Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

najlepsyz pistolet to ten z drugiej wojny. duzy dmg, na dalekie i bliskie dystanse bezkonkurencyjny.

jeszcze m9 daje radę.

ten automatyczny ( czy tam pół automatyczny) to jakaś parodia jest :P

Colt jest nieczego sobie ale GRACH i M9 biją go na głowę dzieki ilości kulek w magu i szybkostrzelności. A M93 Raffica całkiem dobrze sprawdza się w budynkach i CQB na hc waląc z biodra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przesadzone są strzelby i pistole. Ja walę w gościa z m870 w heda i nic na 2 hity go mam a gość sobie założy tego sluga i z końca mapy mnie ubija. Śmiech na sali. Tak samo ten grach. Ma 17 naboi w magazynku. No brakuje żeby tylko miał 30 i spokojnie może zastapić główny karabin... Oby nie było tak łatwych broni w bf3. Ja pamiętam jak w cod4 można było grać każdą bronią i każda była dobra. Idealnie wyważone wszystko było. Oczywiście są bronie najlepsze ale każda może ze sobą konkurować. A w bc2 tego nie uświadczyłem. Ale to tylko jako ciekawostka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam Pseudo snajperzy denerwują - kampi taki w jednym miejscu mapy i tyle.Nic więcej,tylko strzela do tego go nie widać.Jak ja to lubie..

I powiedzcie mi jeszcze jedno - jak to możliwe że na kompie z prockiem 2.85 Ghz,2 GB Ramu,Radeon 4850 gra przycina w rozdzielczości...

1280 x720!?co mam dokupić??Nowego kompa może?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli to jednordzeniowiec to nie ma się czemu dziwić. Duże mapy + dużo graczy + zniszczenia + fizyka = zżeranie procka. Mi na Core 2 Duo 2.1 GHz też nie lubi pewnych map i rejonów. Na Valparaiso, Isla Innocentes, i innych mapach chodzi płynnie, ale np. na Conqueście w Oazie, gdzie jest budynek na budynku to koszmar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was tez tak denerwuja helikoptery na mapie osasis w bc2 ?

Lataja w kólko strzelajac we wszystko co sie rusza , nie ma nawet jak sie zrespic. Zostaje tylko czekac az same sie rozija bo o zadnych srodkach przeciwko nim nie pomyslano. :rage:

@bomb w sumie to jak snajper siedzi na drugim koncu mampy to nic zlego , od tego raczej jest snajper.Ale ja tam lubie grac z ta "maszynowa " snajperka (nazwy nie pamietam) , za pomaca sensorow ruchu zakradac sie na tyly wrogo i rozwalac ich od d**y strony :chytry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oazie zestrzelenie heli to najmniejszy problem, działko AA, czołg z odpowiednim perkiem i gunerem no i pojazd opancerzony. Jak masz jako taką drużynę to heli za wiele sobie w powietrzu nie polata. :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przesadzone są strzelby i pistole. Ja walę w gościa z m870 w heda i nic na 2 hity go mam a gość sobie założy tego sluga i z końca mapy mnie ubija. Śmiech na sali. Tak samo ten grach. Ma 17 naboi w magazynku. No brakuje żeby tylko miał 30 i spokojnie może zastapić główny karabin... Oby nie było tak łatwych broni w bf3. Ja pamiętam jak w cod4 można było grać każdą bronią i każda była dobra. Idealnie wyważone wszystko było. Oczywiście są bronie najlepsze ale każda może ze sobą konkurować. A w bc2 tego nie uświadczyłem. Ale to tylko jako ciekawostka.

Czyli, że z co? Co w BC2 tak odstaje, że nie da się tym grać? Strzelby bez slugow są troszkę underpower (ale nie Saiga i USAS-12), ale to bierzesz slugi i nie marudzisz. A Grach? Może i ma 17 kulek, ale prawie bez dmg (no przesadzam :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equ zaraz powie, że M9 RLZ ale ja powiem, że jednak M1911 rządzi.

Większość ludzi pada przed skończeniem magazynka z M416/9A-91/PKM/(tutaj powinna być broń zwiadowcy ale oprócz jednostrzałówek nie ma nic ciekawego na bliski kontakt) jednak gdyby coś poszło nie tak to seria 2-3 hitów z M1911 załatwia sprawę koncertowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krex jak dla mnie są rzeczy nie do przyjęcia. Tak jak hitboxy tak samo jak nie wchodzące noże i tak samo jak brak czołgania się i tak samo te strzelby.

Po prostu to mi w tej grze nie pasuje i nie mam zamiaru ukrywać że jest inaczej. Każda gra ma wady ale można przymknąć oko na te mało ważne. Np.grafika. Wolę żeby gra była dopracowana pod względem mechaniki/grywalności niż pod względem grafiki. Sory.

Ale to nie zmienia faktu że skoro są te wszystkie mankamenty to nauczę się z tym grać:) No chyba że na jakimś oficjalnym forum znajdę trochę osób które myślą tak jak ja i twórcy coś zrobią z tymi strzelbami:) Podobno było coś takiego z mw2. Jak graczom nie pasowała jakaś broń a konkretnie jej moc to twórcy obniżali jej moc:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie grozi to w przypadku Bc2 ( obniżanie mocy ). Lecz mimo wszystko, zabijanie kolesia (który jest od ruskiej bazy w punkcie C) z ns 2000, spasa czy innego shotguna, Którego strzał z Baretty w klate nie kładzie to troszkę przegięta sprawa. Moim zdaniem jest to spory problem. Gdyż kilkukrotnie spotkałem się że strzały ze strzelb nie wchodzą z kilku metrów (dodam że strzały w głowę), a ze 170 zostajesz ubity "dwururką". Co najmniej zastanawiające.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się nauczyć wykorzystywać zalety/wady gry :)

do 45 lvla nie użyłem żadnej strzelby/shotguna czy coś podobnego.

jak złapałem w końcu spasa12 ze slugami to 700 fragów nabiłem w 2-4 tyg (grajac tez innymi broniami oczywiście)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy W Dm na ciasnych mapach tylko i wyłącznie używam shotgunow. (ratio jest zawsze bardzo bliskie 2.0) lecz dziwie się że nie wyszedł patch który normalizuje strzały z guna. Strzelasm w kolesia ze spasa 2 razy w głowę (z 2 metrów) i zadaje mu 8 procent obrażeń a koleś ze 150 metrów zabija mnie jednym strzałem z ns 2000, nie mogę tego znieść i tyle. Typowa bzdura i bug który bardzo mnie denerwuje. :cool: :cool: :cool:

dark elvis

Equ zaraz powie, że M9 RLZ ale ja powiem, że jednak M1911 rządzi.

Masz rację wymiata . lecz m9 ma taką przewagę że jest bardziej szybkostrzelne i ma więcej naboi.

Ostatnio na atakamie natknąłem się na 3 kolesi pierwszego wykończyłem końcem magazynka a 2 pozostałych m9 . Z tym że 3 koleś kończył przeładowanie a mi w magazynku zostały 2 kulki i nimi właśnie go ubiłem. Podejrzewam że z M1911 nie miałbym takiego zakończenia.

Każdy gra tym co jest mu bardziej wygodne i spory na temat co rządzi lub nie, powiedzmy że są troszkę nie na miejscu ..... RZECZ GUSTU NIE PODLEGA DYSKUSJI (kurcze rozpisałem się)

P.s Co z tego że m1911 wymiata jak koleś dobrze wali z gracha lub rexa i cię ubija. lol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 gwiazdka spas12 ;)

wpadła niedawno.

strzelby z [beeep] są - to jest prawda. Pomimo że ma sie slugi to nie powinny tak siekać. Jako iż gram na serwerach Hardcore to 1shot-1 skill (nawet w nogę ) czasami jest wkurzające ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyobraż sobie moją minę jak pakuje kolesiowi 2 shoty w głowę ze spasa a on dostaje 8 % damage i zabija mnie z Aug . Nie boli mnie to żę zabija mnie tą bronią czy inną tylko to że ma 10 level i przeżywa 2 strzały w łeb ze shotguna. Przed chwilą wywaliłem 4 strzały z usasa w kolesia i jeszce musiałem go dobić z broni krótkiej.... szlak trafia.......................OMG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Oryginalne patche ? :P

@AGRESIV

Ale poczytaj do końca ten mój post który cytowałeś :D

Z 9A-91 jestem w stanie spokojnie 2óch kolesi ubić - starcza mi do tego ok 17-19 naboi (klata i wyżej).

A co do strzelb to napiszę jeszcze, że z mojej strony strzelba 40mm jest baaardzo zawodna. Parenaście razy zdarzyło mi się, że strzelając do gościa z ~ 2m nie zadałem mu ani trochę obrażeń (na killkamie 100%).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Ja to mam co 10 minut tylko, że snajperkami. Porażka po prostu ;/

Co do strzelb: jak mnie wkurza to, że zaczynają przeżywać kilka strzałów na twarz to biorę slugi i po problemie (ale nie używam ich na większe odległości bo to po prostu chore jest ;/)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie ostatnio kupiłem w końcu BC2 i... Muszę przyznać, że powrót od czasu bety był bolesny. Skilla z mojej strony generalnie nie zanotowano. ; )

I wobec tego pytanko do ekspertów - gdzie tu najlepiej trenować? Apachem już sobie polatałem na pustym serwerze (potem się okazało, że od bety zmieniła się awionika Black Hawka względem Apache'a - wtedy się wyszkoliłem na jednym i latałem drugim, teraz, jak wsiadłem do BH, to wpakowałem się w skarpę : ) ), ale jednak medyka na pustym nie poćwiczę... : ) A na pełnych jest masakra, mnóstwo bardzo doświadczonych wymiataczy, którzy jadą po takich noobach, jak ja (a których od promocji jest pewnie sporo) i naprawdę ciężko jest się czegokolwiek nauczyć, przypomnieć sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wobec tego pytanko do ekspertów - gdzie tu najlepiej trenować? Apachem już sobie polatałem na pustym serwerze (potem się okazało, że od bety zmieniła się awionika Black Hawka względem Apache'a - wtedy się wyszkoliłem na jednym i latałem drugim, teraz, jak wsiadłem do BH, to wpakowałem się w skarpę : ) ), ale jednak medyka na pustym nie poćwiczę... : ) A na pełnych jest masakra, mnóstwo bardzo doświadczonych wymiataczy, którzy jadą po takich noobach, jak ja (a których od promocji jest pewnie sporo) i naprawdę ciężko jest się czegokolwiek nauczyć, przypomnieć sobie.

Zdecydowanie na mniejszych serwerach, do 16 graczy. Przynajmniej zobaczysz, kto cię zabił, a i współpraca zwykle na mniejszych mapach jest o niebo lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzę, że nie zrozumiałeś :P

Pytam więc:

Czy wyszły jakiekolwiek NIEORYGINALNE patche do BC2 ?

Jeżeli tak to poprosze jakieś linki do nich + opis co dają ew. same nazwy to sobie poszukam.

Chyba, że mylisz patche z MODAMI (jednak tych też do BC2 nie ma bo DICE żadnych narzędzi modderskich nie udostępniło).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...