Skocz do zawartości
wies.niak

Przyjęliśmy nowego moderatora

Polecane posty

Widać, że zasłużeni dostali nominację na tak zaszczytne stanowiska. Chociaż się dziwiłem, że moderacja w ogóle zaczynała hecę z wysyłaniem zgłoszeń, zamiast po prostu wysłać do delikwenta komunikat o asymilacji powołaniu na moderatora.

@Paul, paru cywilów jeszcze w Jamie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelałem hajs i nie dostałem rangi? Skandal! Ja rozumiem spiski, konspiracje i śmietana z kolan, ale żeby mnie ograbiać z pieniędzy?Jak zwykle władze ugodziły w najuboższe warstwy społeczności. Pakuje grabki i idę pisać recenzje zasilaczy na forum pcformatu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, brylant, więc żeby zachować chociaż jednego niezielonego ty nigdy moderatorem nie zostaniesz trollface.gif Dzięki, że się poświęcasz dla sprawy.

Będę dzierżył funkcję Jedynego Niezielonego z dumą, świadom praw i obowiązków na mnie ciążących. Tak mi dopomóż Ghost.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od teraz już nawet w "Rozrywce" nie można się czuć bezpiecznie wink_prosty.gif

Na szczęście chyba żadnemu z nowo przyjętych za skórę jeszcze nie zalazłem. Na przyszłość zapamiętam jednak, że każdy może tu zostać w każdej chwili moderatorem, więc trzeba uważać ermm.gif

Gratulujębrawa.gif Życzę miłego banowania i trzepania achievementów!

May the force be with you!

Edytowano przez Mysquff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anyway, wreszcie w szeregi moderacji wszedł ktoś sprawiedliwy (obok behemorta, khe khe). ok.gif

Gdy mrok ogarnia forum, a z zaułków wyłażą najgorsze mendy internetu, do miasta wkracza nowy szeryf.

Oddawaj fartu... odznakę! wink_prosty.gif - beh

Przelałem hajs i nie dostałem rangi? Skandal! Ja rozumiem spiski, konspiracje i śmietana z kolan, ale żeby mnie ograbiać z pieniędzy?Jak zwykle władze ugodziły w najuboższe warstwy społeczności. Pakuje grabki i idę pisać recenzje zasilaczy na forum pcformatu biggrin_prosty.gif

Pieniądze to oni mają. Maca kochany, maca! Oto cała tajemnica. Dopiero później można handlować kamienicami i stołkami.

Skoro przy pieniądzach jesteśmy, to przelew jeszcze nie doszedł. ~Sevard

Edytowano przez behemort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla pozostałych nowych :

t3tris oraz Artius.

Ciekawe, że był casting na moderatora rozrywki, a tu 3 nowych smile_prosty2.gif. Widzę, że każdy dostał już swój dział np. t3tris dostał również dział: Magazyn Cd-action. Powodzenia Ci życzę smile_prosty2.gif zwłaszcza przy postach : " Dajcie, to" lub "kiedy przecieki"

Artius nie będzie miał czasu na zagadki smile_prosty2.gif

Życzę Wszystkim owocnej pracy, mało nerwów oraz troli. Powodzenia

Przy okazji. To mój 2500 post. Poproszę o oklaski tancze.gif

Zawsze mam czas na zagadki --> Arti

Edytowano przez gr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem zostać moderatorem

trollface.gif - Still

, ale w ostatniej chwili administracja zdecydowała, że jestem za dobry do tej roboty. Graty dla "tych gorszych" tongue_prosty.gif

Skoro Artius jest modem, to czy opiekuje się też kalendarzem, czy jego miejsce jest wolne trollface.gif

O kalendarz zwróć się do Bronka --> Arti

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...