Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

31 poziom i 39 dedów na liczniku(dalej jestem w 2 akcie), ale obstawiam że większość jest z winy "auto-ataku" bo jak chcę uciec to stoi i naparza zamiast odsunąć się np od płomieni etc.Poziom Elite nie tak straszny, jedynie z Championami, Bossami są problemy reszta zależy od lokacji i przeciwników, mój styl jest taki że Magma Spear tylko dobija zamrożone moby, ewentualnie Hailstrom uzyć 2-4 razy.

W multi nie grałem, i zapewne nie zagram bo za słaby internet, może kiedyś się mi uda sprawdzić ^^ , choć gra cały czas twierdzi "Strict NAT detected" - przecież gra jest dodana do Firewall'a .

Mi starcza single i bawię się świetnie, magiem mam 3 skille i latam w kółko aż moby padną :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze mozesz osiagnac to samo, grajac mapki.

W "jedynce" najlepszy i najbardziej epicki loot, leciał mi właśnie tylko i wyłącznie na tych losowych mapkach, które kupowaliśmy w wiosce lub czasami dostawaliśmy w nagrodę za wykonanie questa. Dlatego na mapki powinni zwrócić szczególną uwagę "Loot Hunters" :trollface: . Tylko faktycznie trzeba uważać z ich poziomem, bo w przypadku liczb powyżej 50, to już nie będzie spacerek, a ciężka przeprawa z nerwowo drgającym palcem nad klawiszem odpowiedzialnym za użycie mikstur leczących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na liczniku 5 h 16 lvl i.....Co wyście zrobili z moim Outlanderem? Może to wina kiepskiego eq a może źle rozdaję pkt do statów. Nabiegać się nieźle muszę. Zamiast pistoletów to generalnie z canonem biegam :) Zobaczymy jak osiągnę 42 lvl i wejdą najlesze skile .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

82 h na liczniku, a Legendary dalej nie mam. No coz, trzeba wiecej grindowac. Niedlugo zaczynam NG++, wiec moze sie cos skapnie.

@Yojo2

Na kolejnych playthrough loot jest lepszy, ale wynika to z wiekszych lvl potworow - tak, jak pisalem wczesniej. W mapkach - tez na tym samym ng - leci wiekszy crap niz kiedykolwiek :( i nie wiem, czym to moze byc spowodowane. Zdarza sie, ze koncowy boss nie wyrzuca zadnego uniq'a :-). Jesli chcesz scrolle z wyzszymi lvlami, to zakladaj gre na lanie, rerolluj i lec do sprzedawcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król glutów? Znaczy tar slimes? Z tego, co pamiętam, to zdrowo sypałem glajwą (sprzed nerfa, ale i tak powinna być dobra), rapid shotem i zatrutymi sztyletami. BTW - przy pierwszej okazji zainwestuj w kamienny pakt, starczy jeden poziom - dzięki niemu cały następny akt praktycznie nie korzystałem potków.

Sam właśnie przeszedłem phase portal w trzecim akcie i, cóż, był nieco rozczarowujący, a na pewno dużo prostszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Rankinem, co do Stone Pact. Nawet na elite multi ratuje tylek. Co do krola glutkow, nie polecam z nim walczyc wlasnie na najwyzszym poziome trudnosci. Chyba ze macie malo kasy, wiec mozecie sie respawnowac w jego lokacji ;-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, na nizszych poziomach trudnosci bossy sa wytrzymale, ale nie maja za duzego dmg, wiec nie trzeba sie bac. Jesli chodzi o glownego zlego, to powiem tylko, ze swietnie go zrobili - tyle. Multi jest ok, ale trzeba miec zgranych ludzi, inaczej nie ma to kompletnie sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się akurat składa, że ostatni boss to pała biggrin_prosty.gif Kilku wcześniejszych sprawiło mi o wiele większe problemy. Chociaż jak się gra magiem nastawionym na walkę 2h bronią w szkole lodu, to da się zrobić naprawdę op postać na każdy poziom trudności. Największe zadane obrażenia mam obecnie na poziomie trochę ponad 401 000 wink_prosty.gif Z jednego z bossów leci też fajny kamym majacy kilka % szans na cast meteorytu przy uderzeniu przeciwnika, i nie było by to wcale mocne, gdyby nie fakt że działa też z użyciem czarów, a nie tylko broni, więc obszarówka rzucona w dużą grupę przeciwników castuje kilka meteorytów które zadają masę obrażeń, też obszarowo. Nawet na poziomie elite da się tak grać praktycznie bez używania eliksirów leczących. Tylko te od many schodźą setkami biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszłam do 3 aktu i....te grzybki mnie przerażają. Zwłaszcza jak tak dziwnie ... gadają. Jako główną broń mam shotguna a jako pomocniczą dwa pistolety i pasywke co zwiększa ich obrażenia. Zajrzałam do kupca i mnie zamurowało jak zobaczyłam, ze ma broń która jest lepsza od broni którą dosłownie chwil wcześniej ulepszałam. Aż coś mnie trafia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b4ry to też zależy od szkoły, ja używam lodu i tam szczerze powiedziawszy brak jest umiejętności które wymagają dużego cast speed'a, ale jednak wydaje mi się że lepiej pozakładać bardziej egzotyczne kamyki, bo prędkość rzucania czarów da się podnieść fioletowymi setami. I znalazłem 1 część setu dla Outlandera która po złożeniu 6 części daje 100% szansy na krytyka ;) OPlander.

http://img713.imageshack.us/img713/6016/torchlight2201210132054.jpg

Ja już mam Torchlight 2 za sobą ;) Szkoda tylko, że tak szybko się nudzi. Po ukończeniu NG++ nie jestem w stanie grać dłużej niż 15 minut bez znużenia :( Ale jak poleży na dysku ze 2 miesiące, zakładając że w grudniu nie będzie końca świata, to jeszcze pewnie pogram.

Zapoznaj się z zasadami pisania postów - nie wstawiamy dużych obrazków w treść posta.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nil

Czy szybko sie nudzi, to kwestia gustu. Mam ponad 100 h i gram dalej, a przede mna jeszcze testowanie kilku buildow u Enga i calkowicie nowa gra Zerkerem. Jeszcze maga musze do konca przyskillic i wyfarmic. W sumie nie spodziewalem sie, ze az tak bardzo mnie wciagnie. O dziwo spodziewalem sie wiecej po tej grze, ale nie jest zle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu przeszedłem Torchlight 2. Na koniec miałem 53lvl(prawie 54) Mag na poziomie Elite, czas ok 40h zajęło; ponad 100 dedów na liczniku. Pewnie bym wczoraj przeszedł, ale 2 dni ściągania patcha i przez to miałem przymusową przerwę.

Ostatni boss i tak nie pobije Ordraka z jedynki, ale kilka trupów niestety zaliczyłem.

Od kilku poziomów używałem Wand+tarcza jednak obrona ponad damage, bo od 3 aktu już było hardcorowo, do tego cała kasa poszła mi na wskrzeszenia i na medy, Mam ok 10k po ubiciu bossa.

Miksturki na manę prawie nie używane, bo latałem jak głupi(szczególnie po 40lvlu moby miały takie skille, że nie mogłem ustać na chwile w miejscu, więc rzucenie, krok, rzucenie,krok i tak latałem z mobami na plecach xD ) rzucając Hailstorm i Firestorm + kulkę z błyskawicami one załatwiały wszystko za mnie, czasem Magma Spear zależy czy mogłem sobie spokojnie stać, zazwyczaj rzucenie więzienia dawało chwilę ulgi, więc mana szybciej się regenerowała niż casting(rzucanie skilli) .

Teraz nie wiem czy "Nowa Gra Plus" czy mapki, co wybrać czy to jest permanentny wybór ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...