Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Mhm, wybaczcie więc. Sugerowałem się tylko oficjalnym opisem... który, jak się okazuje, nie mówi całej prawdy :P

Przy okazji powiem, że jeżeli w BF3 też będą takie irytujące elementy jak ogromny zasięg shotguna z odpowiednim perkiem, to... To i tak kupię, ale będę wkurzony :f

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak... wywalić slugi bo to zło jest. Mają też naprawić noże i ogólnie hitboxy. I będzie dobra gra. Mogą też wrzucić jakieś bardziej znane bronie: FAMAS, G36 i jego odmiany etc. W BC2 polowy w ogóle nie znałem xD

Fajnie by było gdyby były bronie tylko dla jednaj frakcji np: m16 Ameryka, kałach Rosja, ale i takie które były by uniwersalne. Sam pomysł ze zlikwidowaniem magnum bardzo mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krex - może po prostu napisz "niech wrzucą te bronie co są w CoD-ach bo o innych nie słyszałem". Ja też o tych z cod-ów (vide- famas) nie słyszałem dopóki nie zgrałem. Co to ma byc w ogóle, gramy ciagle tymi samymi gunami bo je widzieliśmy w innych grach, a nowe na pewno będą do d...? Bezsens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby miło, gdyby w BF3 nie było też tych śmiesznych sytuacji, które w BC2 zdarzają się bardzo często, mianowicie - jednoczesna śmierć dwóch strzelających do siebie nawzajem graczy :P W ogóle nie wiem czy to jest bug, czy zrobili tak specjalnie, ale z pewnością zdarza się to zbyt często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście filmik 12 minutowy? Czy ktokolwiek tam widział jakiś dobry odrzut w tym m4? No przepraszam ale nie ma co liczyć na spoko odrzut. Ktoś grał w cod1? Tam jak się strzela to masz odrzut i ogień z lufy do tego o zgrozo trudniej się strzela! No przecież to jest nie normalne.W dalszych częściach ten ogień wcale nie przeszkadzał ciekawe czemu... Ja jestem jak najbardziej za ogniem z lufy i porządnym odrzutem. W końcu coś nowego by się pojawiło.

Według mnie bronie niech będą takie jak w realnych konfliktach. A nie takie jakie my chcemy. Ja bym chciał mauser'a pm63 i co? Niech będą takie bronie jakie są używane w tych czasach a nie takie jakie nam się podobają.

Po 1 dice chce udobruchać graczy pc i hardkorowców ale nie zapomina o konsolowych i o początkujących.

Po 2 prace nad grafiką zniszczeniami i audio są priorytetem więc hitboxy grywalność schodzi na dalszy plan. Przynajmniej mi się tak wydaje.

Ja obstawiam że gra będzie dobra jak na nasze czasy ale nie spodziewajcie się czegoś większego niż się spodziewacie.

Skoro już na samym początku są dlc to na pewno ich nie zabraknie po premierze.

Obstawiam że będzie coś na wzór specact i vietnam.

Obstawiam również że darmowe mapy które dodawali do bc2 typu harvest day itd. będą teraz za jakieś 5-10 dolców.

Sory ale za dużo wkładają kasy w prace nad grą by jeszcze za darmo dawać mapy. Jestem pewien że tak będzie. Oczywiście chciał bym żeby się okazało że dają za darmola mapy np.z bc2 ale wątpię.

Niech popracują nad hitboxami,bugiem z nożem strzelbami,paroma drobnostkami i większość z nas będzie dobrze zrobiona na tyle by kupić tą grę. Ja osobiście poczekam na recenzje itp.

Mi pasuje tryb tdm. Jak ktoś będzie chciał pograć na fragi odpala tdm, a jak ktoś będzie chciał pograć w gorączkę lub conquest odpala gorączkę albo conquest. Proste i logiczne.

Na razie bc2 i vietnam mi wystarczają i nie kupię bf3 za szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście filmik 12 minutowy? Czy ktokolwiek tam widział jakiś dobry odrzut w tym m4? No przepraszam ale nie ma co liczyć na spoko odrzut. Ktoś grał w cod1? Tam jak się strzela to masz odrzut i ogień z lufy do tego o zgrozo trudniej się strzela! No przecież to jest nie normalne.W dalszych częściach ten ogień wcale nie przeszkadzał ciekawe czemu... Ja jestem jak najbardziej za ogniem z lufy i porządnym odrzutem. W końcu coś nowego by się pojawiło.

Jak bym to czarny evlis powiedział: PIWA MU!

Koniec z taktyką T88 200 naboi i prucia przed siebie za spotem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krex - może po prostu napisz "niech wrzucą te bronie co są w CoD-ach bo o innych nie słyszałem". Ja też o tych z cod-ów (vide- famas) nie słyszałem dopóki nie zgrałem. Co to ma byc w ogóle, gramy ciagle tymi samymi gunami bo je widzieliśmy w innych grach, a nowe na pewno będą do d...? Bezsens.

1. No to, że nie znałeś to nie mój problem. Ja się troszkę militariami interesuję i bronie te znałem zanim w ogóle usłyszałem o CoDzie a co dopiero w niego zagrałem.

2.Nie napisałem, że inne są o kant d... rozbić... Tylko, że fajnie byłoby zobaczyć jakieś "znajome" bronie. Poza tym nie pisz mi, że te bronie są tylko z CoDa i że wrzucenie ich będzie upodobnieniem BF'a do "koda". W BF'ie 2 jakoś można postrzelać G36, FAMASE'm czy MP5 i tego mi w grze DICE brakuje. Skoro Ty uważasz je za zbyt CoDowate to nikt Ci nie karze, nie będziesz musiał nimi grać.

@L1zard - Fakt, BC2 odrzut ma za mały. Mogliby go trochę zwiększyć. Nie aż tak jak jest w BF'ie 2, ale jednak chociaż trochę (chociaż fajnie jest się pomęczyć z trafieniem w gościa :)). Bo śmieszne jest, że ja snajperem muszę meczyć się żeby gościa zabić przez pół mapy a ten do mnie pruje i trafia.... :dry:

@ZdeniO - Może trochę za często ale to w sumie nawet realistyczne, zwłaszcza jak dwóch snajperów nawala do siebie z daleka. Ale tutaj ingerują też takie sprawy jak różnica pingu etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@L1zard - Widziałem, oglądałem, odrzut był jak najbardziej. Zobacz sobie jeszcze raz scenę na parkingu, lufa skacze niemal po całym ekranie na zbliżeniu z acoga. Co to znaczy w ogóle "dobry odrzut"? Narzekasz, że to nie ten sam odrzut co w CoD1, ale to być może ekhm... inne bronie, inne czasy, inna technika. Oblukaj sobie np filmik z eapwned, tam jeden z twórców wypowiada się na temat kwestii broni i odrzutu. Jest tam np porównanie g3 który "kopie jak muł" do amerykańskiego m4, który odrzut ma duzo mniejszy.

Za dużo rządasz i za bardzo narzekasz jak na kogoś kto i tak gr nie kupi, może dopierow EA classic. Skoro drażni cię tak wiele w bc2 to czemu wolisz zostać przy niej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Moze dla tego że nie ma w tej chwili żadnego innego fps-a który jest w stanie BC zastąpić. Na forach jest wielu kolesi co miesiącami cisnęli w coda (miedzy innymi ja) ale wystarczyło kilka chwil z bc 2 i już nikt do coda nie zagląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abuk oj przydało by się piwo...

@Bullet. Jak znam życie to i tak ją kupię jak będę miał kasę. Jak się za bardzo napalę to tak mam. W ten sposób nabyłem cod waw i bo. Zawiodłem się na tych tytułach więc boję się że tak samo będzie z bf3. Zresztą gry to moje małe uzależnienie i nie chcę na nie wydawać całych pieniędzy. Muszę oszczędzać. Chętnie bym kupił jak bym miał w pytę kasy przeznaczonej na gry.

Nie chodzi mi o nie wiadomo jaki odrzut. Chodzi mi o to żeby troszkę się wysilić aby zabić. Z tym dobrym odrzutem to mi chodziło że prawidłowy, Zbliżony bardziej do realnego życia a nie do gier typu cod. Wiesz odrzut może być nawet dobry ale nie ocenimy tego póki nie zagramy. Jak na razie mi to wygląda jak by był średni.

Przy bc2 wolę zostać bo zacząłem w tej grze dobrze cisnąć i mimo wielu wad to ta gra sprawia mi większą radochę niż cod.

Poczekam na betę jak mi się spodoba tak że nie będę mógł żyć bez tej gry to ją kupię.

Właśnie kiedy będzie beta? Może na E3?

I co trzeba zrobić by wziąć udział w becie? Jak to było z bc2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że bc3 nie trzeba wiele reklamować. Marka ma już tak duże grono fanów i graczy że jakaś agresywna polityka reklamowa nie jest zbyt potrzebna. Wystarczą reklamy w takich serwisach jak cd-action, kilka reklam w gazetach branżowych że gra się sama sprzeda. Poza tym wystarczy zobaczyć ile wejść jest na gamepleyach z gry , które są na youtube. Wielu już zamówiło grę przed premierą. a jeszcze więcej kupi ją w dniu jak i po nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas się waham czy kupić MoH edycję specjalną, by mieć dostęp do bety. Trochę szkoda mi kasy na produkt podobno dość daremny, ale z drugiej strony gdybym nie daj Boże nie zdobył klucza do bety z jak to mówicie pism różnorakich czy jaką tam inna drogą będa rozdawaća to chyba bym chlastnął sobie to i owo. A tak dostęp (chyba) gwarantowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby pokonać CoDa, muszą im zabrać jak najwięcej fanów. Dlatego porządna kampania reklamowa musi być. BF3 powinien oferować bardzo dobry single, bo bez tego szans na detronizację coda nie ma.

Wydawanie kasy na Medala to bezsens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno powróciłem do BC 2 i powiem Wam, że.....O ile dzięki stałej grze w coda 4 snajperem nabijam statystyki 20/0 o tyle jak wezmę szturmowca/medyka/inżyniera to dostaję po tyłku, aż niemiło. :klnie: Tylko wyjdę gdzieś spod jakiejś zasłony to od razu dostaję kulkę w łeb. Kiedyś jak jeszcze aktywnie grałem to szło mi bardzo dobrze, teraz to ciągle zamykam tabelę....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że bc3 nie trzeba wiele reklamować. Marka ma już tak duże grono fanów i graczy że jakaś agresywna polityka reklamowa nie jest zbyt potrzebna. Wystarczą reklamy w takich serwisach jak cd-action, kilka reklam w gazetach branżowych że gra się sama sprzeda. Poza tym wystarczy zobaczyć ile wejść jest na gamepleyach z gry , które są na youtube. Wielu już zamówiło grę przed premierą. a jeszcze więcej kupi ją w dniu jak i po nim.

mylisz gry niedlugo bedzie BF3 a o BF:BC3 nawet jeszczenic nie slychac

Ja cały czas się waham czy kupić MoH edycję specjalną, by mieć dostęp do bety. Trochę szkoda mi kasy na produkt podobno dość daremny, ale z drugiej strony gdybym nie daj Boże nie zdobył klucza do bety z jak to mówicie pism różnorakich czy jaką tam inna drogą będa rozdawaća to chyba bym chlastnął sobie to i owo. A tak dostęp (chyba) gwarantowany.

chyba za pre-ordera bf3 tez sie dostatnie kluczyk do bety - ja czekam tylko na takie info zeby zakupic pre-ordera bo tam gdzie dostane klucz tam kupie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno powróciłem do BC 2 i powiem Wam, że.....O ile dzięki stałej grze w coda 4 snajperem nabijam statystyki 20/0 o tyle jak wezmę szturmowca/medyka/inżyniera to dostaję po tyłku, aż niemiło. :klnie: Tylko wyjdę gdzieś spod jakiejś zasłony to od razu dostaję kulkę w łeb. Kiedyś jak jeszcze aktywnie grałem to szło mi bardzo dobrze, teraz to ciągle zamykam tabelę....

A grasz na HC, czy na normalu? Proponuję na normalu, bo HC to enklawa kamperstwa i cheaterstwa w tej grze ;) Na normalu można normalnie grać w Rush, bo kiedy obrywasz to masz czas na schowanie się, a na HC to prawie że instant kill.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normal? Normala zagrałem chyba z raz w życiu :) Ale spróbuję, może coś z tego będzie, dzięki za radę.

No to już wiadomo dla czego tak dobrze ci szło..

HC&Recon = no skill

Jeśli grzmocą się na HC to na normalu popadniesz w depresję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...