Jump to content

_MATI9630_

Forumowicze
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About _MATI9630_

 • Rank
  Ork
 • Birthday 05/16/1993

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

2,436 profile views
 1. Nie ma co narzekać na ocenę Wolfa, recenzja to bądź co bądź sprawa subiektywna. A na zrozumienie, że Berlin nie ma gustu, mieliście parę lat
 2. Wulgarność to masz też w komentarzach do tego samego tekstu - 23:49, wczoraj, niejaki uważający się za byt ponad wszystkimi Kricz, ostatnie słowo. Poszedl ost. [smg]
 3. http://blog.ubi.com/watch-dogs-delay/ Chyba się skapnęli, że mało kto zdąży zainwestować w pecety, które spełnią te absurdalne wymagania
 4. Zawsze w Humble Bundle jest tak, że sam bundle trwa 2 tygodnie. Po tygodniu dodają bonusy - są one dostępne wraz z BTA (czyli tutaj z Dead Island i DLC do SR3) _ORAZ_ dla wszystkich, którzy zakupili bundla w 1. tygodniu, choćby i za dolara. Czyli zakup bundla przed następnym wtorkiem, 20:00, da ci dostęp do Risen, Metro 2033 i Sacred Citadel, kiedy zostaną one oficjalnie ujawnione. Capisce?
 5. Z polskim tłumaczeniem? Da się zagrać w oryginalnej wersji językowej? Słyszałem, że tłumaczenie Techlandu to jakiś żart.
 6. No dobra, to będzie dziwne pytanie... ale mnie ciekawość zżera. Na Markolfie masz warna za "link do strony porno". Er, nie, nie chcę adresu. Bardziej mnie interesuje kontekst w jakim był użyty (coś w stylu ktos: 'strona cda jest gupia' ty: 'no tak tylko <link> jest fajne'?)
 7. @b3rt "podejżewam" ałłłł, moje oczy płoną ;_; Fajny smaczek z tymi achievkami DMC - nie spodziewałem się, że są w fizycznym stanie nawiązać do starej serii nie obrażając jednocześnie jej fanów. W sumie podpisuję się pod powyższym postem Kawalorna (poza jednym - o co chodzi z wyrolowaniem z SFxT)? BTW niezła hipokryzja ze strony CDA/Cormaca - pierwszy akapit (w streszczeniu) "nigdy nie lubilem DMC, bo Dante wyglądał jak metro", a potem "Kto odrzuci nowego DMC ze względu na wygląd głównego bohatera, ten sam sobie zrobi wielką krzywdę". Ziew.
 8. +1. No sorry, z jednej strony ok że się nie podlizują byleby kupili grę, ale z drugiej - takie bezpośrednie 'f... you' do fanów ('żart' z peruką)?! No i oczywiście szczyt hipokryzji - dodanie (płatnego, jakżeby inaczej) dlc z białymi włosami... I tutaj "not in a million years" zmienia sie "not until crapcom puts out another shitty dlc to completely empty our pockets". A, no i te wszystkie teksty Berlina o tym, że to GARSTKA fanów płakała, a całej reszcie gra się spodoba tez można sobie o kant d... potłuc. Cóż, skoro na razie wyniki sprzedaży to około 30% DMC4 (po 1. tygodniu oczywiście), to widać, że ta 'garstka' to 70% potencjalnych odbiorców Sorry, chcieliście łatwego skoku na kasę, olewaliście fanów, macie za swoje. @down - No tak, w porównaniu do DMC4 jest bardzo słabo. Jasne, w 2. tygodniu czy miesiącu sprzedaż(na tydzień) może wzrosnąć kilkukrotnie, ale jakie są na to szanse? A user metascorem NIGDY bym się nie sugerował (chociaż recenzje do DMC są akurat sensowne i poruszają istotne problemy - still, 0/10?). Odkąd jakiś pajac dał Arkham City 0/10, dlatego że mu nie poszło (a skoro mu wydane kilka lat wcześniej AA poszło, to AC tym bardziej powinno!), no to ja dziękuję. But I digress .
 9. To jednak wiedziałeś, że jest sto plansz? :] To skąd te "ponad siedemdziesiąt"? Jakbyś recenzował Hobbita (film), to byś napisał, że trwa ponad godzinę? Stąd, że "ponad siedemdziesiąt" zajmuje mniej miejsca w recenzji na 2000 znaków, niż "po odblokowaniu [X] dostaniesz dodatkowe [X] plansz, które [X]". Niby ma sens, ale "sto" zajmuje jeszcze mniej. Jak wiedziałeś o tych planszach, to zwracam honor (zresztą nie oczerniałem, zaznaczyłem, że się czepiam na siłę ). I niestety muszę dołączyć do ludzi, którym nie podoba się zmiana papieru... chociaż wspomniana przez Smugglera redukcja rozmazywania liter jest dużym plusem.
 10. To jednak wiedziałeś, że jest sto plansz? :] To skąd te "ponad siedemdziesiąt"? Jakbyś recenzował Hobbita (film), to byś napisał, że trwa ponad godzinę?
 11. Miałem zwrócić uwagę na Darkness/Darksiders II, ale że ktoś to zrobił... to się czegoś innego przyczepię :] (ale na siłę ) Recenzja McPixela- "McPixel to ponad siedemdziesiąt zagadek", technicznie jest to odpowiedź poprawna, bo ma ich 100 (100 > 70), ale zakładam, że autor nie ma pojęcia o istnieniu dodatkowych poziomów (bodajże 24 ich było?), które dzieją się w różnych lokacjach z gier, filmów itp. (to chyba jedyna gra, w której można wsadzić Timona Pumbie w zadek)...
 12. Jak pierwsza odpowiedź nie jest poprawna, to Codename Panzers: Cold War, powód taki sam
 13. Co sądzisz o książkach Sapkowskiego poza wiedźmińską sagą? Głównie o Żmiję pytam, bo recenzje ma słabe, nie wiem czy się warto zabierać (w końcu tyle nieprzeczytanych świetnych książek na mnie czeka...). Należysz/należałeś do Klubu Miłośników Fantastyki?
×
×
 • Create New...