Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

@up

Co do następnych map to na 99% będzie to tylko concept art + wywiad, może jakaś nowa tapeta czy coś, na nic więcej bym nie liczył.

Jedno co mnie ciekawi na tym concept arcie to skala. Na przedstawionym obrazku ta mapa wygląda na gigantyczną, pewnie tak nie będzie w oryginale... ale kto wie ;)

Wątpię, żebyśmy zobaczyli przed E3 coś wiecej niż concept art, jedynie jakiś nowy trailer bezpośrednio przed E3 zapowiadający to co zobaczymy na imprezie, ach ile bym dał by tam być, niestety zaraz po tym weekendzie mam egzaminy więc nawet gdybym mógł to bym nie pojechał :X

Co do E3 to EA dostało/wykupiło sobie najlepsze miejsce w głównej hali znajdujące się zaraz przed głównym wejściem do niej. To byłoby coś, wejście do 'gamingowej jaskinii' i pierwsza rzecz do zobaczenia to właśnie BF3 :D

Przy milionie fanów mieliśmy dostać ten 12 minutowy zlepek trailerów i komentarz twórców do tego, oba filmy wyciekły do sieci przed uzyskaniem tych fanów, dzięki greckiemu oddziałowi EA (widać źle im płacą ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już BC2. I nie żałuje wydanej kasy ! Jak narazie męczę single playera, który jest sto razy lepszy od CoD. :D Potem, jak będę miał siły to spróbuje gry w sieci. ;) Tylko czy jest sens na zwykłym BC2 ? :D

Szkoda tylko, że Marlowe jest mało mówmy, ale jakoś to strawię. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O LOL! Kumpel mi wysłał linka do Pewnego Znanego Serwisu z Torrentami. A co w środku? Beta Battlefielda 3... Nie wiem czy to jest na serio wyciek, czy może jakaś podpucha (zajmuje raptem 500 mb), ale szok szokiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co się okazało? Kumpel ma problem z monitorem :trollface:;) Avast naszą ochroną i ubezpieczeniem! xD

@down

Po co miałby reagować, skoro nie został złamany punkt regulaminu? Specjalnie dlatego nie użyłem nazwy stronki, no i masz moje słowo że tym moim kumplem nie jestem ja :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się dziwie że była mowa o torentach i nikt nie zareagował ........................ lol (mam to w d....) jak nikt ie nie pokapował to GIT MAJONEZ. Grałem dziś po 24 (wcześniej przed i po południu ) i zauważyłem znaczny wzrost CAMPERSTWA w ogóle coraz więcej kolesi kampi??. NA atrakamie Zaliczyłm 12 kili z rzdu na snajperach . Co się dzieje z Bc 2_ czyżby jakiś atak kamperstwa?????

Bardzo ie lubię siedzieć w miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może radocha jest ale jak tacy kolesie rujnują grę. Najbardziej denerwujące jak człowieka wyzywają i wszystkich tylko dlatego że przegrywają. Zresztą co się dziwić jak 10 na 24 to snajpy a reszta czeka w bazie na heli :P omg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii to snajper powinien siedzieć w krzakach i walić z kilometra. Ale zapytaj Equonixe jak on gra snajperką ;) Też mi się spodobał taki styl gry, dobre jest do tego SW-98. I nie wiem czemu niektórzy tak nie trawią celownika x4 ;) Do szturmowych/maszynowych jest on okropny, ale do snajperek jest genialny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co masz na myśli w ten sposób zabija się bardzo szybko i skutecznie . Ze średniej odległości wystarczy jeden strzał i po kolesiu. Jedynym mankamentem jest tylko czas przeładowania jeżeli trafi się na jakąś większą grupkę wroga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wtedy należy mieć Gracha na podorędziu ;) Strzela się nim niemal jak automatem, a celność nawet na większe dystanse świetna ;) Ile to razy zdarzyło mi się zabić wroga wielkości kilki pikseli ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc grach masz na myśli G3 tak? Kurcze słaby jestem z tej terminologii battlefieda. Mam jeszcze takie małe pytanko. Czy jest możliwe żeby koleś co stoi na skraju ruskiej bazy (na atakamiie) zabił mnie NS 2000 kiedy ja podbiegam do czołgu w punkcie C???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cię widział to mógł cię zabić, nie takie rzeczy się robiło ;) Strzał z NS właśnie w szparę pomiędzy blachami w jednej barierce z odległości 50 metrów zakończony głową jednego z phenomów może służyć za przykład ;) Mówiąc Grach miałem na myśli MP-443 GRACH, czyli ten pistolet ;)

[EDIT] Yay, jeszcze 300 postów i własna ranga ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsyz pistolet to ten z drugiej wojny. duzy dmg, na dalekie i bliskie dystanse bezkonkurencyjny.

jeszcze m9 daje radę.

ten automatyczny ( czy tam pół automatyczny) to jakaś parodia jest :P

43333461822048236899.jpg

nawet widac ze dmg na daleki dystans najwiekszy ( oczywiscie nie liczac rewolweru) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cię widział to mógł cię zabić
Dla mnie to jakaś bzdura jest. Kolesie który jest w bazie ciężko zabić nawet przy pomocy AN 94 z punktu C (a kolo robi to ns, pachniało mi to cheatem) . Dziwie się tym bardziej że miałem pełne hp.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, żeby celownik skoncentrował się w jednym punkcie potrzeba dosłownie chwili, ale jak jest snajper dobry i widzi z czym biegasz, zaczeka aż się zatrzymasz i ta chwila kiedy w niego celujesz mu wystarczy. Jak cię nie widzi albo jest tępy, a tak najczęściej jest, to jednak shotguny są bezkonkurencyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii to snajper powinien siedzieć w krzakach i walić z kilometra. Ale zapytaj Equonixe jak on gra snajperką ;) Też mi się spodobał taki styl gry, dobre jest do tego SW-98. I nie wiem czemu niektórzy tak nie trawią celownika x4 ;) Do szturmowych/maszynowych jest on okropny, ale do snajperek jest genialny :)

Reg. scope jest moim zdaniem lepszy do rushowania, bo można wybrać lightweighta, a szybkość jest potrzebna przy tym stylu gry, po krótkiej nauce nawet w CQB można dokładnie mierzyć za pomocą zwykłej lunety i gdy jest potrzebujemy precyzji na dalszy dystans to też nie ma problemu.

Sv-98/Grach/C4/Lightweight/Magnum/cokolwiek i można iść do CQB.

Dlaczego Grach? Bo jak przeciwnik znajdzie się poza zasięgiem, gdzie strzał w jego ciało go zabija to zostanie mu kilkanaście procent hp i łatwiej jest trafić jednym z trzech pocisków z gracha niż tylko jednym wystrzelonym w tym czasie z M1911.

Shotguny (pompki) w CQB (szczególnie śrut) mają czasem duże problemy z rejestracją trafień i nawet wtedy dobrze umiejscowiony strzał wcale nie musi zabić.. tu przydaje się anulowanie animacji przeładowania (np. dla mnie nie jest to wygodne rozwiązanie, dlatego wolę SV-98).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...