Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Ja wiem że to jest tylko gra no ale sory. Po 4-5 uderzeniu powinni wysiąść i biec na piechotę.
Po pierwsze, to FPS, który jest mniej arcadowy niż jego arcyrywal z Acti, ale jednakże to nadal nie symulacja pola walki ani taktyczny shooter ;) Czy naprawdę bawiło by cię ginięcie w czołgu po jednym albo dwóch celnych trafieniach jak w życiu? Czy naprawdę grzałbyś godzinę na piechotę w takim terenie? Obstawiam, że nie więc jednak pamiętajmy, że to gra a gra ma bawić ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transporter z filmiku to LAV-25, wygląda na to, że będzie mógł przewozić 6 osób.

Pozostałe bronie to: M16A4, AK-74u, MP443, M4A1, M9, M249, M67 Frag Grenade & Pecheneg (zmodernizowany PKM) oraz nóż.

Składy wyglądają na 4 osobowe, takie jak z BC2, 4 te same klasy, Assault, Inżynier, Recon (co ciekawe został pozbawiony ghillie) i Medyk.

Osoba na samej górze składu ma przy nicku gwiazdkę, póki co nie wiadomo co to znaczy, możliwe, że tak oznacza się squad leadera, a co za tym idzie spawnowanie się tylko na nim.

Poziom zdrowia jest wyświetlany w prawej dolnej części ekranu. Nie wiadomo, czy to oznacza, że regeneracja zdrowia znika z MP.

Prezentacja części z singla:

http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-...efield-3/714910

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ummm- obejrzałem misję pustynną w HD i szukałem szczeny przez 47 sekund xD Patrząc na ten filmik mam ochotę śpiewać " You are soooooo beautiful ! " IMO będzie to najpiękniejsza gra EVER. No - długo Crysis musiał czekać na następce. A jeszcze bardziej ciekawi mnie optymalizacja tej gry...

...Gra wygląda fenomenalnie ale jeszcze bardziej jestem ciekaw jaką zasługę w tym poziomi grafiki ma porzucenie bibliotek Dx'a 9. Co jak co, ale jeżeli zostałoby potwierdzone, że ten ruch miał spory udział...To pomimo posiadania leciwego GF 9500 GT mówię starym bibliotekom "pa pa".

...No i ten trailer z fragmentem ściągania maski przeciwgazowej przeciwnikowi - skrypt, ale jak dla mnie pokazujący (bardzo) brutalność i obecne wojnie @#$#%&stwo...A ten jego paniczny krzyk do teraz wywołuje u mnie ciarki...

...Na serio, ale widząc moc bf'a2 i patrząc na bf'a 3 ( a i tak wszystkiego nie wiemy [ rany deffik - szczere gratulacje za twój wkład. Serio : jakbym chciał zażartować, to powiedziałbym " Tobie chyba płacą xD"Nas prawdę rozbudzasz we wszystkich płomień miłości do bf'a3 !) ]) jestem pewien jego sukcesu. Oczywiście warunek - poprawienie błędów z Bf'a bc2. Na konsolach pewnie zwycięży CoD, choć szczerze mam nadzieję, że EA po prostu mądrze wykorzysta me miliony wpompowane w promocję...

...A producenci sprzętu ( tego nowego i mocnego ) już zacierają rączki :tongue:

Poziom zdrowia jest wyświetlany w prawej dolnej części ekranu. Nie wiadomo, czy to oznacza, że regeneracja zdrowia znika z MP.

... :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem ten gameplay z natarcia pancernego i... No nie wiem, nie wiem co pisać. Ciężko się skupić bez szczęki. Jakoś w okolicach połowy filmiku zorientowałem się, że mam strasznie wyschnięty język, bo cały czas siedziałem z rozdziawioną gębą. Przełknąłem ślinę, ale wtedy znowu coś się wydarzyło i szczęka opadła już dokumentnie.

Odkładam kasę, nie ma bata. Czas się przesiąść na socket 1156, bo chcę tę grę zobaczyć TAK WYGLĄDAJĄCĄ!

: O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sprzętu nie zmieniam, ale i tak po tym, jak zastanowiłem się, co wychodzi jeszcze w tym roku, z hipotetycznym Diablo 3 na czele, zorientowałem się, że mój portfel nie będzie miał łatwego życia :(

Z drugiej strony dawno nie było półrocza,w którym byłbym tak mocno podjarany na tak wiele gier (Deus Ex, BF3, ME3, F1 2011(na to akurat średnio).

BF3 jest na tej liście ostatni, bo gdybym najpierw wskoczył w jego multi, zakup pozostałych pozycji byłby całkowicie bezcelowy. nooo...chyba że w tym roku wyjdzie to DIABLO!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to jest tylko gra no ale sory. Po 4-5 uderzeniu powinni wysiąść i biec na piechotę.
Po pierwsze, to FPS, który jest mniej arcadowy niż jego arcyrywal z Acti, ale jednakże to nadal nie symulacja pola walki ani taktyczny shooter ;) Czy naprawdę bawiło by cię ginięcie w czołgu po jednym albo dwóch celnych trafieniach jak w życiu? Czy naprawdę grzałbyś godzinę na piechotę w takim terenie? Obstawiam, że nie więc jednak pamiętajmy, że to gra a gra ma bawić ^_^

Dobra niech będzie coś takiego że moja wersja będzie na poziomie HARDKORRR! A twoja na kurczak,żółtodziób,easy,medium i hard. Nie obrażam ale po prostu jak dla mnie fajnie by było zobaczyć taką realną misję. (Nie mówię że ja bym z wielką chęcią zawijał na piechotę ale to jest aż śmieszne że jestesmy niezniszczalni.) Ale wiem że skrypty ftw więc nawet na hardzie ten czołg będzie uber niezniszczalny.

http://www.origin.com/ Tutaj jest video z bf z multi. Za dużo nie pokazali i ja bym się tak nie podniecał bo to jest ładnie zmontowane. Zobaczmy dłuugi 9 minutowy gameplay np. z bety gdzie gość poznaje mapę bronie całą grę i wtedy ocenimy. Przynajmniej ja wolę tak oceniać. Mw2 black ops po filmikach i zapowiedziach też był nie wiadomo jak dobrą grą a okazał się średni. Więc ja wstrzymuję się od werdyktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkładam kasę, nie ma bata. Czas się przesiąść na socket 1156, bo chcę tę grę zobaczyć TAK WYGLĄDAJĄCĄ!

: O

raczej na s1155, bo 1156 już jest nieopłacalne po wejściu SB.

Na tym filmiku widać jeszcze że za wszystko dostaje się więcej punktów np. za zabicie 100 asysta 60.

W końcu dadzą zwykłe M4 a nie m416.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up szkoda, bo HK 416 jest lepsze pod wieloma względami, kto jak kto, ale Niemcy wiedzą jak konstruować broń palną, no i jest ładniejsze. ;)

Ale w grze to i tak nie ma znaczenia... :(

http://www.ustream.tv/channel/battlefield3

Za chwilę zacznie się piecogodzinny stream z 'budki' BF3, pokazywane będzie to jak ludzie grają w BF3 MP. Nie da się opisać tego, jak bardzo chciałbym tam być ;)

Póki co nuda :P

Nie mam pojęcia kiedy się coś zacznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkładam kasę, nie ma bata. Czas się przesiąść na socket 1156, bo chcę tę grę zobaczyć TAK WYGLĄDAJĄCĄ!

: O

raczej na s1155, bo 1156 już jest nieopłacalne po wejściu SB.

I tak to jest gdy się ktoś da złapać w karuzelę z socketami Intela. AMD forever. Ja już upgradnąłem co trzeba, czekam na betę w spokoju.

Mały edit:

Tu macie wywiady z graczami oderwanymi od MP BF3 na targach E3 plus trochę gameplayów

cz1 http://www.youtube.com/watch?v=r73tBrHTRkw

cz2 http://www.youtube.com/watch?v=Pi8ANUFz0PY

cz3 http://www.youtube.com/watch?v=VVE0SSQ72IA

cz4 http://www.youtube.com/watch?v=WZwkSHtq8vk

cz5 http://www.youtube.com/watch?v=kk_1ypFgtcQ

Na filmiku nr5 widać, że komp nieco na grze przycina, plus niewidzialne ściany zamiast 10 sek odliczania do śmierci więc chyba jest jeszcze to i owo do poprawienia.

edit2:

50 level wreszcie osiągnięty:D Wiem, k/d ratio ssie, czas nienajlepszy... Ale jest. teraz będę ownił już tylko dla czystej satysfakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BF3 wracają klasy z 2142.

Assault: Karabin, pistolet, apteczka, defibrylator.

Inżynier: Karabin(ek), pistolet, RPG, i coś do naprawiania pojazdów.

Support: RKM, pistolet, amunicja

Recon: Karabin snajperski, pistolet, C4. (nic nie wiadomo o możliwości wzywania moździerzy)

Mapa pokazania na E3 - operation metro - była grana w rushu, miała 4 bazy, pierwsza i ostatnia baza były usytuowane na wolnej przestrzeni (w mieście) a druga i trzecia w paryskim metrze. Co ciekawe po zniszczeniu pierwszej bazy nadlatują F-18 i zrzucając JDAMy otwierają przejście do metra :D

Wzięli najfajniejszą rzecz z Combat Mission z MoHa - właśnie takie scenki po wykonaniu celów misji :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się zmiany w klasach. Poza tym, czytałem też (na Joystiq.com chyba), że celowanie snajperem ma być trochę utrudnione. Celownik ma się bardziej ruszać, będzie można wstrzymać oddech.

Klasa Support ma mieć możliwość rozstawiania w różnych miejscach swojego karabinu maszynowego i zapewniania osłony ogniowej dla drużyny. Pytanie tylko, czy z rozstawieniem pukawki wiążą się jakieś bonusy?

Ogólnie to... Chcę gameplay z multi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrudnieniem to były te hitboxy. W zupełności mi wystarczy to w bc2. Jak dla mnie wszystko wygląda sensownie, czekam na jakieś porządne gameplaye z multi i singla.

Słyszeliście że według acti cod będzie lepszy od bf3? Jedno jest pewne jeżeli chodzi o sprzedaż to tak. Cod ma tak wyrobioną markę że będzie się nieźle sprzedawał. Ale to co idzie masowo nie zawsze jest najlepsze. Więc to są bujdy. Porównując bc2 i bf3 to ja widzę 2 różne gry i zmiany na lepsze. A w cod to widać że wszystko jest średnie. Może być strawne ale po co się w to babrać. Jeżeli gry są podobne gra się podobnie albo tak samo ale to wszystko jest tak pieknie zrobione że aż chce się grać to czemu nie. A jeżeli coś jest podane kolejny raz i to średnio to nie ma co tego kupować.

W sumie tyle czekania na to e3 a ledwo co pokazali multi. Ja bym chciał taki filmik jak ten z czołgiem tylko że z multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...