Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

No fajnie wygląda ten filmik, gra ogólnie prezentuje się bardzo dobrze. Mam nadzieję, iż chłopaki dadzą radę z optymalizacją gry, w końcu taki Crysis 2 chodził płynnie na wysokich detalach, to czemu BF3 na Win7 64bit miałby chodzić inaczej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedlugo bede sobie gral w BC2 i takie pytanie jak to jest z tymi lvl i postaciami? Sa konta online czy takie jak w Moderm Warfare 1(czyli postacie w formie save, przepada gra z dysku przepada i postac) ? I jak np gram mechanikiem to do niego przypisany jest lvl? Czy moze mam jedna postac i przelaczam miedzy specjalizacjami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko odbywa się za pomocą online. Możesz grać u kolegi, wystarczy zalogować się na swoje konto. Poziom jest przypisany ogólnie do postaci, nie ma tutaj podziału na osobne poziomy dla poszczególnych klas. Specjalizację natomiast wybiera się na początku każdej rundy oraz przy spawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko na szybko, pewnie już było ale tyle stron to godziny czytania. :wink:

Mam Battlefield 2 Deluxe i jak chce pociorać w multi to muszę sobie ściągnąć patcha, czy wystarczy 1.41 czy 1.50? Mam neta w Playu i nie ukrywam, że im mniej mega tym dla mnie lepiej.

W B1942 gram i nie ma żadnych problemów itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konta kontami a ja swoje konto niechcący w stanie upojenia skasowałem :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: 42lvl poszedł się [beeep] . I teraz muszę cisnąć od nowa OMG. (raczej nie ma sposobu aby go odzyskać?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie pomoże :P ale spoko , zacząłem grać kilka godzin temu i już chyba mam 8 czy 9 level dobrze mi to zrobi:P Brak ammo magnum jest dość irytujący w niektórych przypadkach. lol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w modern worfare i bc . Zdecydowanie wole Bc. Do coda nie zajrzałem już chyba ze 4 miesiące. Powiedzmy sobie szczerze cod jest bardziej zręcznościową grą - w której realizm nieco kuleje:P

A i strasznie nie podoba mi się w cod strzelanie przez ścianę i to aby się gdzieś chować żeby odzyskać zdrowie. (jak królik w norze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz jestesmy prz tematyce BC2 to moglibyscie powiedziec ktora wedlug was gra BC2 czy MW2 nadaje sie lepiej do gry w multi? (gdzie zastosowano lepsze rozwiazania itd.)

Temat rzeka. Jedni wolą to drugie to. Ja osobiście wybieram BC2, jest mniej zręcznościowe i mnie cheaterów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko na szybko, pewnie już było ale tyle stron to godziny czytania. :wink:

Mam Battlefield 2 Deluxe i jak chce pociorać w multi to muszę sobie ściągnąć patcha, czy wystarczy 1.41 czy 1.50? Mam neta w Playu i nie ukrywam, że im mniej mega tym dla mnie lepiej.

W B1942 gram i nie ma żadnych problemów itp.

w bf2 razcej tylko na 1,5 pograsz (na innych moze jakies pojedyncze znajdziesz serwy) ale zeby grac to trzeba sciagnac i 1,4 i 1,5 bo niestety 1,5 nie zalatwia sprawy znaczy ze nie jest tak jak w bc2 ze ostatni zawiera wszystkie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. brak ammo magnum bardzo boli............. Zabijam średnio koło 37 kolesi na podbój (ewentualnie koło 20-paru jeżeli jest mniej ticketów) Ginę o 5-7 fragów mniej od moich kili. Ale wiecie co jest najlepsze w tym wszystkim jak koleś z 46 levelem lub podobnym, wyzywa cię od nobów i cheaterów, tylko dlatego że ubił go koleś co ma słaby lvl..... Nabijanie rangi od nowa ma swoje duuuże plusy:P lol lol llol

(najlepiej jak prujesz takich kolesi nożem- spotkaliście się z nazwą "PORTAL CHEATER" ???????? Dosyć śmieszne:P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego magnum nie ogarniam. Snajpa m95 dużo sytuacji jest takich że muszę zabijać gości na 2 hity więc jak bym nie miał tego mag to bym zabijał na 4? Jeżeli też na 2 to bez różnicy z ammo mag czy nie.

Dodam że strzelałem z różnych odległości więc nie chodzi o to że byłem za daleko by zabić na hita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o snajpy to jest dziwna sytuacja. Nabijam rangę od nowa, widzę że jeżeli chodzi o recon to aplikowanie magnum ammo nie ma najmniejszego sensu. Tak samo się zabija bez względu na odległość. Nawet bez magnum zabijasz kolesia na 1 hit góra 2 . (także szkoda perka). Podobnie z mg 36 skoro i tak ma koli. to po co go brać . Ammo magnum (moim zdaniem sprawdza się u szturmowca i medyka) w reszcie profesji jest co najmniej zbędna:P . Ale tak szczerze to można rozwalać kolesi z dowolnym poziomem każdą bronią . Wystarczy tylko w czape mierzyć i tyle. Dociskam do 12 levela i siekam frajerów z 30 aż miło. Doświadczenia robi swoje:P ( mam ratio 1,58 na 11lvl i 112 nieśmiertelników, a jak dojadę do mag ammo będę się kręcił koło 2:P)

Ps. jest jakiś Team z którym można normalnie pograć:P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego magnum nie ogarniam. Snajpa m95 dużo sytuacji jest takich że muszę zabijać gości na 2 hity więc jak bym nie miał tego mag to bym zabijał na 4? Jeżeli też na 2 to bez różnicy z ammo mag czy nie.

Dodam że strzelałem z różnych odległości więc nie chodzi o to że byłem za daleko by zabić na hita.

Z bliska zabijesz na hita. Na większą odległość zabierzesz jakieś 98% hp hp z magnum, i z 70% bez. Ammo mag na snajperze co wali heady z kilometra jest useless, na rushu się nadaje dobrze, ale jak nauczy się trafiać only heady (do czego dążę) to też w sumie useless i bardziej opłaci się kamizelka. Hmmm dobrze, że w BF'ie 3 nie będzie ammo mag :)

@Karkand BF2/3

Wow, różnica jest wielka. Hmmm jednak raczej będę musiał kupić nowego kompa ciutek szybciej.

@UP: Polecam klan Phenom.pl sam z nimi grywam mimo iż nie jestem członkiem klanu, lubią gości ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz jestem noobem. Mam kamizelę w snajperze w shotgunie mam s(z)lugi i jest zabawa:)

Ja bf3 kupię chyba dopiero jak wpadnie do ea classic. Jak już wszystkie dodatki wydadzą i je na spokojnie kupię żeby nie przepłacić jak za bc2:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś spec? Ups szacun spadł:) Nie no na poważnie to strata kasy jak dla mnie.

Ja kupiłem za jakieś 130zł podstawke i vietnam za 30 więc 160zł w sumie.

I tak się ciesze że za vietnam dałem 30 i nie skusiłem się na kupno gdy był za 50. Dodatek moim zdaniem dobry ale za 2 dychy max bym za niego dał. Ale rozumiem że soundtrack (w menu i w pojazdach) trochę kosztował i stąd ta cena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...