Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

1. Różnie. Zależy od tego czy robisz questy, czy cały czas siedzisz w mieście i szukasz grupy na dungeony, czy też zaczynasz od Death Knighta, który startuje na 55 poziomie.

2. Ogólnie teraz kupujesz Battlechesta i dostajesz miesiąc grania gratis. Warto jednak zagrać jako trial z ograniczeniami i wbić 20 lvl. Obecnie kupujesz Battlechest zawierający wszystkie dodatki oprócz Legionu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż film "Warcraft" właśnie wszedł do sklepów, kosztuje 29zł i zawiera battlechest-a.
Chciałbym zaprosić nowych graczy do gry World of Warcraft, jeżeli ktoś ma zamiar zacząć albo już zaczął to proszę o kontakt na pw.

Odpowiem na wszelkie pytania oraz złożę korzystną propozycję wspólnej rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Doman18 napisał:

kod 30dniowy jest ważny tylko dla nowych graczy. Czy to oznacza że ci co już mają postaci na 20lvl z triala nie mogą z niego korzystać?

Bodajże działać powinien. Trial to trial. W razie czego zadaj pytanie supportowi, odpowiadają dość szybko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trial ma limit do 20 lvla.

Nie stworzysz dk na trialu.

Nie ma limitów co do postaci na konto na trialu.

Na starym contencie jest obecnie bardzo mało ludzi, wszyscy siedzą na legionie.

Legion zaczyna się od 100 lvla.

Kupując dodatek Legion dostajesz darmowego jednego boosta do 100 lvla, wykorzystać go możesz na jednej postaci.

Battlechest to dodatki bez legionu czyli od 1 do 100(włącznie) lvla.

Na trialu nie możesz handlować ani przyjmować maili, ale możesz wziąć sobie kogoś do RaF-a i nawet na trialu w party z nim będzie 3x exp.

Wyexpienie postaci to bardzo długi okres czasu bez RaF-a, a z RaF-em to jakieś 2-3 dni spokojnego expienia.

Przy nowej aktualizacji która wchodzi za tydzień moim skromnym zdaniem ekonomia zostanie mocno naruszona i bardzo ciężko będzie już wyfarmić golda na Tokena, tzn. nie zajmie to już 5 godzin.

Prepaid na 2 miechy to cena od 99zł do 120zł zależy od sklepu.

Battlechest w wersji z filmem jako że jest teraz promocja to najlepszy wydatek żeby sprawdzić "czy gra mi się spodoba na tyle by płacić"

Czy warto kupić legion? Świat chwali, ja też, Streamerzy / hardcore playerzy wszyscy wracają i grają w WoW-a, Król powrócił.

"grałem w wowa jak była jeszcze vanilla" "teraz wow jest łatwy" "co oni zrobili z gry?" WoW poszedł z biegiem czasu, wziął co najlepsze z takiej produkcji jak Guld Wars 2 i "zwowoał" ją, jest w grze co robić jednym słowem.

"Nie chcę grać w wowa, poleć mi inną grę" Albo World of Warcraft albo Eve Online. Najlepsze MMO na rynku.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spontan napisał:

Czy da się teraz grać bez wydawania pieniędzy? Tzn. czy jak kupię battlechest, to będę mógł uzbierać złoto na token na kolejny abonament? Jak coś, to byłby mój początek z WoW.

A więc nie dasz rady. Mówię od razu, żeby potem nie było niedomówień. 

 

Płacić złotem za abonament można, obecna jego cena to 113k na EU. Żeby zebrać taką sumę trzeba wiedzieć co się robi i mieć minimum, absolutne minimum, jedną postać na poziomie 110. 

Przykro mi, ale jako nowy gracz nie ma mowy abyś dał radę opłacić drugi miesiąc gry i kolejne. Zresztą, jako osoba, która tak grała przez pół roku - wywal te 50 zł miesięcznie. Nie warto farmić jak głupi aby mieć golda. 

 

Jest oczywiście możliwość zarobienia milionów w kilka dni ale to wymaga:

- Odpowiednich addonów do snajpienia domu aukcyjnego.

- Kilkuset tysięcy golda na start.

- Znajomość ekonomii servera. 

Ponownie, nie ma bata abyś jako nowy gracz to zrobił. Z wielkim szczęściem, jakby Ci się udało dobić do 30-40k golda na jakiś tydzień przed końcem abonamentu to MOŻE byś dał radę w ten sposób. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...