Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

@kiqARBUZ

Offtop: To jest City Interactive na litość boską! -.-

Gracze są już przyzwyczajeni, że beta jest już niemalże wersją demo gry i tydzień po niej następuje premiera, a tutaj panowie z Runic Games postanawiają działać wbrew trendowi. Ja tam się cieszę, bo w becie jednak sporo rzeczy można było dopracować i jeśli mają zamiar je poprawić, to świetnie.

Chociaż nie czekamy 12 lat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odświeżyłem sobie Torchlighta, tym razem zacząłem grać magiem. Zabawa przednia, żałuję że nie zrobiłem tego wcześniej. Po raz kolejny żałuję również braku trybu co-op. Co prawda tylko 3 profesje mocno ograniczają kombinacje z rolą w teamie, ale i tak zapewne byłoby fajnie.

Możecie mi powiedzieć w co najlepiej inwestować grając magiem? Rozważam maksymalny rozwój drugiego drzewka z całkowitym pominięciem pierwszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w pierwszym drzewku masz umiejętność Adventurer (Podróżnik), to jednak radziłbym w nią ładować, bo znacząco przyspiesza zdobywanie doświadczenia i sławy. To samo drugie drzewko i skill o nazwie Treasure Hunter (Łowca Skarbów), które zwiększa ilość znajdowanego złota, premie podczas zaklinania przedmiotów u Gorena oraz najważniejsze - zwiększa Magic Find (znajdowanie przedmiotów magicznych).

Ja zamierzam w tej grze dobić do 100 levelu każdą z trzech postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zależy mi na szybszym przyroście doświadczenia. Na średnim poziomie trudności w zasadzie nie muszę się zbytnio wysilać z zabijaniem kolejnych botworków.

Zakupiłem sobie czar "zombie II". Teraz mam do pomocy psa, dwa fioletowe stworki na "l", golema i trzy zombiaki. Jest tłoczno i fajnie. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie ci się przyda, szczególnie, jeśli zamierzasz "zwiedzać" nie tylko główne podziemia.

Ja robię moją bidną Vanqiszerkę na pasywy właśnie - Marksman już mam, kryty też, Poszukiwacza Przygód... teraz tylko pancerze i blokowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalo sie - zainwestowalem w wersje steamowa, pomimo tego, ze posiadam gre z CD - A. Mozecie sie smiac i szydzic ale cos jest w tym steamie i osiagnieciach (aspekt spolecznosciowy), ze czyni gre o niebo przyjemniejsza :).

A przesuniecie (znowu!) premiery Pochodni drugiej to wg mnie przegiecie. Wydaje mi sie, ze ktorys z tworcow dawno temu powiedzial, ze T2 pojawi sie na pewno przed Diablo 3... Coz, moze pomylil cyfry i szlo mu o Diablo 4? W takim razie mozemy byc spokojni, o ile projekt T2 nie padnie to na pewno wyjdzie przed kolejnym Diablem. Ale wydaje mi sie, ze ciagle przekladanie premiery raczej nie doda fanow ludziom od Torchlighta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szkoda że T2 nie ujrzał światła dziennego na początku wakacji. Nastawiałem się że zarwie wakacje na expienie w T2, po informacji że T2 ukaże się na początku września się zasmuciłem, teraz po informacji że T2 ukaże się jeszcze później po prostu jestem wkurzony. Grę i tak zakupię, nie zmienia to faktu, że zbyt często przekładają premierę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pankamilek:

Ani ich nie usunie - fani prawdopodobnie będą zdania, że lepiej zaczekać i cieszyć się porządnie zrobioną grą niż dostać ją wcześniej, ale z niedoróbkami. Ja tam spokojnie czekam i liczę, że coś w zamian dodadzą do tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z ostatniego newsa na stronie Runic Games:

We will announce our release date on Friday, August 31st.

Czyli na targach PAX Prime W KOŃCU dowiemy się, kiedy zostanie wydany największy konkurent Diablo III.

Tak w ogóle, to do czego to doszło, żeby zapowiadać terminy oficjalnej zapowiedzi... trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wróciłem do tej gry. Przeszedłem ją w zeszłym roku, teraz robię to ponownie. Jest świetna, ładna grafika, przyjemna dla ucha muzyka tylko jak już kiedyś wspominałem fabuła jest aby być, nic specjalnego. Uwielbiam dropić! Z niecierpliwością czekam na tegoroczną dwójkę, bo Diabła nie lubię :D Szkoda, że premierę przełożyli :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 wrzesień. Zapamiętajcie sobie tą datę, bo wtedy będzie mieć swoją premierę Torchlight II. Dzień, na który czekały tysiące, o ile nie miliony graczy na całym świecie.

Z okazji zbliżającej się premiery Runic Games udostępniło też nowy trailer:

Tak w ogóle, to 21 września wychodzi Borderlands 2 i naprawdę będzie niezły orzech do zgryzienia... I tu loot i tam loot. I tu lecące XP-ki i tam lecące XP-ki. I tu wciągająca rozwałka i tam również. Będzie się działo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Trailer super klimatyczny, a muza genialna!!! :D Tylko mi się podoba? :P

O nie... powoli zaczynam poddawać się magii i zmieniać w naiwniaka wierzącego, że nie obsunął już premiery, zaczynam w to wierzyć... nie!!! :trollface:

Kupuje w miesiącu premiery normalnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wróciłem do jedynki i fajnie się grało ale... Kiedy będzie ruszenie się fabuły i kiedy koniec gry? Jestem na poziomie 44 (nie pamiętam czy ruiny czy inny poziom) przegrane ok 45. godzin i 77 poziom postaci. Kiedy mniej więcej kończy się gra? W sumie trochę się zawiodłem bo są 3 rodzaje questów czyli:znajdź przedmiot,znajdź żar i zabij bossa. Fabuły już nie ma była tylko na początku...szkoda. I czy po pokonaniu ostatniego bossa jest koniec gry czy można się poszwędać po poziomach i po ubijać hordy wrogów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...