Jump to content

Xysiu

Forumowicze
 • Posts

  2,191
 • Joined

 • Last visited

Reputation

486 Znakomita

About Xysiu

 • Rank
  Lord
  Skalny Troll

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

20,558 profile views
 1. Zmierził mnie ten post, bo imienia się w języku polskim deklinuje.
 2. Nie znam typa. Chciałem powiedzieć niestety - ale chyba nie żałuję.
 3. Oh, oczywiście o moderowaniu przez Diona zapomniano. @Rankin krzychu to był rak straszny. Gorszy był chyba tylko GregoryHouseMD na blogach, jeżeli chodzi o osoby sprzed kilku lat.
 4. Xysiu

  Krinczfred

  Mam dziwne wrażenie, że wszyscy wychodzą z założenia, że jedynym powodem ograniczenia spożywania liczby pokarmów pochodzących ze źródeł masowej hodowli przemysłowej, jest argument 'ojej biedne zwierzątka'. Co akurat z rzeczywistością zgodne zbytnio nie jest.
 5. Xysiu

  Krinczfred

  Nielegalna powinna też być przemysłowa hodowla zwierząt, chyba, że żyjesz w jakiejś utopii, gdzie środowisku nie dzieje się krzywda, a człowiek jest niezależny od biosfery.
 6. Xysiu

  Krinczfred

  Bez różnicy, uważam, że wszystkie powinny być tak samo legalne do zjedzenia.
 7. @bendzo Bądźmy poważni, znając przepisy, to teoria jest do zdania przy średnim rozgarnięciu.
 8. Jestem naukowo nieistotny. Nie.
 9. Damn, touché. A na którekolwiek masz dowód?
 10. A jakie zdjęcia tam wrzuciłaś? Doh, ale Abyss ma rację ze swoją kpiną. Matura i klasa maturalna to naprawdę nie jest nie wiem co i nie wymaga jakiś super nakładów czasowych. A oceny nie mają tu nic do rzeczy, to nadal w sporej mierze opierdzielanie się. I mówię to mając stypendium za oceny i dość niezłe wyniki z matury. To. Studia nie są już elitarne. Matura nie jest odsiewem (choć nie zawsze, duży nabór na niszowy kierunek przymusił moją znajomą - bardzo ogarniętą dziewczynę i z niezłymi wynikami - do niestacjonarnych jakiś czas temu), odsiewem będzie pierwszy rok studiów i sesje. No i same studia tak naprawdę większości ludzi są niepotrzebne, bo myślą, że studia to szkoła zawodowa. A do tego większość tych tytułów, o ile komuś na samym tytule nie zależy, nie ma znaczenia. To nie byłoby gorsze. Znaczy zależy od motywacji jeszcze. Mógł ew. trenować crossfit i studiować prawo. Tak. Mam gdzieś na co ktoś będzie zdychać, ale na ogół e-papieros śmierdzi mniej od zwykłego, przynajmniej dla mnie jako osoby postronnej. Już wolę jak ktoś fajkę pali niż zwykłe papierosy, których smrodu nie cierpię. A ich szkodliwość... co mnie ona.
×
×
 • Create New...