Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

@Wymaniakowany

Ahh, gram na elite w coopie, byc moze dlatego taka roznica w czasie. Co do map, to tez cale odkrywamy. Dzisiaj nawet trzeba bylo na nowo, bo jakis update sie robil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się zupełnie zatraciłem w demie, idę kupić szybko pełną wersję bo nawet tego dema nie skończyłem a nie chcę 2 razy przechodzić tych samych fragmentów. w ogóle, to demo jest dłuższe niż większość aktualnych gier.

tak w ogóle to nie będę mógł korzystać z postaci z dema w pełnej wersji ;/ ?

edit: ojejku jej, jednak mogę! inżynier Brombor wkracza do akcji, kupować nie żałować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano, tu są dwa - http://kotaku.com/5945667/for-a-change-heres-a-borderlands-2-easter-egg-in-another-game

pierwszy to awangarda w dzisiejszej rozgrywce - nie easter egg W borderlands, a Z borderlands. a 2gi w komentarzach, oczywiście do minecrafta.

a co do dema to ciśnij ostro, myślę że zajmuje z 1,5-2h.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w demko, mam 10 poziom Outlanderem i jestem po prostu zachwycony. Postać sprawia mi mnóstwo frajdy (niemal dokładnie ten styl gry emulowałem Alchemikiem w Torch 1). Z początku jechałem na dwa guny, ale dopiero gdy wypróbowałem Shotgonna, zaczęła się prawdziwa młócka. Nie ma to jak wybić nadbiegającą hordę strzelbą, a następnie pokonać bossa Rapid Shotem + akimbo gunami smile_prosty.gif. Z dostępnych mi aktualnie umiejek zawodzi jedynie atak rozbijający się na trzy pociski, jakoś mu powera brakuje, no i nie działa jak granat, jak by można było się spodziewać a jak niezbyt zwinne glaive, przez co częściej trafia w ściany, niż w pobliskich niemilców.

Znalazłem już jeden Phase Beast challenge (hordy pająków), całkiem fajnie rozwinęli ten pomysł.

P.S. Shotgonne + Rapid Shot = Rambo :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrywam się od premiery. Obecnie gram Berserkerem na Veteranie, ale po jednym przejściu gry planuje wziąć na warsztat inną klasę (o ile będzie czas i chęć). W coopie naprawdę super się gra (jak ktoś szuka osoby do pogrania czasem to jestem chętny ;)), o wiele lepszy drop i ogólne dobre wrażenia z rozgrywki. Według mnie gra ma świetny stosunek cena/jakość. Za 65zł, naprawdę super gameplay, nieźle dopracowana rozgrywka i masa funu. :D Dzisiaj zacząłem drugi akt, a to dlatego, że staram się równieź robić jak najwięcej questów pobocznych (może coś fajnego wyleci). W sumie dopiero w drugim akcie jakoś odczułem trudniejszą grę, w pierwszym akcie za bardzo nie dało się odczuć, że gra się na trudniejszym poziomie trudności. Grę bardzo polecam, jakoś ktoś czeka ekipą na wydanie pudełkowe, to niech się zastanowi nad kupnem gry w 4paku na steam - wychodzi po 64łz/os. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku zacząłem grać Outlanderem - niewypał, to zupełnie nie mój styl.

Teraz zacząłem grać Berserkerem - 20lvl (czy coś koło tego) i jest fajnie.

Jednak ostatnio zobaczyłem kilka filmików, gdzie ktoś pykał magiem (Embermage) i chyba dzisiaj sprawdzę czy ta klasa mi się spodoba, bo maga z jedynki wspominam bardzo miło (eh te golemy i impy). Czy w dwójce też możemy przyzywać pomocników, a jeśli tak to jakich?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałam sobie demo T2. Trafiłam na portal fazowy. I muszę powiedzieć, że lekko tak jak w T1 nie było. To co mi zaserwował portal nie spodziewałam się. Namęczyłam się trochę ale warto było :) Tyle pająków naraz nie widziałam nigdy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Coryn

Wez pod uwage, ze nie wszystkie skille sa dobrze opisane, np. takie miny u Inz nie gina po okreslonym czasie, a wedlug opisu powinny. Runic jednak nie spoczywa na laurach i wydaje patche ;-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Coryn

sugeruję inżyniera pod broń dwuręczną i konstrukty - z pierwszego drzewka ulepszasz broń dwuręczną i tego pierwszego skilla, reszta według uznania, ja mam to stompnięcie ogłuszające, przydatne kiedy atakuje Cię grupka wrogów. i z pasywnych supercharge też fajny. z drugiego drzewka na pewno healing bot (free potions? profit!) i ten strzelający, bo z wrogami odpychającymi inżynier może mieć sporo problemów, a ten robot atakuje z daleka i nie daje się odepchnąć. a miny pajęcze według uznania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po 40h ukonczylem. Podsumowujac, tak swietnych bossow nie bylo w zadnym H&S. Polecam gre kupic nawet tylko dla koncowego goscia, niesamowity ;-). Endgame tez swietnie przemyslany. Troche sie martwilem, ze bedzie nudno po przejsciu, ale - na szczescie - sie mylilem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up 40h!?! Na jakim poziomie trudności grałeś? biggrin_prosty.gif Mam nadzieję, że gra będzie tak długa na normalu smile_prosty.gif, dobiłeś do setki? biggrin_prosty.gif I jesteś pewien? tongue_prosty.gif jak dla mnie Ci bossowie w D2 dawali mocno w kość biggrin_prosty.gif, ale błagam, spoilery mają być ukryte, fabuła może być super płytka, ale i tak chcę ją odkryć biggrin_prosty.gif

I jeszcze coś, jeśli final boss w TL2 jest naprawdę taki trudny to w przyszłości będzie można powiedzieć, że "seria Torchlight słynie z bardzo trudnych do pokonania, final bossów", bo kogo jak kogo, ale

Ordraka

, nie zapomnę nigdy biggrin_prosty.gif, nie spotkałem jeszcze trudniejszego do pokonania finall bossa biggrin_prosty.gif

@Down mówisz o

Ordraku

? Jeśli tak to nawet nie żartuj, bo nie wierzę tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darthemetalus

Spojlerow nie dalem :-). Gralem na elite w coopie. 40h Steam pokazuje, ale trzeba od tego odliczyc kilka godzinek, bo czasami stalem w miescie - trzeba bylo cos porobic (obiad, psy ;-P). Nie miałem na mysli poziomu trudnosci bossow, piszac o ich swietnosci, a o pomyslowosci tworcow. Elite ma jeden problem - jeden strzal i dead.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeeejuuuu tyle rzeczy mam do napisania a teraz nic. okej mam 3 rzeczy:

1. zmodernizowałem moją taktykę na bossów inżynierem - armata na drugiej broni, zwierzak tankuje, my i wieżyczka bijemy z dystansu, skille są bezużyteczne, idzie wolno, ale działa.

2. impyyyy wróciłyyyyyy

3. i w trakcie pisania tekstu zapomniałem co =.= ale było coś o tym że mi się podoba.

no i miałem na początku gry jakieś connection faila i mi nie nalicza achievementów części które powinienem mieć, np. 'naucz się 1/4 czarów' ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos jeszcze gry nie kupil, a chce obczaic itemki badz skille, to polecam te stronke http://torchlight2armory.com/. Macie tam nawet skill calculator, wiec mozna "stworzyc" swojego wojaka. Jednakze aktulizacja bonusow nie dziala tak, jak powinna ;-P. Pytanie do tych, co juz grali w T2. Jakie macie buildy, tzn. do jakich skilli dodawaliscie, z czym biegacie, etc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę przeszedłem kilka dni temu.

Najważniejszy w tym typie gry jest klimat. I tutaj nie jest źle, chociaż do starego Diablo II nie podskoczy. Swoje robi dobry soundtrack. Grałem Embermage i walka jest przednia - ale powiem szczerze, że pod koniec używałem dwóch skilli + dwa wyuczone czary z scrolli (bardzo przydaje się ten który przyspiesza attack i cast speed). Jakoś nie odczuwałem potrzeby używania innych rzeczy - bo nie było po co. A do dlatego, że (na normalu oczywiście - dobrze wiem, że na elite jest inaczej) dwie walki końcowe można było spokojnie zakończyć w mniej niż minutę. ALE i tak podczas gry padłem kilka razy - bo postawiłem na atak. Tylko.

Po przejściu gry nie grałem w ogóle, ale zauważyłem, że na koniec gry twórcy pozostawili pewną lokację (może nawet więcej niż 1). Fajna rzecz, może kiedyś sprawdzę jak będzie czas.

Mam małe obawy co do multi - grałem może dwa razy ale odrazu dało się zauważyć, że z nieznajomymi graczami zgranie jest o WIELE gorsze od Diablo III - a to dlatego, bo wszycy biegali po różnych aktach (!!). Sama lista serwerów nie zachwyca. O dziwo dobieranie graczy w Diablo III działa o wiele lepiej.

Ciekawe kiedy pojawią się jakieś fajne mody?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spelle warto przypisać zwierzaczkom - fajnie jest patrzeć jak ładują ice balle i przyzywają szkielety, plus my nie musimy o tym pamiętać.

czy tą grę da się w ogóle przejść bez robienia questów pobocznych? jak robię wszystko i wszystko zwiedzam to czasami zdarza się że dochodzę do jakiejś jaskini i powinienem być 2 levele wyższy żeby do niej wejść, nawet jeśli po drodze robiłem wszystko...

i taka fajna liczba unikatów wypada - mam ~35 lvl i wypadła mi jakaś 1/3 wspólnej skrzynki, ale wszystko trzymam tam, bo większość unikatów ma ograniczenia klasowe. teraz sobie czekają na lepsze czasy innych postaci, a mój ekwipunek ma unikatowe chyba hełm, rękawiczki i miecz.

Z drugiej strony w torchlighcie pierwszym unikaty nie wypadały prawie w ogóle - przez całą grę wypadł mi tylko miecz, którym się tak cieszyłem że grając alchemikiem używałem jego i jakiegoś berła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spike217

Wszystkie uniki, jakie mi leca i nie sa dla mojej postaci, ida na transmute.

@Wymaniakowany

Zgadza sie, nie trzeba uzywac zbyt wielu skilli, ale powiedz szczerze ilu ich w D2 uzywales? Pamietam, ze potrafilem cala gre przejsc na Poswieceniu Paladyna ;-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...