Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

A ja już zamówiłem BF3 :laugh: a jak wyjdą nowe procesory AMD wymienię sprzęt (po testach zdecyduję czy Intel czy AMD).

Do BC2 kupiłem wszystko co było i nie żałuję... w odróżnieniu od AVP3 - tego zakupu bardzo żałuję (w BC2 gram do teraz i jest ok a AVP3 nie tknęłem od pół roku) a gry były wydane prawie w tym samym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ -Jacekxyz - Ja podobnie. Podstawka, Vietnam i Specact kupione i żałuję jedynie, ale tylko odrobinę Vietnamu bo ciut lepiej dopracowny być mógł. No ale, że za pół ceny go miałem to oki. Specact fany jest, zawsze można szpanu zadać nowymi ciuchami :) , plus bonus za nowe złocisze do nabicia plus bonus punktowy za killstreaki broniami ze specacta. BC2 wciąż FTW

A odnośnie MG36 to jest jakiśsposób na zlikwidowanie tego reddot buga? Bo przyznam, że wkurza mnie trochę, że jednej z najlepszych broni nie mogę używać. Niby z bliska jeszcze jako tako, ale na dłuższe dystanse nie da rady.

Co do mag ammo to rozumiem, że mowa była o serwerach non HC, bo na hc owa amunicja daje snajperkom w 99% kill za jednym strzałem bez względu na odległość, zaś bez tego jedynie asystę zaliczymy, jak ktoś kropnie "napoczetego" przez nas woja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kompów pod BF'a 3. Niestety ja mojego lapka raczej też będę musiał sprzedać (czyli przeżyć jakiś tydzień bez kompa potem) i zakupić nowego, tym razem stacjonarkę. I będzie dylemat grać w BF'a3 czy w Diablo 3 :) Hmm chyba zrobię tak - w Diablo w dzień, w BF'a w nocy xD

A odnośnie MG36 to jest jakiśsposób na zlikwidowanie tego reddot buga? Bo przyznam, że wkurza mnie trochę, że jednej z najlepszych broni nie mogę używać. Niby z bliska jeszcze jako tako, ale na dłuższe dystanse nie da rady.

Że nie widać dota czy co? Bo jak nie widać to wystarczy umieć wyczuć gdzie jest środek ekranu i po sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krex - no właśnie w tym rzecz, że prawie zawsze go nie ma. Nie wiem czyto zależy od serwera czy jak... Zgadza się z bliska można walić i bez kropki, ale cele dalekie, a do takich mg36 był rewelacyjny wymagają obecności kropki bo bez niej sporo amunicji wpierw trzeba wystrzlić by na podstawie trajektorii pocisków nakierować ogień na cel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny bug z MG36, taki, że kropka pojawia mi się na środku celownika, gdy nie mam MG36 przy oku :P

Przy okazji:

Zapytałem Alana 'demize99' Kertza 'czy w BF3 za podnoszenie kitów i uzbrajanie/rozbrajanie MCOMów będą odpowiadały różne przyciski?' odpowiedział krótko i treściwie 'Tak'.

Mała rzecz, a cieszy ;)

Druga rzecz, która się wykrystalizowała przez kilka ostatnich dni:

Amunicja Flachette nie będzie ekskluzywna tylko dla DAO-12. Będzie można ją odblokować dla innych shotgunów, ale jeśli ktoś nie posiada Phisical Warfare Pack to jego DAO-12 będzie pozbawione tego dodatku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amunicja Flachette nie będzie ekskluzywna tylko dla DAO-12. Będzie można ją odblokować dla innych shotgunów, ale jeśli ktoś nie posiada Phisical Warfare Pack to jego DAO-12 będzie pozbawione tego dodatku.

Z tego można wnioskować, że w BF3, tak jak w CoDzie dla każdej broni będziemy odblokowywać dodatki osobno?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w BF3 za podnoszenie kitów i uzbrajanie/rozbrajanie MCOMów będą odpowiadały różne przyciski?' odpowiedział krótko i treściwie 'Tak'.

no to gitara :trollface:

bardzo wkurzające to jest w bf:bc2

oby nie było krzywych akcji z crashowaniem gry do pulpitu czy jakieś lose packets :s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny bug z MG36, taki, że kropka pojawia mi się na środku celownika, gdy nie mam MG36 przy oku :P

Też czasami mam takiego buga. Ponadto gdy gram na Nelsonie Podbój to przymierzając strzał z MG36 cały ekran mocno mi się rozjaśnia - baaardzo wkurzające.

Przy okazji:

Zapytałem Alana 'demize99' Kertza 'czy w BF3 za podnoszenie kitów i uzbrajanie/rozbrajanie MCOMów będą odpowiadały różne przyciski?' odpowiedział krótko i treściwie 'Tak'.

Mała rzecz, a cieszy ;)

Piwa mu ^^

Druga rzecz, która się wykrystalizowała przez kilka ostatnich dni:

Amunicja Flachette nie będzie ekskluzywna tylko dla DAO-12. Będzie można ją odblokować dla innych shotgunów, ale jeśli ktoś nie posiada Phisical Warfare Pack to jego DAO-12 będzie pozbawione tego dodatku.

Rozumiem, że TYLKO dla shotgunów-jednostrzałówek (zwanych przez Ciebie pompkami) ?

Zawartość Phisical Warfare Pack będzie uzależniona od sklepu w którym będziemy kupować broń jak pamiętam.

Oznacza to, że wszystkich perków/rodzaji ammo ja nie będę mógł mieć bo nie zamawiałem gry np. w Gamestopie tylko na Amazonie.

EDIT:

deffik sygna Ci się popsuła ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że TYLKO dla shotgunów-jednostrzałówek (zwanych przez Ciebie pompkami) ?

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, nikt z DICE nie odpowie na jakiekolwiek pytania dotyczące innych shotgunów(w ogóle broni), ale podejrzewam, że inne pół oraz automatyczne strzelby pojawią się w grze.

Zawartość Phisical Warfare Pack będzie uzależniona od sklepu w którym będziemy kupować broń jak pamiętam.

Paczki z broniami mają być przydzielane regionom, nie sklepom, najwyraźniej Polska wg rodzimego oddziału EA trafiła do tego samego koszyka co Wielka Brytania (ciekawostka - samo DICE milczy na ten temat, choć pisałem do nich, czy mogliby potwierdzić informacje, które wypłynęły z EA Polska na temat dostępności PWP w Polsce, swoją drogą dziurawe są te oddziały EA w Europie, to Grecy wypuścili filmik do sieci gdy na fejsie było 70000 'lubię to').

Więc wszystkie sklepy będą miały tą samą paczkę z wyposażeniem znajdującym się w Edycji Limitowanej gry.

PWP (jak i inne wszystkie paczki) jest tylko dostępny dla osób składających zamówienie przedpremierowe na edycję limitowaną gry. Podejrzewam, że nie będzie do dostania po premierze BF3.

Aha zbliża się E3 mała zapowiedź/spekulacje tego co możemy się spodziewać na tej imprezie:

We wtorek 31 maja DICE zorganizowało pokaz dla prasy, żeby napędzić machinę nico przed samą imprezą, jednak na materiał zostało nałożone embargo prasowe, spodziewane daty zniesienia zakazu publikowania materiałów z tego pokazu to dziś (raczej już nie) lub poniedziałek.

Co zostało pokazane? Najprawdopodobniej multiplayer.

Czego możemy się spodziewać? Tekstów i screenów, może teasera.

Na poniedziałek EA zapowiedziało konferencję prasową, na której zostaną pokrótce omówione tytuły, które będą prezentowane na stoiskach EA.

Podczas tej konferencji również zostanie zaprezentowany BF3. http://twitter.com/#!/L_Twin/status/75634265047580673

Podczas samej imprezy można się spodziewać trailera multi, któy pewnie będzie trwał koło minuty (spekulacja, ale raczej bezpieczna, tak w zeszłym roku został zaprezentowany multi MoHa)

Tu:

http://e3.gamespot.com/press-conference/ea-e3/index.html

Oraz tu:

http://www.g4tv.com/articles/71363/E3-2011...Trailers-Demos/

W poniedziałek o 21:30 polskiego czasu będzie można obejrzeć wspomnianą przed chwilą konferencję. Linki pewnie jeszcze wstawię w poniedziałek wieczorem, jak mnie nie będzie to proszę o zrobienie tego kogoś z Was.

PS: co do sygnaturki to zauważyłem, a szkoda :( coś wymyślę i wstawię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy ukończyłem kampanię single Battlefield: Bad Company 2. Gra bardzi, ale to bardzo mi się podobała. Na plus świetna grafika oraz oprawa audio. Muzyka była świetnie dopasowana do danej sytuacji: było dramatycznie, była dramatyczna piosenka, była radosna, było radośnie etc. Kolejnym wielkim plusem jest fenomenalny model zniszczeń. Sam czasami po prostu strzelałem w budynki, aby podziwiać jak będą się rozpadać na kawałeczki. Bardzo podobała mi się fabuła - była dojrzała, ale brakowało jakichś zwrotów akcji. Moim zdaniem, historia

historia troszkę za radośnie się zakończyła, mógłby ktoś zginąć, chociaż było by mi bardzo smutno, bo strasznie ich polubiłem

. No właśnie, świetnie wykreowane postacie to kolejny plus gry. Z każdym bohaterem gry bardzo się zżyłem. Podobało mi się także to, że mogliśmy zasiąść za sterami różnych pojazdów m.in. czołgu, samochodu, helikoptera czy quada. Fajnie wyszedł także dubbing, Pazura w roli Sweets`a był świetny.

Ogólnie gra zdecydowanie lepsza niż nudne CoD`y i czekam z utęsknieniem na Battlefield 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepska polityka ea. Powinni dać kilka filmików z multi i na e3 albo gamescom udostępnić demo multiplayera. No sory ale to wygląda jak by bali się reakcji tłumu. Im więcej filmików tym lepiej.

Ja oglądając kolejne trailery duke nukem miałem taką wielką ochotę w to zagrać że hej. Więc filmików jak najwięcej i będzie git.

Jeżeli chcą realnie myśleć o pokonaniu coda to muszą wyłożyć kasę na jakieś promocje itd. Cod ma wyrobioną markę wystarczy że będzie a bf mimo że więcej kasy władowane w niego to zarabia mniej bo słaba kampania reklamowa.

Proponuję do bf3 dodać np.bc2 wtedy taki gość co chciał kupić bc2 ale nie kupił wali taki zestaw i już jest git:)

Ja chyba nie kupię bf3 w dniu premiery. Poczekam aż wydadzą wszystkie dodatki i bf3 spadnie do ea classic. Jeszcze się nie rozegrałem w bc2 do 50 poziomu by myśleć o nowej grze do tego kupiłem nie dawno vietnam:)

Zresztą chyba dużo ludzi sobie nie pogra bo tylko win7 a dużo osób ma vistę i xp:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie większe firmy w tej branży tak robią. Przed E3 się tylko ludzi drażni, od tej imprezy zaczyna się prawdziwy 'hype'.

Co do konkretów:

Na E3 zostany pokazany zarówno tryb dla jednego gracza jak i wieloosobowy.

Screeny, trailery i podobne rzeczy.

Z multi zostanie pokazana nowa mapa nazwana 'Operation Metro', w którą grała już prasa.

Wiemy tez co nie zostanie pokazane: Kampania Coop oraz TDM w multiplayerze.

Nie zostanie też pokazany Battlelog - Battlefieldowa wersja Autologu z dwóch ostatnich NFSów, czy CoD:Elite (jak kto woli) - w skrócie - dzięki temu narzędziu będzie można porównywać statystyki, dodawać znajomych, śledzić ich poczynania, a to wszystko za niewielką opłatą 0.00$ miesięcznie. (w oryginale: Battlelog will be available for the monthly fee of (drum roll)... zero dollars) taki mały pstryczke w nos dla Acti i COD:Elite.

Dla mnie zapowiedź TDM to krok w tył, a nie coś dobrego, bo w BFach kocham to, że liczą się cele misji, a nie K/D ratio -.-' i nie uważam, że pojawienie się tego trybu spowoduje, iż gracze kochający się w statystykach nie będą grać w Rush czy CQ tylko w TDM, raczej wysnują wnioski, że poza TDMem k/d ratio ma jakieś znaczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w TDM będą dwa teamy, bo cztery w BC2 to głupie rozwiązanie. Tam żeby wygrać najlepiej jest umówić się ze squadem, że będziecie siedzieć w miejscu, rzucać sobie ammo i apteczki, i obserwować spawny, każdy inny. Jak rushujesz to zawsze Cię ktoś ubije, bo odrodził się tam, gdzie przed sekundą patrzyłeś i go nie było. A tak to kontrolujecie określony teren(wcale nie musi być cały, wystarczy 1/3) sukcesywnie wybijając wrogów na niego wkraczających. To najlepsza taktyka na wygraną, ale camperska, nużąca i wkurzająca innych. Inna sprawa, że dzięki takiemu czemuś można wbijać do woli złote gwiazki :) No i szkoda, że nie będzie magnum ammo. W BC2 na normalu z magnum potrzeba do zabicia akurat tyle, żeby nie mieć problemów z zabiciem trzech kolesi na magazynku 30, ale jeśli wrog zezuje, albo ma kiepską pozycję, to możesz w porę się wycofać. Nie chciałbym, żeby było jak w BO, że strzelam i strzelam do gościa z tej MP5, a on się chowa po czym zdejmuje mnie serią z Famasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy tez co nie zostanie pokazane: Kampania Coop oraz TDM w multiplayerze.
Co do pierwszego to słysząc o kooperacji automatycznie podnosi mi się poziom cukru generalna chęć na dany tytuł :D Ciekawe tylko czy pokuszą się o stworzenie całkowicie innej linii fabularnej czy kampania SP będzie także do rozegrania w coopa czy też zrobią szereg misji rodem z trybu Spec Ops. Najmniej wolałbym ostatnie rozwiązanie, bo byłoby to pójście na łatwiznę IMO ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czekam z niecierpliwoscia na nowe informacje o BF3? Tak. Nie dlatego, ze jestem fanatycznym "wyznawca" tej serii i kupuje wszystkie jej kolejne odslony i dodatki do nich (chociaz prawde mowiac kupuje...), ale dlatego, ze jest to jedyna poki co sensowna alternatywa dla tego, co od kilku lat wciaz nam serwuje Acti (i co tez kupuje, a przynajmniej kupowalem do czasu nabycia zjechanego Blopsa). Mam tylko nadzieje, ze i tym razem po jakims czasie chlopaki z DICE wydadza dodatek o nazwie BF3: Vietnam. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i szkoda, że nie będzie magnum ammo. W BC2 na normalu z magnum potrzeba do zabicia akurat tyle, żeby nie mieć problemów z zabiciem trzech kolesi na magazynku 30, ale jeśli wrog zezuje, albo ma kiepską pozycję, to możesz w porę się wycofać.

No i dobrze... lol. Przynajmniej nowi nie będą odstawali z dmg jak ci z wyższym. (tak jak tu masz ammo mag > nie masz ammo mag). To jest własnie wyrównanie szans. No i mam nadzieję, że zwiększą trochę odrzut, żeby nie było takich akcji, że ja próbuję trafić gościa ze snajpy a ten mnie Abakanem/M16/whatever zabija szybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym jest tajemnicza amunicja strzałkowa z pre-orderów, jeżeli nie odpowiednikiem amunicji Magnum? :P

Przebija drewno, ściany i żołnierzy wroga - tak mówi opis w sklepach internetowych, brzmi jak mocniejsza amunicja, dzięki której zadamy większe obrażenia i przebijemy przez grubszy pancerz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...