Skocz do zawartości
wies.niak

Przyjęliśmy nowego moderatora

Polecane posty

Przez wzgląd na mą wieloletnią aktywność, moglibyście robić taki ukłon przy każdej kolejnej nominacji biggrin_prosty.gif

Swoją drogą nie widzę tu przedmiotu do dyskusji. Najzwyklej w świecie mateusz nie mógłby przetrawić moich odmiennych do jego, poglądów religijnych. Czysty spisek i dyskryminacja.

W każdym razie już teraz mogę powiedzieć, że nie o take Polske walczyliśmy, żeby teraz sie wkupywać do władzy pomarańczami. Gdzie te stare dobre czasy kiedy tradycyjna łapówka, była gestem honoru i niezłomności?

Oczekujcie w najbliższym czasie transmisji mojego wystąpienia na waszych tabletach.

Twoje nieczyste pieniądze pozyskane z gminy religijnej, które wysłałeś mi jako łapówkę nawet nie wystarczą na tablet. Poza tym Hrabula strzeż się. Słyszałem, że jakiś czas temu to forum opanowali groźni "muzumanie".-mateusz(stefan)

Twoja języka polska bardzo trudna, ale jeszcze wczoraj mi pisales na pejsbuku, ze jak dorzuce dwie dmuchana koza, to bede mial ranga modrator, wiec o co kaman? Jestem bardzo nie kontent...

Hrabciu, a ja myślałem, że ciebie na wszystko stać. A tu wychodzi na to, że nawet prostego stanowiska kupić nie potrafisz... - P_

Nie zobaczysz mnie wchodzącego do waszych spisków na kolanach smile_prosty.gif

Edytowano przez mateusz(stefan)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...