Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

A ja właśnie zaczynam swoją przygodę z WoW, zachęcony reklamami z Chuckiem Norrisem, postanowiłem ściągnąć triala i troche pograć. Na pierwszy ogień poszedł Tauren-kapłan, dobiłem 11 lvl, ale zaczyna mnie nudzić wciskanie 2 klawiszy, poza tym wszedłem na pvp i nie wiedziałem co się wokół mnie dzieje i co mam tak właściwie robić. (Bić? Leczyć? Bić i leczyć?) Oczywiście byłem również gwałcony przez pojawiających sie znikąd krasnali. Następny był Nocny Elf Rogue ale bardzo nie podobała mi się "kultura" elfów więc i on odpadł. Zastanawiałem się nad Blood Elfem ale są za bardzo sweet (pewnie są nieźle jechani za styl wśród graczy WoWa) Prawdopodobnie pogram sobie krasnoludem-palladynem lub krasnal-woj, bo podoba mi się ich styl, jak mała filozofia gry tych dwóch profesjii .

Ach i chciałbym się zapytać, jeśli wybrałem sobie bodajże to drzewko z środkowe z leczeniem, to czy ma to jakieś znaczenie, że używam Death word? Tylko przykład bo kapłanem i tak nie bd grał a chciałbym się dowiedzieć na przyszłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż cytując newsa z głównej.

Źle się dzieje w Azeroth. Sieć obiegły informacje, że liczba aktywnych graczy w World of Warcraft stopniała do 10,2 miliona. Blizzard przeprowadza zatem "drobną" restrukturyzację i zwalnia 12% sił roboczych, czyli 600 osób.

Gracze dobitnie dają znać że WoW już się wypala(ił ? ) i nie ma po co do niego wracać bo ile można levelować alty robiąc ciagle te same questy itp.

Dla nowych graczy zapewne WoW jest teraz duzo bardziej przystępny, lecz niestety dla Weteranów nie ma tam już praktycznie nic do roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisq, nie wiem ile Ty masz lat, ale taki prostacki atak, gdzie przyczepiłeś do słówek jest dla mnie zwyczajnie chamski? Mógłbym zrobić to samo, porobić miliard cytatów i udawać fascynata działu AR.

Jesteś po prostu boski, jednym postem potrafisz ocenić jakim jestem GM. No nieźle, a blogów potrafisz wywróżyć przyszłość? A może inaczej, jestem kiepski, bo TY tak uważasz, bo jesteś zafascynowany pandami i TYLKO Twoje zdanie się liczy i nikogo innego? Nawet bladego pojęcia nie masz jaki typ gildii prowadzę.

Dla mnie trzeba być wielkim ignorantem, aby nawet nie znać takich postaci jak Arthas, Ilidan, Thrall itp. Po co w takim razie gra w ogóle WoWa? Dla mody? Każdą grę przechodzisz omijając "cut scenki"? Bo ja...nie przepraszam, bo znów wyjedziesz z tekstem, że powinno być tak jak ja chcę.

I gratuluję, za brak wyczucia ironii w jednym fragmencie, co to za pokolenie gdzie trzeba pisać emotki, aby człowiek mógłby wiedzieć "ahaha! Tu on nie pisze na poważnie".

Dodam jeszcze, że to TY właśnie odgrywasz rodaka, z który zachowuję się dokładnie tak samo jak Burning Legionu. Czyli: wie najlepiej, ktoś uważa inaczej, trzeba mu pocisnąć i wystawić laurkę.". Mam nadzieje, że nie grasz na BL, przynajmniej będzie jeden polski gracz mniej, który nie będzie mi psuł zabawy z gry.

I zacytuję fragment kolegi:

Zastanawiałem się nad Blood Elfem ale są za bardzo sweet (pewnie są nieźle jechani za styl wśród graczy WoWa)

Wkurzają mnie ludzi co tak wyzywają Krwawych Elfów. Jedna z najfajniejszych ras, która bardzo oberwała podczas ataku plagi i ledwo wyszła z tego. Do tego Silvermoon jest naprawdę piękne (i ta muzyka). Szkoda, że Blizzard zrąbał sprawę ze stolicami, bo wszyscy przesiadują tylko w Ogri (choć ja osobiście siedzę w TB, mały ruch i poza tym gram Taurenem). Tak i teraz ktoś wyjedzie, że elfy, bronię, a pandami gardzę. Ale nie mam czasu już skończyć tego posta, bo muszę jechać do pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lisq

Po twoim poście opadły mi kompletnie ręce i obiecałem sobie że niech się dzieje co chce, nie będę się wysilał kolejny raz żeby odpisywać. Ale mam wyrzuty sumienia i przynajmniej podam jeden przykład. Jak załapiesz, to dobrze, jak nie to ja się poddaje i 5 raz o tym samym nie zamierzam pisać.

Affliction - Affliction talents are largely based on increasing the effectiveness of DoTs, Drains, and Curses. Affliction's strengths are the ability to remain mobile in PvP, self-healing spells, and mana efficiency. In PvE, it's great for farming. Key talents include Shadow Mastery, Siphon Life, Fel Concentration, Curse of Exhaustion, Dark Pact, Unstable Affliction, Everlasting Affliction and Haunt. Its large DPS output as well as its mana efficiency makes it very good for raiding. However, it is mainly a boss killing spec, as most of the damage takes time and trash mobs usually do not live long enough for the warlock's DoTs to do their full damage. As of patch 4.2, Affliction warlocks now rely on Shadow Bolt as their main filler spell due to a downgrade in the damage of Drain Life.

Czy widzisz w powyższym przykładzie gdzieś opisy talentów? Czy jest tam choć wzmianka co dany talent robi? Wreszcie, czy nie zgodzisz się ze mną że z powyższego opisu można poznać drzewko nie wdając się w szczegóły? Czy teraz kolejny raz zarzucisz mi zaprzeczanie samego siebie?

Dla mnie taki opis to właśnie są podstawy, granie na ślepo może skończyć się całkowitym odbiciem się od gry czego kilkukrotnie byłem świadkiem i w tej kwestii sory ale nie przekonasz mnie choćby nie wiem co. Tyle w tym temacie, upieraj sie przy swoim a ja nadal uważam że granie "na Jana" wyprówa lwią część radochy z gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wrócić do WoW'a. Mam dwa pytania związane z Transmogrification.

1. Czy jeśli zmienię wygląd swojego ekwipunku, a potem wymienię jakiś przedmiot to czy będę musiał znowv zmieniać wygląd?

2. Czy podczas zmieniania wyglądu te przedmioty się niszczą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromna ilość informacji o MoP z press touru na MMO-Champion, między innymi:

-7 nowych krain zamiast 5

-14 raid bossów plus 2 world boss

-9 heroic dungeonów na 90 lvl

-anulowanie item squisha

-dodanie AoE lootingu (w koooońcuuuu)

-z każdym kolejnym patchem Pandaria będzie pogrążać się coraz bardziej w wojnie

-2 nowe BG (całkiem innowacyjne jak na Blizza ;p ) plus 1 arena

-daily questy na rozbudowę farmy! Farmville w WoWie xD

-więcej detali o Pet Battles - pokemony w WoWie jeśli ktoś nie kojarzy

-zamiast przekolorowywania mountów dają po prostu zupełnie nowe modele

-pracują nad updatem modeli postaci ale nie zdążą na premierę MoP

-...i dużo więcej

Cóż, dla mnie wygląda ciekawie i na pewno wrócę ten tydzień czy dwa przed premierą dodatku żeby zobaczyć Siege Of Ogrimmar (pre-expansion event) a potem podbić Pandarię ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też wyglada OK, ale drobne sprostowanie - Siege Of Ogrimmar ma być w ostatnim patchu MoP, a nie przed jego wprowadzeniem.

Uhm, faktycznie ;p Newsy o Siege of Ogrimmar i o pre eventach były obok siebie i się trochę rozpędziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzący dodatek coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Pandareni to już nie tylko grubiutkie miśki. Nowy system talentów jest znacznie lepszy od obecnego w którym jest zazwyczaj jedno dobre ustawienie, a wisienką na torcie jest oblężenie Orgrimmaru przez obie frakcje.

Wie ktoś może ile do tej pory WoW zarobił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jako pre event już dawno zapowiadane było zniszczenie Theramore, duży cios w Przymierze, więc może ostatni patch dla zrównoważenia zaboli Hordę.

Ostatni miesiąc bardzo odrzucił mnie od WoWa, ale te informacje wołają aby wracać... i to całkiem skutecznie. Wszystko prezentuje się fajnie i ciekawie a sami pandareni w swoich zbrojach wtapiają się w uniwersum Blizzarda.

Teraz tylko trzeba mieć nadzieje że tak samo będzie gdy dane będzie w nie zagrać. Żeby chociaż nie okazało się to wszystko po prostu kolejnymi, nużącymi daily questami.

Tak czy inaczej Blizzard musi jeszcze myśleć i myśleć aby zatrzymać swoich graczy.

Na początek uważam że dobrze byłoby zmniejszyć abonament, bo wizja płacenia tych samych pieniędzy co kiedyś, przy pozbawionym opłat GW2 może wydawać się trochę bez sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że Hellscream jest porywczy i agresywny, ale co oni tam mają zamiar z nim zrobić (fabularnie), że będzie głównym antagonistą...? Hmm...

Wiesz, jak ja kończyłem przygodę z WoWem, to nie potrzebowałem jakiejś specjalnej zachęty, by pragnąć zatknąć ten jego pusty łeb na włóczni nad bramą Orgrimmaru. A grałem po stronie Hordy... i to orkiem...

Przecież już w Northrend widać było tarcia między ekipą z nadania Hellscreama a pozostałymi dowódcami. Nawet raz czy dwa trzeba było doprowadzić do zmiany dowódcy, bo ci od Garrosha za bardzo świrowali.

Zrobienie z Garrosha kolejnego złego to niemalże pójście na łatwiznę, ale co tam. Należy mu się za Cairne'a. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do bardziej obeznanych w temacie - czy istnieją gift card'y na roczne przedłużenie abonamentu?

Jedyną możliwością jest kupienie 6 pre-paidów. Nie da ci to jednak dostępu do Annual Passa (przypuszczam, że o to ci chodzi). Aby zapisać się na Annual Passa trzeba podać numer karty kredytowej, choć wcale nie jest wymagane jej wykorzystanie w płatności. Wystarczy się zapisać na Annual Passa, podać numer karty i opłacać grę poprzez pre-paidy przez rok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do bardziej obeznanych w temacie - czy istnieją gift card'y na roczne przedłużenie abonamentu?

W sklepie Blizzarda możesz zakupić Game Time (najdłuższa opcja to 180 dni) i wysłać go jako gift - opcja standardowa dostępna bezpośrednio ze sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie dwa posty po kolei, ale edycja poprzedniego by chyba nie podbiła tematu do góry...

Czy ktoś może ma możliwość zaoferowania Scroll of Ressurection? :P Myślę o powrocie do gry, to byłby dobry start... A właściwie to przekonanie się, czy na pewno chcę tego powrotu :P O ile mi wiadomo, to ilość "wskrzeszanych" graczy nie jest ograniczona. Także byłoby miło, gdyby ktoś z Burning Blade (bo rozumiem, że przenoszenie na serwer gracza, który oferuje SoR jest automatyczne, tak? nie mogę zostać na swoim serwie?) mi dopomógł :P

P.S. Hm. To chyba się jednak nie uda, podobno Polacy nie mogą wysyłać Scrolli... : |

edit: Już załatwione, dzięki dla dobroczyńcy :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...