Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Gość Sn1p3R

No więc o Battlefiled Vietnam nie sądzę nic, z jednej prostej przyczyny, a mianowicie nie grałem w nią jeszcze. Ale mogę domyślać się na podstawie recenzji, że będzie to gra nieprzeciętna. Skoro w moich oczach MOD do zwykłego battlefielda - Desert Combat 0.7 - jest świetny, to o wiele bardziej rozbudowany BF Vietnam z pewnością go wyprze (np. transportowanie czołgów, ponoć fajowe ukształtowanie terenu, dobre AI, itp.). Dlatego też trzeba poczekać te kilkanaście dni na premierę (bo o ile wiem, to ma ona mieć miejsce w marcu). Będzie ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Neo jr.

Ja czekam na tę grę z niecierpliwością, bo pierwsza część bardzo mi się podobała, oprócz tego od niedawna mam stałe łącze i wreszcie będę mógł grać w sieci.

Na dodatek jeszcze smaku na tę grę narobiła mi recenzja w CDA, więc pozostało mi tylko czekać. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R
No to jak mamy cos sadzic o grze ktorej jeszcze nie ma i w ktora nie gralismy? Nonsens!

No więc jest to bardzo proste. Wystarczyło zagrać w zwykłego Battlefileda (ew. z modem Desert Combat). Poczytać parę recenzji o tym co sie szykuje w BF: Vietnam. W rzeczywistości nikt nie wie jak ostatecznie będzie on wyglądał. Możemy tylko przypuszczać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie kolejny hit :)... Sciagnalem sobie jakis filmik z BF:V ... Wszystko niby ok... Grafika zrobila na mnie duze wrazenie,ale nie wiem co z reszta... mam nadzieje,ze nie bedzie to jakis odgrzewany kotlet...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie: czy można skądś ściągnąć demo tej gry (obojętnie czy single- czy multiplayer)?? Zaglądałem na EA Games i nie było tam żadnego dema :( .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R
BF: VIETNAM w moim mniemaniu jest o niebo lepszy od BF 1942 boshe te helikoptery mają coś w sobie (...)

No przecież MOD do battlefielda (desert combat) również miał śmigłowce (Black Hawk ze stanowiskami na działka :D), jednak czołgów się transportować nie dało, a ponadto nawet samoloty. Dlatego BF: Vietnam będzie wielki. Do tego dochodzi jeszcze ciekawe ukształtowanie terenu. Co tu dużo mówić. BF:V powinien być taki, jaki jest :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem już w orginała BF : V i musze powiedzieć, że jest napewno lepszy niż normalny BF. Helikopterami steruje się łatwiej niż w modach i są one, tak jak napisano w recenzji, bardzo ważnymi pojazdami. Narazie stoją 3 polskie serwery. Tak więc zapraszam do grania, bo naprawdę warto :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andoreyo

Jeżeli dobrze się orientuję, to dema po dziś, dzień, nie ma. Jeżeli chodzi zaś o samą grę to ... bardzo fajnie. Ja mam problem z zagraniem multiplajerka, więc nie czuje pełnej mocy gry, ale i tak daje ona rade :D.

Muzyka jest przepiękna i zarazem straszliwie klimatyczna ( wkońcu to utwory z tamtych lat :D). Grę moge szczerze polecić.

A to będzie dodatek samodzielny??

Jest to osobna gra która nie wymaga B1942. Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... chetnie bym sobie pogral w Battelfield Vietnam, ale jakos nie mam tera za bardzo forsy, a z tego co widzialem, gierka troszku kosztuje... Ale zeby nie bylo, kupilem sobie ORYGINALNEGO Battlefield 1942 za cale 33 zlote :D jestem ciekaw, jak wyglada gra przez neta w B1942... Ale pewnie i tak nie bede zadowolony... chyba za duzo ET 8):P:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra powinna być "miodna" tak jsk jej poprzedniczka:) ale czy ktoś z was raczył przypatrzeć się reklamie prasowej tej gry...Nie będe tu wspominał w jakim czasopismie to spostrzegłem :wink: ale patrze i oczom nie wierze najnowszy CDaction i co powtórka... nie będe taki co by nie zacytować:

"... i przyłóż się do pracy, bo armia północnokoreańska (NVA) już czeka..."

koniec cytatu

o ile moja angielska być jako taka:) to skrót NVA to North Vietnam Army??

no to więc ską się wzieła tam armia północnokoreańska!!!Być może jacyś hmm to sie chyba pięknie nazywa obserwatorzy z Północnej Koreii byli ale cała armia?!!

Oj chyba coś EA Polska chce graczom wode z mózgu zrobić...

BTW zadzwoniłem do EA Polska jakiś przyjemny pan odebrał telefon ale chyba mnie olał....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

Ja gralem w BFV i powiem 1 Fajne jest ale Stracilo Klime i powiem ze wczesniejsze BF byly lepsze ten sie do nich tak nieumywa;-] to tak jak Unreal i Unreal 2 obie fajne ale 2 to juz nie to:-]

BFV niejest zly ale niejest Rewelacja szczerze to ja sie na nim troche zawiodlem ale i tak sie w niego fajnie gra:---]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gierke jeszcze nie grałem :cry: ale jak jest przynajmniej tak dobra bt 1942 to jest napewno super, apropos czy pójdzie na moim sprzecie(chodzi mi czy sie uruchomi i czy będzie można grac jakos na minimum)

atlon 906 mhz 128Mb karta graficzna geforce 2mx 400 64Mb

Niedługo kupuje kompa i jaką zalecacie konfiguracje by mi Bt:v chodził płynnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

Mam Dobrą wiadomosc dla tych ktorym sie spodobal BF 1942 a nie podobalo im sie latanie pare kilosow przez dzungle albo niegrali to przeczytalem takiego newsa ze ma byc Sequel BF 1942 czyli nowy BF w realiach II wojny :D.

Widac EA bierze sie za robote :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Dobrą wiadomosc dla tych ktorym sie spodobal BF 1942 a nie podobalo im sie latanie pare kilosow przez dzungle albo niegrali to przeczytalem takiego newsa ze ma byc Sequel BF 1942 czyli nowy BF w realiach II wojny :D.

Widac EA bierze sie za robote :P

o ile sobie dobrze przypominam, ta informacje mozna bylo znalezc w CDA :)

A co do b1942... gral ktos w moda 'desert combat' ? jak dla mnie mod byl i nadal jest swietny, pogrywam praktycznie tylko w niego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

Tak to moze byl to news z CD-A :shock: mam baaardzo Krótką pamięc :wink:. Mod 'desert combat' o ile przypominam to bylo tam pare nowych gadzetów m.in. Nowe Wozy, samoloty, mapki itp. bardzo Fajny MoD ale niestety ja w niego niegralem :cry:. Ale gralem w innego ciekawego Moda czyli Siege BF nie 1942 tylko chyba 1200 bo przenosi nas do walki Na miecz i tarcze ;-] ale tylko do sieci z "żywym"graczem bo z botami grac sie nieda a raczej u mnie sie niedalo ;-/.

Mam nadieje że do BF:V tez powstaną takie Xtra Mody bo juz są nowe Mapki ;-D.

EDIT:Przypomnialem sobie Gdzie czytalem o 3 BF to bylo w GRY-OnLine i chyba Play i to jest Battlefield:Modern Combat :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnialem sobie Gdzie czytalem o 3 BF to bylo w GRY-OnLine i chyba Play i to jest Battlefield:Modern Combat :D

Hmmm moze tym razem twórcy dadzą nam wojnę w Iraku albo Somalie ??

Chociaż w przypadku Somalii mogloby byc to samo co w BF:V czyli przewaga technologiczna Amerykańców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnialem sobie Gdzie czytalem o 3 BF to bylo w GRY-OnLine i chyba Play i to jest Battlefield:Modern Combat :D

Hmmm moze tym razem twórcy dadzą nam wojnę w Iraku albo Somalie ??

Chociaż w przypadku Somalii mogloby byc to samo co w BF:V czyli przewaga technologiczna Amerykańców.

Wojna w iraki juz byla - ta pierwsza , ale jako mod... musze przyznac,ze zostal ciekawie wykonany... a co od Somalii - przewaga Amerykancow musialaby byc, poniewaz takie byly realia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...