie wiem...

Dobra rada odnośne enchantów - nie ma co marnować kasy na zwykłe enche, są praktycznie nic nie warte. Polować na socketera i gościa od statsów. Ja trafiłem i efekty widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znerfiona Glaive nadal jest mocno użyteczna, po prostu nie jest już uniwersalnym rozwiązaniem na wszystko (aczkolwiek trochę żal odbić, mogli sam dmg zmniejszyć :V). Nadal zdarza mi się ją spamować, w grupkach robi jatkę, aż miło, a i niejednemu champowi może dzień zepsuć... choć wybuchowa glaive jest już interesującą alternatywą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veteran. Wiem że to nic specjalnego, choć skoro na Veteranie mam 412 śmierci na koncie to wolę nie odpalać Elite :P

Dodam może jeszcze że przez większość gry grałem w multi we dwójkę, nie wiem czy to ma jakieś większe znaczenie przy zdobywaniu expa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieliście, że IS pracuje nad nieoficjalnym spolszczeniem TL2? :D Nie mogę doczekać się gry, chyba jednak zagram Berserkerem, ale przetestuję i Inżyniera :D. Co uważacie o okładce? Moim zdaniem jest baaaaaaaaaardzo średnia i nie dorasta do pięt okładce TL1 :/. Graliście może ze sobą w multi? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yojo2

Jesli grasz z kims, to PRAWDOPODOBNIE dostajesz wiecej expa i NAPEWNO lepszy loot. Poziom trudnosci nie ma nic do rzeczy, bo na kazdym dostajesz wszystkiego tyle samo - zarowno expa, jak i loota. Polecam ELITE. Widzac Twoje statystyki, tj. hp i arm, moge wywnioskowac, ze padniesz na ... dwa hity ;-P.

@darthmetalus

Spolszczenie jest niepotrzebne, bo tam tyle angielskiego, co w opisie skladnikow batona kupionego w Anglii. Okladka mnie nie interesuje, ale nie kupuje sie gry dla pudelka. Tzn. kiedys bylo inaczej, ale to bylo kiedys ;-P. Jesli chce sie grac z ogarnietym ludzmi na multi, polecam wskoczyc na oficjalne forum Torchlight'a 2 i tam jest kupa osob, ktore graja VANILLA. Nawet lootem sie dziela ;-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram magiem 23lvl poziom Elite, właśnie dobiłem do Aktu 2 i też nie będzie łatwo, ale daję radę mimo od czasu do czasu "dedowania" ;

Tylko jedno mnie zastanawia co jest lepsze Wand vs Staff, chodzi mi szczególnie o skill pasywny w który by się lepiej opłacało inwestować, choć Wand ma szansę na losowe generowanie efektu, co jest całkiem fajne dla oka i nie tylko smile_prosty.gif

Skille które używam to: Hailstrom i Thunder Locus, Magma Spear

@yojo2

Można prosić o screena ze statystykami broni której używasz.

Dziękuje, po prostu byłem ciekaw na jakie staty można trafić używając Wand'y, bo mi chodzi bardziej o staty w porównaniu ze Staff'em, ja sam nie używam broni, obszarówka mi wystarcza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę:

http://i0.simplest-image-hosting.net/picture/10072012-143811216.jpg

Ale i tak jej praktycznie nie używam, ciągle tylko prismabolty.

@b4ry: wiesz... na dwa hity to mnie często na Veteranie zdejmują :E Z shieldem o tyle dobrze, że mam przynajmniej 50% szanse na blok. orientujesz się może, czy na NG+ się zmieniają dropy? Bo to już będzie 74h gry u mnie i zero legend :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, ale ja mam taką swoją mini kolekcję pudełek w pokoju i fajniej to wygląda jak fajniejsza okładka tongue_prosty.gif

Może ktoś podać swój build na Berserkera? Moim zdaniem powinno się używać maks 5/6 umiejętności(u wszystkich klas) + obowiązkowo ulepszenia typu mistrz broni dwuręcznej(inżynier) czy mistrz w walce 2 broniami(u berserkera) wink_prosty2.gif Planowałem ten smoczy oddech, coś na zamrożenie w tundrze, a reszta na wjeżdżanie we wrogów z shadow biggrin_prosty.gif

I takie pytanie, wie ktoś czy (jako że jest to wersja steamowa) w wersji pudełkowej będą achievemetny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedEvil

Dobieranie sprzetu w glownej mierze wplywa na efektywnosc skilli. Grajac np. Prismatic Bolt'y, jak yojo2, nie ma sensu brac staffa, ktory z reguly ma wiekszy dmg, poniewaz i tak sie on nie wlicza do skilla. Do obu tych skilli pasywnych na razie nie dodaje, poniewaz jeszcze nie wiem, co mi lepsze dropnie, a nie chce RESPEC'a robic ;-).

@yojo2

Probowales mapki dla > 100 lvl? Wszedlem, dostalem strzala za 20k. Czy lepszego loota dostaje sie na NG+? Tak, ale dlatego, ze potwory maja wieksze poziomy. Wydaje mi sie, ze mozesz osiagnac to samo, grajac mapki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć tyle, że jak przechodziłem ze znajomym (ja Embermage, on Engineer), to jakoś szczególnie łatwo na Veteranie nie było. W kombinacji Outlander + Berserker podobnie. Natomiast zabawa w multi jest przednia, aczkolwiek często się zdarzają problemy z synchronizacją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zadnych problemow z synchronizacja nie uswiadczylem.

@Ortheon

Z tego, co wiem, to nie bylo najtrudniejszego poziomu w becie ;-). W kazdym badz razie, polecam pograc na elite w coopie. Wczoraj w 4 osoby walczylismy z bossem pierwszego aktu - zajelo nam to z 40 minut.

@yojo2

Mozesz wstawic swoj build? - pytam z ciekawosci ;-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Build... generalnie to za dużej filozofii w tym nie ma, bo nie myślałem za bardzo w co inwestować, leciałem na "żywca". Jeśli chodzi o statystyki to praktycznie wszystko poszło w Focus, niewiele do Vitality (tak gdzieś z 50-60 - raczej zbyt mało). Ze skilli to mam zmaksowane Prismatic Bolt (rzecz jasna), Frozen Fate, Ice brand, Fire Brand, Lightning Brand, Astral Ally (czasem się nawet przydawał :P), Elemental Boon. Ze spelli jeszcze Heal All (niestety tylko IV :/) i Dervish. Generalnie to przed wszelakimi bossami leciało kombo Astral Ally + Elemental Boon + Dervish i można było natłuc gości całkiem mocno w krótkim czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ortheon

Z tego, co wiem, to nie bylo najtrudniejszego poziomu w becie wink_prosty2.gif. W kazdym badz razie, polecam pograc na elite w coopie. Wczoraj w 4 osoby walczylismy z bossem pierwszego aktu - zajelo nam to z 40 minut.

Był ;] Aczkolwiek nie wiem czy taki sam trudny jak obecnie, mam nadzieje ze zwiększyli poziom trudności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veteran. Wiem że to nic specjalnego, choć skoro na Veteranie mam 412 śmierci na koncie to wolę nie odpalać Elite

Jaki był rozkład tych śmierci? Mam początek 3 aktu i 60 zgonów na koncie (pięć właśnie naszło w sidequeście :S), teraz się zacząłem zastanawiać, czy to mi tak dobrze idzie, czy dopiero się zacznie zdychanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zabawa w multi jest przednia

To wreszcie fajny te multi czy średnie, bo ja już nie wiem. :P I tak z ciekawości, jak w rzeczywistości wyglądają różne lokacje? W TL1 było ich mniej, ale były dopracowane i wyglądały świetnie, mam wrażenie, że w 2 trochę z tym gorzej :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam się w multi bawię dobrze i podejrzewam, że bez multi to już by u mnie ta gra poszła w odstawkę jakiś czas temu (na chwilę obecną mam 78 godzin nabite... a w Torczu 1 mam tylko 61h na liczniku). Najlepiej oczywiście grać z kimś równym poziomem.

Jeśli chodzi o lokalizacje, to same w sobie są zaprojektowane całkiem dobrze i tutaj nie mam zastrzeżeń. Bez wątpienia wyglądają gorzej od jedynki pod względem losowości - bardzo się rzuca w oczy przy kolejnym przechodzeniu gry, że mapy się dużo nie zmieniają, a sporo jest identycznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...