Skocz do zawartości
wies.niak

Przyjęliśmy nowego moderatora

Polecane posty

Er, gdzie ty widzisz tą wiosnę? Bo u mnie w stolycy to najpierw pół dnia wiało jakby się ktoś powiesił a teraz równo wali śniegiem co oznacz odśnierzanie jutro rano i błoto po kolana za kilka dni. Wiosna jego mać! (Frustracja wynika głównie z tego że właśnie w tych warunkach pogodowych wróciłem z bilarda, a wklubie było ciepło, miło, a towarzystwo i soki zacne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Jak los politologa i konferencyjne życie rzuciło mnie do Poznania (ale transport publiczny i kampus akademicki mają tam mega :D) to akurat dzisiaj od rana śnieg ciął w poziomie a żadnej oznaki wiosny nie widziałem w zasięgu widzenia*.

*pewnie zawaliłem rzut na spostrzegawczość, he-he... ah, te hermetyczne dowcipy z Grajdoła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było zabawne jak odświeżyłem jeden temat i nagle widzę inny kolor pod nickiem P_aula... obowiązkowe +1, ale nadal twój laser ma fatalną celność :D

I Betty'emu w sumie też pogratuluje... niech ma ^_^

PS. Twój plan Katajcu nie wypalił, nadal trzymam się swojej rangi, he-he.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś ładnie, da się zrobić tongue_prosty.gif .
Nie muszę prosić. Come at me bro!

Szadolec - trzymasz się... Póki co. Pewnie specjalnie się na zmianę koloru nie zgodziłeś, żeby mi na złość zrobić. ;P

Swoją drogą, skoro już piszę, MisterowiYoshiemu również życzę powodzenia, awans w pełni zasłużony. ;]

Edit:

Szadou - No ja wiem, ja wiem. Ale wszystko jeszcze przed Tobą, na pewno kiedyś znajdziesz idealny sposób na wyprowadzenie mnie z równowagi. ;)

Edytowano przez Kathai_Nanjika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to ja też, a coicon_biggrin.gif

Gratulacje dla nowych super modów i powodzenia w nowych obowiązkach.

@Black

1) Zdecydowanie zawaliłeś rzut na spostrzegawczość. Oznaki wiosny są bardzo wyraźne, choć nie do końca takie jakie być powinnyicon_wink.gif

2) A co boisz się czerwonego, że tak trzymasz się swojej rangi? tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrYoshi wziął się do roboty... Zima się kończy, to trzeba wbić pewnym muchom do łba, że przez drzwi na forum nie wejdą, a właśnie trzeba było zainwestować w nowe klapki... Powodzenia, porzeczenia czy czego tam i mnóstwa ostów, urlopów i banów! (Ale nie dla mnie. ;) )

PS Użyłem pięknej metafory, zaiste... :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Katajec

Oczywiście! Przynajmniej 1/15 komórek mego ciała ma za nieprzerwane zadanie aby odnajdywać coraz to nowsze sposoby wkurzania cię! Niestety, na razie doszli do poziomu przekręcania nicka i jakoś nie mogą pójść dalej :D

@Sefnir

Czerwony kolor plus miliard prowadzonych sesji? To nie byłoby dobrze współgrające równanie... poza tym jakoś przyzwyczaiłem się do tej zieleni pod swoim nickiem, tak bardziej mi pasuje ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłum się robi. Zgodnie ze wzrostem entropii na forum, musi też przybyć moderatorów(czy jakoś tak- ...AAA... może rozwinąć :trollface: ).

Gratsy nie gratsy. To i tak tylko kolorek... your power is limited! He he.

You may wanna rephrase that sentence before I missclick and ban you ;) - P_

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...