Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

Już z moim partnerem do grania ustaliliśmy,że ja gram inżynierem a on Outlanderem. Nie będziemy latać dwoma outlanderami.

Miałaś grać ze mną!!! trollface.gif

Ja kupuję wersję pudełkową. Kurde, skąd znaleźć fundusze na wszystko co chcę na gwiazdę jak tu jeszcze TL2 doszło? trollface.gif

@Kenshin o ile nie trollujesz(wątpię), to panie cenega, będzie polonizacja? I lepsza niż w jedynce, w której wielu rzeczy nie spolonizowaliście(np. co mówią sprzedawcy ze sklepów)

I czemu taka badziewna okładka, "jedynka" miała taką fajną, a to?! Bleh...

@Down ale ja miałem być Inżynierem :(, no... ale jeszcze Berserkera przetestuję to zobaczymy :trollface:, wtedy(jak będę grać dzikim panem :P) będziemy mogli we troje tego wrednego Final Bossa Poszastać :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wymaniakowany

Zauwaz, ze promocje weekendowe tez zaczynaja sie badz koncza o 19.

@Wuwu1978

Zapomniales o Divine Divinity.

Mam nadzieje, ze nie ukoncze Torchlight w piatek nad ranem ;-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia z Torchlighta II.. raczej pozytywne. Ale mam nadzieję, że jeszcze się to rozkręci. Mamy postać Alchemika. Jest fabuła. Tylko póki co ta fabułka nawet Diablo III nie może podskoczyć. Walka z demonami i ich władcami była bardziej wciągająca.

ALE. Jeszcze nie ukończyłem 1 aktu. Więc zobaczymy. Gram Embermage i walka jest przednia. Ale do bani jest to, że umiejętności z wszystkich drzewek odblokowują się w tym samym momencie. A przynajmniej tak jest z trzecim skillem.

Scieżka dżwiękowa jest ok - w końcu mają dobrego człowieka od tego. Gra jest ładna, ale też trochę zbyt cukierkowata. Na szczęście jednak podziemia wyglądają w porządku. Mamy bardziej rozbudowane questy poboczne - i nie ma się co dziwić, bo w jedynce były ich tylko trzy typy.

@edit

A co ja gadam. Fabuła jest w porządku, nie zwracajcie uwagi na to co pisałem x d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Z możliwością podpięcia pod Steam, mam nadzieje?

@Wymiankowany:

A nie było tak (odnośnie skilli) w jedynce już? Że skille we wszystkich drzewkach odblokowywały się, gdy zdobywało się odpowiedni poziom, niezależnie od tego, jakie umiejętności wybraliśmy wcześniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że tak było. W TI grałem dawno, i tylko raz przeszedłem.

Ale czy to nie jest głupie? Powinni to rozłożyć tak, żeby wychodził 1 skill co 1 albo 2-3 levele. I byłoby ok. Ja aktywuje każdy skill, a potem ewentualnie będę "pakował" w jeden.

Dla embermage dobry jest bodajże pierwszy skill z trzeciego drzewka - tzn ten który sam wyszukuje cele. Wszystko można kosić tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978

Po 8h przeprawie z T2, moge sie co nieco wypowiedziec, jednakze pomine porownania z Diabolo, bo gralem tylko w bete ;-). Lootu jest od groma, duzo syfu - musi przeciez byc - ale perelki tez znalezc mozna. Jest jednak jeden problem. Otoz 4 pary (tj. dwa razy ten sam helm, ta sama zbroja, etc) na 10 zdobytych uniqow. Dziwne sie to wydaje. Calkowicie skopana mechanika z zestawami. Wiadomo, mozna kupic w sklepie. Niektore sa powszechniejsze od najzwyklejszego, bialego crapu. Jesli posiadasz czesc jakiegos seta, to masz wieksze prawdopodobienstwo, ze trafisz kolejne - nie podoba mi sie to. Czy podobne? Tak, ale w sumie warto tez na cos zwrocic uwage. Mimo ze przedmiotow jest duzo, to sie nie pogubisz, tzn. nie masz dziwnych bonusow, typu +20 do sily w staffie ;-). Aha, wiem, ze grales/-sz w Borderlands. Uwierz mi na slowo, ze gorszego dropa niz w B, to nigdzie nie ma ;-P.

Co do reszty gry, hmm ... Zaczalem grac o 19, skonczylem kolo 5 nad ranem (przeboje z odpaleniem), a musialem wstac na 9. Komentowac nie trzeba ;-).

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź.

Ciekawe tylko, dlaczego tak często wypadają pary przedmiotów? W Torchlight też tam miałem, ale nie było to nagminne. A, co do czasu gry, to skoro grałeś do rana, to chyba nie jest to badziew, jak co poniektórzy sadzą ;) .

No, nic. Czekamy na wersję pudełkową i rozpoczęcie tej wciągającej siekaniny. Czy Cenega mnie słyszy :trollface: ?

P.S. W tym, co napisałeś o Borderlands jest sporo racji ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978

Jesli lubisz mechanike z Diabolo II, to przypadnie Ci do gustu, bo w sumie w tej kwestii mamy klona. Dla mnie premiera T2 byla ta najbardziej wyczekiwana od lat, wiec moge miec troche nieobiektywy poglad ;-). Jesli czytales "recke" Berlina, to nie bierz jej do serca - gra sie diametralnie rozni od tego, co tam napisal. A tak przy okazji, kim masz ochote zagrac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zagram Outlanderem. Recenzję przeczytałem, ale wolę sam wyciągnąć wnioski po własnoręcznym zbadaniu "organoleptycznym" tej gry ;) . Może na dniach pojawi się jakiś patch, który coś zrobi z tym duplikowaniem lootu. Choć bądźmy szczerzy - nie jest to jakaś wielka wada i da się z tym żyć ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat gra Outlanderem i powiem Ci, ze ciekawa klasa. I nie, nie jest bezuzyteczna ;-). Duplikowanie lootu moze nie jest duza wada, ale jakis niesmak pozostawia. Masz wrazenie pseudolosowosci, a ja jej nie lubie ;-P. Jesli naszlaby Cie ochota na coopa, to pisz na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spike A jest trollface.gif

Arbuz miał rację ile teraz gadaniny, a Taoczin streamuje TL2 wink_prosty2.gif. Ludzie może się w 4 umówimy(o ile mój net to wytrzyma trollface.gif) ja zamawiam pana mechanicznego lub Berserkera trollface.gif, będziemy ja Coryn, Wuwu i b4ry biggrin_prosty.gif

I pytanie: co uważacie o obrazkach, które pokazują nam się podczas ładowania się lokacji (jest ich więcej niż w jedynce, ale to nie sztuka :trollface:), moim zdaniem są niezwykle klimatyczne, szczególnie ta mapa, z nazwą jakby w języku Niemieckim(Wikingowie, wiem że to nie oni, ale niemiecki jest trochę podobny do ich języka) <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darthmetalus

Zarowno arty jak i intro sa niezwykle klimatyczne. Strasznie tez podobaja mi sie twarze postaci, takie kanciaste ;-). A czemu tylko w 4? COOP jest do 6 osob! Jest jedno "ale", podobno skalowanie poziomu szaleje, jesli roznice miedzy lvl'ami sa znaczne. Na razie gram 31-lvl engiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja zacząłem gra Outlanderem, ale powiem szczerze - i tego się nie spodziewałem - ok. 7-8 levela ta klasa zaczęła mnie nużyć! Nie wiem, jakoś spluwy w h&s to nie moja bajka. Od razu przerzuciłem się na berserkera i dobiłem 9lvl i powiem szczerze że grało mi się duuuuuużo przyjemniej. Jednak co lanie po ryju to lanie po ryju, walka w zwarciu jest dla mnie fajniejsza niż na dystans :)

Wrażenia - super, w końcu otwarty świat i to całkiem spory. Bałem się o bajkowość, ale ogólnie kompletnie nie przeszkadza, dla mnie bombka. D3 się chowa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu tylko w 4?

Mój net może więcej nie wytrzymać :trollface:. Co do poziomów to miejmy nadzieję, że wyjdzie łatka ;-). Patrzycie na twarze, ja bym zaś zauważył, że Ci ludzie z RG to jakieś zboczuchy :P, gra jest od 12 lat, a jakie oni tam dają dekolty itp. :trollface:

I pytanie: czy postacią, którą gramy w singlu możemy zagrać w multi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mój post został usunięty (a jeśli tak to nie wiem dlaczego... ) ale czy ktoś miał problemy z rzekomo zawirusowanym torchlight.exe (wersja z Stema, chociaż podobno inne też tak mają)?

Pewnie, że False Positive ale pierwszy raz się spotykam z czymś takim. Niby gra oryginalna, a tu takie coś.

Póki co mam 40 lv i jestem w 3 akcie.

Można zauważyć podobieństwa w samej fabule.. do Diablo II. Drugi akt jak zawsze - na pustyni!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wymaniakowany

Czasem antywirus szaleje z grami ze Steama, ale nie powinienes sie martwic. Ile grales, ze jestes w 3 akcie? Mam 22h za soba i dopiero tam dotarlem.

@darthmetalus

Kazda postacia mozesz grac w kazdym trybie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

mam 15 godzin na liczniku, jestem jakoś w końcówce trzeciego aktu, lv 50 embermage. Gram na normalu (później będę próbował sił na wyższych poziomach innymi postaciami)

robię wszystko co się da, nawet całe mapy odkrywam (często trzeba się wracać).

wychodzi na to, że grając embermage można zdobywać lv co jakies 20 minut średnio xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...