Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Gość kamil_bbg

na tą grę warto wydać te x$ patrząc na same zapowiedzi i screeny mozna powiedziec ze gra musi byc fantastyczna :PP ja jush dzierże w dłoni swoją kase na tom gre ciekawe jak dlugo bede musial jeszcze czekac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Ja też powoli zaczynam oszczędzać kasę na tą wyjątkową w swoim rodzaju grę. Ale coraz bardziej się zniechęcam... dlaczego? Te beznadziejne opłaty! Kto to wymyślił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Placa, placa ale w... USA. Tam gry komputerowe sa o niebo tansze niz w naszym kraju i praktycznie kazdy gracz moze sobie pozwolic na taka rozrywke. A co do Polski to jestem ciekaw jak to wszystko sie rozwinie... poczekamy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt
A co do Polski to jestem ciekaw jak to wszystko sie rozwinie... poczekamy, zobaczymy.

Masz racje, bo ja nie znam za wielu użytkowników MMORPGów (tych płatnych)... Ale jeśli ceny będą sensowne to czemu nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Spoko. Jezeli cena (czyt. comiesieczna oplata) za gre bedzie przystepna to mozna by sprobowac. Ale 50$ miesiecznie zeby sobie zagrac w necie pare godz. dziennie to by byla troche przesada. Ta cene sobie tak wyssalem troche z palca, ale i tak sadze, ze oplaty beda oscylowaly pomiedzy 30$-50$ miesiecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sokar

50$ miesiecznie dobrze za napisales wyssana z palca bo to jest troche chore, kiedys jak sie blakalem po necie to za granie w jakas gierke internetowa (niezla) i znana dosc (nazwy zapomnialem) to prosili 10-15$ miesiecznie, wiecej razej wydac na WOW nie trzeba bedzie bo to juz by byly kosmosy, szczegolnie patrzac na to z tej strony ze za ta kase mozna kupic niezla giere i grac non stop, to by sie nie kalkulowalo blizzardowi, bo ludzie nie sa na tyle szaleni :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil_bbg
50$ miesiecznie dobrze za napisales wyssana z palca bo to jest troche chore :roll:

racja 50$ miesięcznie boshe ratuj tych co niewiedzą co muwią ;)(a moze to szlo jakos inaczej:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałęm o miesiecznej połacie 10$ lub kwartalnej 30$ do wyboru.

Bosze w Wowa bedzie jazda tylko czemu elfem grac nie można !!!!!!

JAk elfy nie bedą grywalne to chyba tej gry nie zakupie ;( Jako elf musze byś solidarny jak Bizzard tobie tak ty gradowi !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Epyon
50$ miesiecznie dobrze za napisales wyssana z palca bo to jest troche chore :roll:

racja 50$ miesięcznie boshe ratuj tych co niewiedzą co muwią ;)(a moze to szlo jakos inaczej:)

Zacznijmy od tego, że opłata będzie wynosić 10$ miesięcznie.

Dalej, WoW nie będzie darmowy, trza go kupić.

Po co ta opłata?

Przecierz trzeba kupić i utrzymać serwery hostujące gry dla tysięcy ludzi jednocześnie!! Trza opłacić ludzi by nad tym czuwali. Trza opłacić ludzi pełniących funkcję Mistrzów Gry, jak w papierowych erpegach.

I na konic to MUSI działać 24h na dobę!! To wszytko kosztuje!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...