Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

mylisz gry niedlugo bedzie BF3 a o BF:BC3 nawet jeszczenic nie slychac

Nie łap mnie za słówka, może źle napisałem skrót ale podejrzewam że skapowałeś o co chodzi (jak i reszta inteligętnych userów forum.) Nie czepiaj się. (Niepotrzebny cytat) No chyba że nie jesteś inteli... to przepraszam.

P.s marioseda po pierwszym razie jak zacytowałeś mój post , to wszyscy trybili . Nie ma sensu cytowania\powtarzania go 2 raz. To że napisałem kilka postów nie znaczy że jestem ograniczony, czy nie znam świata battlefield.

Ale żeby pokonać CoDa, muszą im zabrać jak najwięcej fanów. Dlatego porządna kampania reklamowa musi być. BF3 powinien oferować bardzo dobry single, bo bez tego szans na detronizację coda nie ma.

Wydawanie kasy na Medala to bezsens.

Jest jedno ale.... porządny single ma znaczenia jak ktoś nie ma neta...a takich osób jest coraz mniej. Lecz bym zgrzeszył gdybym się nie zgodził z cytowanym panem. Powiem szczerze że nigdy nie ukończyłem, singla w battlefield. Gdyż multi jest w nim ważniejsze i bije konkurencje na głowę. Jak ktoś jest fanem Coda to nie odciągnie się go siłą od tej serii.. tak samo jak fana Bc. Każda gra ma swoich "wyznawców" niezależnie od tego jakim gniotem by była.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja HC nawet nie dotykam, bo na poziomie normalnym to jeszcze trzeba przycelować w głowę zeby jednym strzałem zabić, albo wygrać pojedynek strzelecki z kimś. Zauważyłem, że mało ludzi korzysta z dymu i sam go wziąłem. Parę razy pozwoliło mi to na zajście grupy strzleców od tyłu i zabiciu 6-7 ludzi. Jeśli strzeli się dymem w dom to wnętrze jest tak zadymione, że siedzący w środku nie wiedzą co się dzieje, bo trudniej rozpoznać wroga i trzech gości na szczycie domu po prostu nożem zabiłem. Kilka razy kilka różnych grup w kilku różnych domach. Pozwala to także osłonić swoich w szarży na pozycję albo zmylić atakujący żołnierzy przeciwnika. Oczywiście broń dostosowałem do potrzeb i zamiast dalekosiężnej wziąłem po prostu taką na nieco krótsze odległości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta powinna być otwarta - to przecież też jest dobra reklama. (Ja swój egzemplarz bc2 kupiłem właśnie po zagraniu w betę)

Dobra kampania reklamowa to podstawa w dzisiejszych czasach bez tego ani rusz.

W tych typu grach singiel schodzi na drugi plan jednak 2gie miejsce to też wysokie miejsce i wiele osób (w tym ja) z chęcią pogrywa sobie na singlu tak dla relaksu (czasami dla wprawy) przed właściwa rozgrywką (znaczy przed multi).

Kupowanie MoHa dla bety - :laugh: :laugh:

Klucze będą pewnie rozdawane na kilku dużych serwisach np. o każdej pełnej godzinie jak to miało miejsce na fileplanet w zeszłym roku - czyli wysiłek prawie zerowy z naszej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechoslaw i inni - oświadczam, że tekst "HC to kamperzy-snajperzy" jest łgarstwem stuprocentowym. Pomijając już fakt, że na chyba większości serwerów wprowadzono limity na snajperów to po niedawnych wizytach na "normalch" wiem, że kamperów (nie tylko snipiących) wcale tam nie jest mniej. Przypuszczam, że z powodu spotowania, gdzie każdy po wystawieniu nosa z kryjówki boi się dostać spota dzięki czemu urochomi się wbudowany w tryb wallhack.

Obyście się co do kluczy nie mylili tak ja w opiniach o HC :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porządny single ma znaczenia jak ktoś nie ma neta...a takich osób jest coraz mniej.

Ma znaczenie, bo w gry grają również osoby dorosłe, które mogą nie mieć czasu, albo cierpliwości na zaznajamianie i ogarnianie multi, a potrafią wygospodarować 1-2h na granie w tygodniu. No i to jest całkiem duża grupa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na zwykłych i hc w tym czy poprzednim profilu z bc2. Może i są ograniczenia na snajperów. lecz ... nie tylko snajper kampi. Serwer hc jest o tyle lepszy iż damage są wiele bardziej skuteczne. Po grze na hc nie spotkałem się z sytuacją gdzie koleś dostaje 4 strzały w głowę z saiga i ma tylko 2% damage. Powiem Tak mam nadzieję że wyjdzie jakiś patch który unormuje niewchodzące hity. (grałem na atakamie wywaliłem w kolesia magazynek z pxm8, potem 3 noże, nie weszły, a na koniec jeszcze mnie zabił normalnie śmiech na sali. dodam, że stałem 1.5 za nim jak zacząłem strzelać. A noże to już sami wiecie jak blisko muszą być)

vimes- proszę Cię tylko nie mów że kupujesz typową sieciówkę dla singla .... mów na swoim przykładzie.. (chyba nikt tak nie robi).. ewentualnie przejdzie go najpierw, ale i tak później liczy się multi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, dla mnie single to przystawka przed multi. Co nie zmienia faktu, że dużo osób robi tak, jak napisałem w poprzednim poście.

A wybitnych FPSów czysto singlowych nie ma... akurat ostatnimi czasy, jeśli gra chce być wspaniała musi mieć porządne multi, więc kupowanie sieciówek tylko dla singla nie jest takie głupie. Druga sprawa, że takie gry mają rozbudowaną kampanię reklamową. Przecież nie każdy wchodzi na stronę cdaction i sprawdza newsy, czyta recenzję. A tak np. z TV ma szansę się o jakiejś dowiedzieć. Piszę ofc na przykładzie Ameryki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie irytują akcje jak właduje w typa 4m przede mną cały magazynek z M16 a on przyjmie wszystko i jeszcze na domiar złego uwala mnie dwoma kulkami z pistola. A sekunde po śmierci widzę, że mój adwersarz ma jeszcze 45% hp.

A tak poza tym, to często mam wrażenie, że niektórzy grają na czitach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dark elvis nie dość że mnie zasmuciłeś to jeszcze zabiłeś nadzieję na poprawę hitboxów :P no cóż ale trzeba żyć dalej. Szkoda że nie wyjdzie (można by było poprawić zaliczanie hitów ze shotgunów) pomarzyć można.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cokolwiek o wymaganiach BF3? Znaczy wiem, DICE jeszcze ich nie podało ale czy były jakieś wzmianki czy porównania do np. BC2 tych wymagań? Strasznie mnie to ciekawi, chciałbym zagrać na full detalach - jak każdy, jednak jeśli BC2 na C2Q Q6600 2.4@3.2Ghz, 4GB RAM (4 ale Vista sobie bierze 1.7GB... -.-), GTX460 1GB chodzi mi na ~45-50FPS dopiero na średnich (Full HD, wszystko prawie na średnich, AA 1x, SSAO wyłączone i reszta badziewia też) to raczej jest źle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tak mam nadzieję że wyjdzie jakiś patch który unormuje niewchodzące hity. (grałem na atakamie wywaliłem w kolesia magazynek z pxm8, potem 3 noże, nie weszły, a na koniec jeszcze mnie zabił normalnie śmiech na sali. dodam, że stałem 1.5 za nim jak zacząłem strzelać. A noże to już sami wiecie jak blisko muszą być)

Nie masz na co liczyć, a co do takich akcji to przyzwyczaj się.... Ja miewam takie dni, że ponad połowa strzałów ze snajpy nie wchodzi... śmieszne to jest. No więc czekamy na BF'a 3 i brak takich akcji.

@beta BF3 - Było gdzieś chyba nawet mówione, że klucze będą normalnie rozdawane, a Ci którzy zamówili betę MoH'a mają po prostu 100% szans na zdobycie go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prutas

1. jest wielu ludzi dla ktorych skrot bf i bc to to samo i nie trybia ze teraz bedzie wydany bf3 nie bc3 a moj post mial na celu wyjasnienie Ci jesli bys sie mylil

2. w nastepnym poscie tez piszesz o serii bc a nie bf co potwierdza maja teorie

3. powtoka moje go postu to poprostu wynik zapetlenia przy cytowaniu 2 osob ktorego nie wychwycilem (i tu sie klania Twoja inteligencja na ktora sie tak powolujesz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prutas

1. jest wielu ludzi dla ktorych skrot bf i bc to to samo i nie trybia ze teraz bedzie wydany bf3 nie bc3 a moj post mial na celu wyjasnienie Ci jesli bys sie mylil

2. w nastepnym poscie tez piszesz o serii bc a nie bf co potwierdza maja teorie

3. powtoka moje go postu to poprostu wynik zapetlenia przy cytowaniu 2 osob ktorego nie wychwycilem (i tu sie klania Twoja inteligencja na ktora sie tak powolujesz)

hmm mie widzę wzmianki o mojej inteligencji w żadnym moim poście- tylko w Twoim . (jeżeli pisałem coś o swojej int. lub jej braku w moim poście Proszę zacytuj mi to)

Już raz napisałem że masz przestać czepiać się słówek, gdyż to już się robi dosyć irytujące . A pkt 3 z Twojego posta jest zupełnie nie potrzebny i może prowadzić do pewnego rodzaju hmmmm kłótni

Ps. A czym jest Bad Company , jeżeli nie serią z pod znaku battlefielda. Jak masz chęć na kłótnie lub sprzeczki to zapraszam na pw . a nie na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zboczę z tematu. Co prawda nie pierwszy raz to mnie spotyka, ale co tam, dziś mam "dobry" dzień i postanowiłem nie tolerować tego więcej.

b67147135341900.jpg

A tu nazwa tego serwera.

05813a135341905.jpg

Było kiedyś o tym w temacie. Więc zwracam się o pomoc w zaraportowaniu mojego dzisiejszego znaleziska. Wiem, że jest tu osoba, która wie dokładnie jak to zrobić. Sory ale nie pamiętam kto i nie kojarzę ksywy. Ale jak mógłbyś to zrobić to będę wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spotkałem się jeszcze z takim uzasadnieniem . Co najmniej zagrywka poniżej ekhem ..jąder . Jakiś rasistowski "narodowościowo" serwer:P

P.s Moze to śmieszne pytanie ale jak robić screenshota w bc2 (śmiejcie się ale gram tyle a jeszcze nie wiem :P :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cokolwiek o wymaganiach BF3? Znaczy wiem, DICE jeszcze ich nie podało ale czy były jakieś wzmianki czy porównania do np. BC2 tych wymagań?

Minimum requirements for Battlefield 3

OS: Windows Vista or Windows 7

Processor: Core 2 Duo @ 2.0GHz

RAM: 2GB

Graphic card: DirectX 10 or 11 compatible Nvidia or AMD ATI card.

Graphics card memory: 512 MB

Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version

Recommended system requirements for Battlefield 3

OS: Windows 7 64-bit

Processor: Quad-core Intel or AMD CPU

RAM: 4GB

Graphics card: DirectX 11 Nvidia or AMD ATI card, GeForce GTX 460, Radeon Radeon HD 6850

Graphics card memory: 1 GB

Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version

Oczywiście podchodź do tego z duużym dystansem.

@UP ja tam wykorzystuję frapsa, albo printscreena, ale może być jakiś screener w grze, poszukaj w opcjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up takie pytanie "na boku" czy fraps czasem nie zwalnia gry (znaczy fps) gdy jest włączony?? (mam na myśli filmiki) Miałem go kiedyś na gta 4 włączonego i bardzo cięło jak nagrywał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up msi ufterburner niestety nie mam . Kurcze nieraz człowiek chciałby uchwycić bzdury które dzieją się w grze. Jeszcze jedno. Czy u was fraps zwalnia grę (fps ) podczas nagrywania???? (chciałem pokazać sytuację gdzie koleś dostaje 4 heady z saiga i ma 2% damage , no wiecie ten charakterystyczny dźwięk przebijanego hełmu , i wysłać ten filmik do EA, zapewne nie przyniesie odzewu , lecz spróbować można)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie rozumiemy się widzę ... z tym spin ofem ma rację ale jako taki idzie z pod szyldu battlefirlda. I o to mi chodzi. kurcze ciężkie to forum lol. Każdy drobny błąd czy niedomówienie się wypomina.... omg czy tylko ja mam dobry humor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arnoldo zrobione.

@Prutas polecam xfire, program ten pozwala na robienie screenów (po grze możesz je sobie przejrzeć i załadować na serwer), do tego pozwala na komunikację tekstową podczas gry ze znajomymi itp.

Więcej o xfire tu:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...50&hl=xfire

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...51&hl=xfire

Przydatny programik :]

Ps. A czym jest Bad Company , jeżeli nie serią z pod znaku battlefielda. Jak masz chęć na kłótnie lub sprzeczki to zapraszam na pw . a nie na forum.

BC jest Spin Offem serii przeznaczonym głównie na rynek konsolowy, nawet twórcy się do tego przyznali.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Spin-off_(mass_media)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...