Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Horda na Burning Blade zaczyna mnie przerażać... Może nie sama Horda, co jej umiejętności PvP i liczebność. Jest nas mniej niż Ally, więc WG nie mamy prawie nigdy. Ech. W ogóle to PvP mogliby jakoś usprawnić, zapewnić więcej nagród za wygrane wielkie bitwy czy coś, bo ludzie nie mają motywacji.

- chociaż niektóre heroiki będą trudne w Cata, fajnie. Chociaż znając życie, ludzie zaczną marudzić, że nie zrobią insty z pugiem i wszystkie dungeony dostaną nerfa. Co zrobić..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to 23 listopada prawdopodobnie będzie premiera Cata. Więc mam 2 miesiące na zabicie Licha. W zeszłym tygodniu udało mi się znaleźć osobę, która jest wzorowym wręcz oficerem i także jest jedną z tych osób, które mają sprzęt, a LK nie zabiły z jakiegoś powodu. Przy jego pomocy, udało nam się znaleźć 8 innych ludzi, którzy chcą zrobić Icc10 normal. I piątek wręcz był piękny, jedna osoba była pierwszy raz, grupa nie zgrana, bo nikt się nie zna i w jeden dzień 10/12 zrobiliśmy. A Queen to zabiliśmy wręcz epicko, nie dość, że do Berserka miała 4 minuty, to za 4 minuty i 30 sekund miał nastąpić reset serwera :D, a na dodatek padły dwie osoby. Miała to być jedna próba i zarazem ostatnia i okazała się dobra. Loot szybko zakosiłem i rozdałem w Dalaran na guild chatcie.

Niby wszystko pięknie i optymistycznie brzmi. Ale niestety...już się zaczął stary syndrom. Wszyscy się drą "tak będziemy następnego dnia" i co? Nie przyszła 1 osoba, pomimo, że dała akcept i nie poinformowała czy na pewno przyjdzie czy coś. I tak sobota na ICC nam przepadła i nie zdziwię się, że dziś akcja się powtórzy. A już miałem nadzieje, że z nową grupą zacznę ćwiczyć LK po 4 godziny w weekendy. Jeżeli do Cata go nie ubiję to naprawdę będę wściekły : /.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie ci powiem, że niektórzy to mają jeszcze większe zaległości...

Ja na ten przykład dopiero w tym tygodniu zaliczyłem Ahn'Qiraj Temple i Tempest Keep... a z Northrend to Ulduar i Icecrown mam tak w 1/3 ruszone.

Jakoś zabrakło mi motywacji do ukatrupienia Arthasa odkąd się dowiedziałem, że Frostmourne'a się z niego nie dostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś można powiedzieć zapewniłem sobie grę w nowej gildii. Poszliśmy z PUGiem 25 osobowym na ICC i jakiś czas później 4/4 było zrobione bez ani jednego wipe'a (!!!)

Potem niestety ktoś ninjnął Saronite i grupka się rozsypała. Mimo bycia kompletnym noobem miałem 3 dps na Lady i to załatwiło mi miejsce w aktywnej gildii 100% Polskiej ^^ Z taką ekipą chyba KS uda mi się zrobić przed Catą =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexiej. To gratulacje, może zdążysz do grudnia ubić Arthasa.

Ja z kolei. Dziś czytałem newsa o Polskiej wersji WOWa na WoWcenter i tu rodzi się pytanie.

Skoro większość krajów Europy ma swoje wersje, to co stoi na przeszkodzie, by Polska doczekała się własnej wersji ? Nie mówię że ma być z dubbingiem, mnie by napisy wystarczyły.

I przy okazji. Jak kupujecie pre - paidy ? Przez gram.pl czy keye.pl ? Bo zastanawiam się od jakiegoś czasu nad keye.pl i czy ktoś może zrecenzować ten portal ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na upartego to z tym pugiem moglibyśmy i 11/12 zrobić, bo naprawdę ani jednego wipe'a i 1 lub 2 śmierci po 4 bossach to naprawdę genialny wynik. Dodając do tego, że wogóle się nam udał ten PuG bo w niedzielę to trudno zrobić =]

keye.pl - polecam bo szybko i tanio. Tylko tam kupuję i jeszcze nigdy nie miałem kłopotów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś zabrakło mi motywacji do ukatrupienia Arthasa odkąd się dowiedziałem, że Frostmourne'a się z niego nie dostanie.

Nawet gdyby Tirion nie rozwalił Frostmourne'a, to ciężko byłoby go "zlootować" (patrząc na to od strony lore). To nie jest zwykły miecz.

IMO bez zniszczenia Frostmourne'a nie udałoby się pokonać LK. Wskrzesiłby "najsilniejszych herosów Azeroth" i byłoby pozamiatane ;o.

BTW. Accidentally dołączyło ostatnio do Facebooka (link). Jeśli kogoś interesują streamy z bety (robimy praktycznie codziennie heroici na becie ^^), to zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to było do przewidzenia. Fajnie, że w końcu wiemy oficjalnie :P

Gra ktoś na Anh-Qiraj EU? Kojarzycie kolesia o nicku TotalBiscuit (TotalHalibut etc)? Będzie na tym serwie tworzył gildię Trollface.JPG, rasistowską gildię samych trolli :P Chciałem zrobić trolla druida, może spróbuję się zapisać ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard podał harmonogram BlizzCon 2010

Piątek, Październik 22

Opening Ceremony - 11:00AM - 11:30AM

Dungeons & Raids Panel - 01:30PM - 02:30PM

Quests & Lore Panel - 03:00PM - 04:00PM

Live Raid - 04:30PM - 05:30PM

Tournament - From 12:00PM to 08:30PM

Sobota, Październik 23

Cinematics: Cataclysm - 10:30AM - 11:30AM

World of Warcraft Class Q&A - 12:00PM - 01:00PM

World of Warcraft Open Q&A - 01:30PM - 02:30PM

World of Warcraft Art - 03:00PM - 04:00PM

Tournament - From 10:00AM to 04:30PM

Piątek zapowiada się szczególnie smakowicie. Ceremonia otwarcia, a później D&R oraz Q&L. Live raid aż tak bardzo mnie nie interesuję, ale pewnie i tak będę oglądał :) Tournament mnie w ogóle nie interesuje więc i pewnie sobie odpuszczę.

Sobota to cód, miód i orzeszki czyli Cinematics Cata ? teraz wiadomo dlaczego pliki klienta bety były zaszyfrowane ? Blizz specjalnie czekał z tym filmem na BlizzCon ? już się nie mogę doczekać :)

Q&A zawsze się miło ogląda gdyż nierzadko padają ciekawe pytanie, które samemu chciało by się zadać.

Jeszcze tylko 2.5 tygodnia, pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać. Szkoda tylko, że na peta przyjdzie jeszcze czekać dodatkowe 6-8 tygodni po BlizzConie, ale rok temu było podobnie, więc nic na to nie poradzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to było do przewidzenia. Fajnie, że w końcu wiemy oficjalnie :P

Gra ktoś na Anh-Qiraj EU? Kojarzycie kolesia o nicku TotalBiscuit (TotalHalibut etc)? Będzie na tym serwie tworzył gildię Trollface.JPG, rasistowską gildię samych trolli :P Chciałem zrobić trolla druida, może spróbuję się zapisać ;p

Ja gram na AQ (właściwie to grałem), po premierze Cata również chciałem zrobić trolla druida, więc może się przyłączę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horda na Burning Blade zaczyna mnie przerażać... Może nie sama Horda, co jej umiejętności PvP i liczebność. Jest nas mniej niż Ally, więc WG nie mamy prawie nigdy. Ech. W ogóle to PvP mogliby jakoś usprawnić, zapewnić więcej nagród za wygrane wielkie bitwy czy coś, bo ludzie nie mają motywacji.

Tez gram na BB,co prawda nie lubie pvp w wowie, ale to ze nie mozemy prawie przez tydzien przejac wg (a jak juz sie udaje to o 2 rano) to troche dziwne. I w ogole ostatnio tak sie dzieje, kiedys takich problemow nie bylo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że na peta przyjdzie jeszcze czekać dodatkowe 6-8 tygodni po BlizzConie, ale rok temu było podobnie, więc nic na to nie poradzi smile_prosty.gif

Jakiego peta? Czyżbyś jechał na Blizzcon? Zazdroszczę :P

ale to ze nie mozemy prawie przez tydzien przejac wg (a jak juz sie udaje to o 2 rano) to troche dziwne.

Horda na BB jest chyba za słabo zorganizowana jak i strasznie mało jest jej w grze. Dala od jakiegoś czasu Ally stoi i nic mi to nie wadzi, ale jednak zwykłe 50/50 powinno jednak być w grze w której mamy 2 strony konfliktu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem równowagi sił w Wintergrasp będzie rozwiązany wraz z pojawieniem sie Cataclysmu i Tol Barad - nowej strefy PvP podobnej to Wintergrasp. Ilość graczy będzie równoważona. Jeśli w kolejce ustawiło się 50 graczy Hordy i 90 graczy Alliance to zostanie wpuszczonych po 50 graczy z każdej strony. Będzie również ustalone pewne minimum (powiedzmy 25 graczy) i wtedy jeśli jedna strona będzie miała w kolejce mnie niż te ustalone minimum, a druga strona więcej to i tak zostanie wpuszczone 25 osób z tej strony, która miałą w kolejce przynajmniej wymagane minimum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to ze nie mozemy prawie przez tydzien przejac wg (a jak juz sie udaje to o 2 rano) to troche dziwne.

Horda na BB jest chyba za słabo zorganizowana jak i strasznie mało jest jej w grze. Dala od jakiegoś czasu Ally stoi i nic mi to nie wadzi, ale jednak zwykłe 50/50 powinno jednak być w grze w której mamy 2 strony konfliktu :(

Powiem Ci tak z mojej strony,ze nie mam zielonego pojecia bo na wg jestem tylko przy okazji jak voa jest i tyle. Ale to troche dziwne zeby nawet nie bylo jakies pvp gildii na serwie ktora wprowadzila by jakis porzadek na tym wg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam przed 4.0.1? :P

Poczytane? Ja dopiero dziś przejrzałem różne tematy na mmo-champion i ElitistJerks... Szczerze, to aż się zdziwiłem, że zmieni się tak dużo. Trzeba będzie zmienić gemy, dobrać inne glyphy, ogarnąć nową rotację. Fajnie, w końcu coś się będzie działo. A wieczorem icc25 z gildią - jestem strasznie ciekaw DPSu świeżo odmienionych ludzi ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gemów STR chyba nie muszę zmieniać skorom DPS we Frost? Wreszcie sporo zmian wejdzie i na to czekam. Wreszcie zabawa i zunifikowanie emblemów jak i tokenów co mi się podoba, bo połowy z nich nawet nie wiem że mam ^^

Jak tam przed 4.0.1? tongue_prosty.gif

Ja tam czekam na latanie w EK i Kalomdorze bom zbyt leniwy aby zdobyć aczika z odkryciem całej mapki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...