Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

A może jeszcze mógłbyś ewentualnie w edytowanym poście użyć innego koloru, to zawsze rzuca się w oczy?

W sumie po co (nie mam nic przeciwko temu, tylko nie widzę takiej potrzeby, w przypadku zastosowania "mojego" sposobu)? Skoro admin zgodził się na opcję "kasowania i wklejania", to IMO nie powinno być już problemu (wydaje mi się, iż jest to nawet bardziej wygodne dla samego autora).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką dostałem ostrzeżenie od moderatora Stillborn, za rzekome umieszczenie oferty z Allegro do mojego ogłoszenia sprzedaży na Targowisku. Jak wyraźnie regulamin zabrania:

  • reklamy oferty spoza Targowiska (np. aukcji internetowej z Allegro, bądź GameTrade),

Ja umieściłem link do mojego PROFILU Allegro. Owszem, profil może prowadzić do aukcji, prosta sprawa, lecz to wyjęte z kontekstu, ponieważ wcześniej wyraźnie napisałem, iż "Aukcja Allegro: na życzenie. Profil -> [tu link]". Link do profilu miał być niczym innym jak ukazaniem uczciwości wobec sprzedaży ilością moich komentarzy na tym portalu, niczym więcej. Więc jeszcze raz się odwołam do regulaminu - czy link do profilu jest "reklamą oferty spoza Targowiska"? Jak tak, wybaczcie, jestem idiotą i musicie jaśniej sprecyzować regulamin do "linków spoza Targowiska" a nie "ofert spoza Targowiska".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oczekujesz od nas, że będziemy tworzyć ultradokładny regulamin, to przestań. Próbujesz się teraz czepić szczegółu. Jak tak bardzo Ci zależy na chwaleniu się ilością gwiazdek na Allegro, to rób to przez PW. Bo zamieszczenie linku do swojego profilu na Allegro i linku bezpośrednio do aukcji jest tym samym.

czy link do profilu jest "reklamą oferty spoza Targowiska"

Oczywiście, że jest. Tylko Ty myślisz, że nie jest.

musicie jaśniej sprecyzować regulamin do "linków spoza Targowiska" a nie "ofert spoza Targowiska".

Nie musimy. Bo link prowadzi do oferty, a oferta ukryta jest pod linkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pomijasz główny sens - NIE MA ŻADNEJ OFERTY! Gdyby była, ok, rozumiem. Ale choćbym był tak cwany i umieścił to po to, żeby ktoś wszedł w moje aukcje to nic nie znajdzie. I jedyną ofertą jest post na Targowisku. A czepiam się bo dostałem za niejasny regulamin ostrzeżenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignorowana osoba widzi Twoje posty, natomiast Ty jej już nie. Przynajmniej w teorii, ponieważ zawsze możesz kliknąć przycisk odsłaniający ignorowaną treść. Stosuję tę opcję bardziej dla zasady, aniżeli z powodu rzeczywistych rezultatów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby gdzieś powstać temat "Piractwo - dyskusje"? Porusza się tę kwestię w wielu różnych tematach, a tak dyskusja przeniosłaby się w jedno ustalone miejsce. Nie wiem, czy to się nie kłóci z polityką portalu - waszym stosunkiem do piractwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, bo widzę że Turumbar usunął za mnie... całą sygnaturkę.

Kiedy wchodzimy edytować sygnaturkę, pojawia się taka informacja:

Twoja sygnaturka może zawierać:

  • ? Do 5 obrazków
  • ? Obrazki do 600 x 150 pikseli
  • ? Dowolna ilość linków
  • ? Dowolna ilość linii

A regulamin:

2. Dopuszczalne parametry sygnaturek (obrazki i tekst łącznie) to:- łączna wielkość 150x600 pikseli (wysokość / szerokość)

- łączna waga wszystkich obrazków 100KB

Czytałem regulamin, przy tworzeniu konta.

I rzeczywiście - było tam tak napisane.

Jednak kiedy tą sygnaturkę tworzyłem, była tam pierwsza informacja - która wprowadza w błąd. Pomyślałem, że zostało zniesione ograniczenie jeśli chodzi o tekst i rzeczywiście mogłem parę pixeli za dużo dać.

Ale skoro informacje wprowadzają w błąd, to można było po prostu zwrócić uwagę...

Nie miałem tam gigabajtów obrazków, więc chyba pół kilobajta danych nie było czymś co trzeba było tak pilnie usunąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turambar

Jednak kiedy tą sygnaturkę tworzyłem, była tam pierwsza informacja - która wprowadza w błąd. Pomyślałem, że zostało zniesione ograniczenie jeśli chodzi o tekst i rzeczywiście mogłem parę pixeli za dużo dać.

Obowiązuje regulamin, a nie generowany przez skrypt komunikat. Widocznie nie można go usunąć/zmodyfikować. Nie jesteś na forum od wczoraj, więc powinieneś znać panujące zasady.

Nie miałem tam gigabajtów obrazków, więc chyba pół kilobajta danych nie było czymś co trzeba było tak pilnie usunąć?

Sygnaturka była zdecydowanie za wysoka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

mam problem z kacpi178 - http://forum.cdactio...showuser=796483

Użytkownik zminusował moje posty bez powodu - nic mu nie zrobiłem. Zajrzyjcie w "reputacja" -> "dał" u kacpiego. Stillborn mi już reputację odbudował, ale napisał też, żeby tego płazem nie puszczać.

@down

Ale mniej więcej taki był sens. Zgłosić, aby nie przeszło bez echa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzocznie niektórzy debile dają od razu minusa zamiast poczytać.

A gdyby ktoś wam walił same minusy z tego powodu że coś powiedzieliście/napisaliście?

Ogarnijcie się.

Pierwszy komentarz do tego wpisu. Skoro musi beznadziejnie pisać, niech to robi; ale wyzywanie czytelników to kapkę za wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...