Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

@marioseda

Kulki recona mnie już nie bolą to claymore`y też przeżyję ^^

@prutas

A jednak się pękasz podać nick z gry ^^

@miny

Na początku gry to kille wpadały jak szalone. Teraz jest o wiele trudniej - nawet we wodzie. Ile to razy już porozstawiałem miny we wodzie na Presie albo Atakamie (w dołach po pociskach) a te wredne mendy wala w ziemię/wodę i mi je bezczelnie kasują ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prutas przecież jak ktoś będzie chciał z tobą pograć to się też spyta o nick i wtedy co "Ej no jakoś mnie znajdziesz, albo pogramy sobie na 2 innych serwerach to prawie to samo nie?" HEHE.

Jak dla mnie niech będą bronie ale niech działają normalnie. Nie tak jak szotgany w bc2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nanowaty, ja uważam, że miny są ok. Na Arice rzucam 6 min, jak zginę to walczę szturmowcem. Licząc jednocześnie kille minowe :) Jak wszystkie się zużyją lub front się przesunie rzucę nowe. Nie uważam aby to było coś złego, przecież miny widać i każdy rozsądny je ominie (na szczęście czasami ciężko o takich). Czasami staram się też dymić w okolicy miny :)

Jak jest dużo pojazdów to strzałki i rakiety samonaprowadzające zaraz po minach. Poza tym miny czasami ratują gdy któraś flanka zostanie opuszczona i wróg się przedrze szybkim pojazdem. Ja minom mówię stanowcze Tak! :)

Broń taka jak każda inna i skoro jest można z niej korzystać.

Dziś korzystając z darmowego multi w BlackOps na Steami zagrałem... przyzwyczajenie z BC2 jest straszne. Mechanika i sposób gry wydawały się takie kanciaste, że aż odrzucało. Najlepszy rzut granatem jak dziecko w przedszkolu na 4 m :) i bieganie po podwórku z manekinami. Po BC2 BO jest dziwne, dobrze, że nie kupiłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś wcześniej o rozwalaniu heli miną. Osobiście nie lubie ludzi którzy rozrzucają miny. Moim zdaniem jest to typowe lamerstwo liczące na łud szczęścia " a może coś wjedzie?" Od niszczenia wszlkiego typu pojazdów jest at4/cg i c4. Nie dam sobie wmówić że miny są 'ok'.

Pamiętam, że raz udało mi się zginąć od miny będąc pieszo. Jednak miny są dla mnie bardziej w porządku od walenia do wszystkiego z CG. CG i inne wyrzutnie uznaję jeśli ktoś nie ma już amunicji, celował w czołg i już mu się nie udało zmienić, strzelał w budynek lub w grupę wrogów. Strzelanie do kogoś w polu z CG jest jednak żałosne, przynajmniej w mojej opinii. Min nikt nie chowa, kulki zwiadowcy je wykrywają, da się je zniszczyć i jeśli od nich się ginie to raczej przez nieuwagę własną lub kierowcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać czego pokażą, bo są w tej lepszej sytuacji, że Acti wyszło ze swoimi "big guns" a oni dopiero przygotowują się do uderzenia :D Niemniej jestem pewien, że w jednym aspekcie BF3 nie będzie miało sobie równych i wygra ten pojedynek - grafika. Nowy silnik, nowe możliwości, wygląda to po prostu fantastycznie i pokazu EA nie mogę się doczekać ^_^ Niby miałem się uczyć, ale co tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy to widzicie? Czy zwidy mam? 26 sekunda (w filmiku co podał deffik)

NORMALNIE TEN GOŚĆ SIĘ KŁADZIE NA ZIEMI! Coś takiego! Nie ma lipy lecę do sklepu i to kupuję!

Ale poważnie ten trailer zrobił na mnie wrażenie i czekam z niecierpliwością na tę konferencję z e3.

Ach gdyby tylko tak mógł się obracać jak w delta force xtreme (nie mogę znaleźć filmiku by wam pokazać)

jak postać jest już na ziemi to wtedy naciskało się klawisz odpowiadający za wychylenie i wtedy turlała się w bok. Coś pięknego.

Nie będzie tych cienkich akcji jak w bc2 (szotgany itp) i będzie dobra gra. O resztę się nie martwię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gra 20 października tak?

Jak dla mnie to lipa ten czołg wytrzymał z milion obrażeń i dalej jechał. Ja wiem że to jest tylko gra no ale sory. Po 4-5 uderzeniu powinni wysiąść i biec na piechotę. Z "naszych" tylko jeden czołg padł i od razu pomyślałem sobie że po to aby nie było że nasza drużyna jest niezniszczalna. Grafika mnie zachwyciła i audio też ale ta misja to naciągana jak ta snajperska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wprost - single zapowiada się absolutnie genialnie :D Etap z czołgami mnie zniszczył, bo całość, włącznie z pustynią, wygląda fenomenalnie a całość sprawia zdecydowanie mniej arcadowe wrażenie. Mam tylko szczerą nadzieję, że poziomy będą zróżnicowane a sama kampania będzie starczyć spokojnie na 6-7h. Chciało by się więcej, ale cóż począć... :happy: Poza tym wydaje mi się, że na samym początku pokazali właśnie poziom z kooperacji we Francji i wygląda to naprawdę solidnie. Po prostu nie mogę doczekać się na tego FPS'a i na razie wygrywa o parę długości z "dziełkiem" Acti ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw to na teaserze ACOGi są bardziej w stylu BC2 niż BF3 z marcowo-kwietniowych fragmentów gameplaya. Bardziej mi się podobały te wcześniejsze modele :/ Z innych rzeczy, jakie zauważyłem: na teaserze jest tryb Rush ;) Zobaczcie na licznik ticketów i napis Attack. A poziom destrukcji przeraża. Pierwsze dni gry ludzie pewnie zamiast grać będą rozwalali co popadnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie się dało zdemolować każdy budynek na mapie. No bo wybaczcie, ale ciężko mi uwierzyć, że kamienica na filmiku prezentującym destruction-scale-rendering-audio w 0:38 się zawali. Przecież te budynki są długaśne i ogromne. Ale gdyby się dało... cóż, to byłby zupełnie nowy poziom.

Zaskoczyła mnie ta Francja, spodziewałem się raczej Afganistanu, a tu proszę... Wygląda ślicznie, ale to mi za bardzo śmierdzi CoDem i Crysisem.. Tylko pewnie będzie denerwować długość trwania knifa. Parkour przez barierkę - DICE chyba cały czas tęskni za Mirrors Edgem.

Jeszcze kilka filmików i wygląda na to, że do października będę musiał kupić nowy komputer :D

Podajcie linka do tego filmiku z czołgiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...