Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

A co do BC2. Hmmmm w EA Classics jest aż tak kuszące, że chyba zamówię zamiast Antologii Dawn Of War 2. :D

Przy okazji... Co do BC3.

Ogólnie całkiem miodzio wygląda na trailerach, ale ten Windows 7 mnie lekko zniechęca.

@Bethezer. Edytowałem post. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spriggs gdzie widziałeś trailery z BC3? :P

EDIT: Na BFblogu pojawiła się pierwsza część z serii artykułów o dodatku do BF3 zatytułowanego Back to Karkand, na stronie oprócz tapety i obrazka przedstawiającego kawałek mapy (oba obrazy w wysokiej rozdzielczości) znajduje się wywiad z Niklasem Fegraeusem, który jest głównym designerem tego dodatku (Niklas również zajmował się Vietnamem)

link: http://blogs.battlefield.ea.com/battlefiel...to-Karkand.aspx

Karkandowy Concept Art: http://bit.ly/lHFVk5

A tu tapeta: http://bit.ly/iZatfk

Zapowiada się ciekawie, choć nie ukrywam, przed tymi wszystkimi zdjęciami z map chciałbym zobaczyć jak wyglądają wymagania BF3 ;]

Pozdrawiam :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech dzisiaj ogarnąłem że wszystkie gry z ea classic w empie są za 3 dychy... Więc gnam po vietnama! Więc od poniedziałku jak by co to możemy jakoś razem pocisnąć vietnam:)

Może powiecie jak na chwilę obecną wygląda vietnam? Pól roku minęło od premiery więc pewnie trochę patchy było i innych śmiesznych bugów. No i czy się opłaca może nie jest wart 3 dych.

Jest coś nowego z bf3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to bardziej przypamina Mushtar czy jak ta mapa się zwała niż Karkand, ale kij w to, ważne, że będzie zabudowa miejska. Ciekawe też czy będzie charakterystyczna dla Karkanda kolorystyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj na różnych, każdy ma swoje ulubione........ Zgadaj się z kimś na gg. Bardzo wielu naszych można spotkać na old man gaming. Ba, zresztą na każdym (prawie serwie) są Polacy :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, czy dużo serwerów to pytanie retoryczne :) Jest ich multum, dużo polskich, dużo fajnych zagranicznych. Kupuj śmiało. Listy raczej nie ma, ale ona i tak by była nieprzydatna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się poważnie nad zakupem BC2 jednak nurtuje mnie jedna sprawa:

Czy opłaca się kupić grę wraz z dodatkiem?

A może do swobodnej gry na sieci wystarczy sama podstawka?

Jestem ciekaw, bo BC2 na Ultimie jest za 28zł a dodatek 'Vietnam' za drugie tyle.

Niby te 60zł to nie tak dużo, ale chwilowo nie mogę sobie pozwolić na zbyt duże wydatki :P

Za wszelkie info z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się poważnie nad zakupem BC2 jednak nurtuje mnie jedna sprawa:

Czy opłaca się kupić grę wraz z dodatkiem?

A może do swobodnej gry na sieci wystarczy sama podstawka?

Jestem ciekaw, bo BC2 na Ultimie jest za 28zł a dodatek 'Vietnam' za drugie tyle.

Niby te 60zł to nie tak dużo, ale chwilowo nie mogę sobie pozwolić na zbyt duże wydatki :P

Za wszelkie info z góry dzięki.

Kup najpierw samą podstawkę. W Vietnamie jest dużo mniej serwerów/graczy. Gdy znudzi Ci się podstawka to już sam zdecydujesz czy będziesz chciał kupić dodatek czy porzucić grę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj Vietnam, póki jest promocja. Gra świetna, trzyma klimat tamtych lat. Jedyne, co mi przeszkadzało, to trudność. Sporo nie grałem już w BC2, ale mimo to, trudno przerzucić się na szczerbinkę i grać z o wiele bardziej doświadczonymi graczami, którzy dobrze opanowali mapy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA! Mam vietnama! Za 3 dyszki w końcu można to obczaić. Wpisuje się ten kod normalnie w okienko czy w mejla czy co kolwiek? No i liczę na to że pogramy razem jakoś!:)

W grze masz takie cuś jak wpisz kod czy coś takiego. Wpisz go tam i ciesz się grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,zamówiłem grę bezpośrednio w salonie empiku(bo jej w nim nie było).I jakby mi nie przyszła do piątku a zamówiłbym w sobotę na stronie empiku,to jak myślicie - zapłaciłbym 29 złotych,czy tyle ile będzie kosztowała w dniu kiedy by przyszła.

[sytuacja czysto hipotetyczna,mam nadzieję że jutro/pojutrze będę mógł odebrać swój egzemplarz!]

I takie jeszcze jedno pytanko:dużo jest patchy[do ściągnięcia]?

@EDIT

YaY, 100 post !! :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up - Jest jeden patch do ściągnięcia, możesz albo czekać i ściągać przez autoupdater, który się włącza by sprawdzić wersję Twojej gry przed jej uruchomieniem lub ściągnąć już teraz w postaci instalki z dowolnego mirrora z sieci. Polecam to drugie rozwiązanie, nie będziesz musiał ściągać tych 2gb za każdym razem po jakimś formacie, czy odinstalowaniu gry, tylko odpalisz instalkę.

Mam dobry dzień, łap linka: http://static.cdn.ea.com/dice/u/f/bfbc2/St...02574_Patch.exe uwaga - 2.5gb

Do tego nie zapomnij po instalacji gry uaktualnić sobie dodać grę do punkbustera i go zaktualizować.

Złożyłeś zamówienie na stronie, więc cena ze strony obowiązuje. Na mejlu masz pewnie potwierdzenie złożenia zamówienia i tam jeszcze raz wypisaną kwotę, jaką masz zapłacić (nie wiem czy empik nie każe sobie płacić za dowóz do salonów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek poszedł się napić, a tu nikt go nie wyręczy :P

Tym razem krótko:

Na bfblogu pokazała się druga cześć wywiadów zapowiadających 'Back to Karkand' tym razem na celownik wzięto Wake Island.

Oprócz wywiadu pojawił się concept art przedstawiający tą mapę: http://bit.ly/jwmy2t

Od siebie powiem, że ta grafika wygląda bardzo ładnie, choć bezkresny błękit z BF2/43 chyba bardziej mi się podobał, był taki surrealistyczny, choć chyba nie będę robił problemów gdyby takie burzowe niebo trafiło do pełnej wersji gry.

Cały wywiad tutaj:

http://blogs.battlefield.ea.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łaaaaa :serduszka2: Robi kolosalne wrażenie. Architekturą i pogodą przypomina troszkę Kanał Panamski.

Przy okazji odkrywanie następnych map z dodatku, będziemy dostawać concept arta i wywiad?

BF dobił do miliona fanów na FB, dokładnie 1.013.960. Mieliśmy dostać chyba jakiś film, czy coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...