Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Hm. To raczej głównie dobre na rajdy, zawsze dodatkowy damage. W PvP się nie przyda, skoro ten duszek "slowly move to the target" :P

Ja się cieszę, że jestem warlockiem, po patchu gra mi się lepiej. Większy dps, w PvP też lepiej mi idzie. Zmiany na plus.

Śmiesznie za to jest na niskich levelach. Byłem wczoraj 17-levelowym magiem na BG. Masakra, dosłownie. 4.0.1 podniósł dmg wielu czarów, ale nie podniósł HP, przez co niemal każda klasa ma jakiś skill "1 shot = 1 kill". Zostałem kilka razy zabity właśnie w ten sposób przez różne klasy, nawet nie wiedziałem co mnie trafiło :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. To raczej głównie dobre na rajdy, zawsze dodatkowy damage.

1 dmg? :|

Źle Ci zlinkowało, ja widzę na drzewku talentów wowhead.com prawie 500 dmg, poza tym na 85 levelu ta liczba będzie jeszcze większa.

Alexiej - ale zauważ, że teraz z BG jest mniej honoru niż przed 4.0.1, także uzbieranie 2k zajmie niemal tyle czasu, co wcześniej 50k :P

Już znerfili searing pain warlocka, ale na szczęście cały czas robię pożądny DPS. Chciałem spróbować Demonology, ale inne staty są potrzebne, musiałbym wymienać cały sprzęt... Zrobiłem drugi spec w Affliction, tak na próbę, może do PvP.

Mam też maga na 18 levelu i muszę powiedzieć, że jakoś szybciej leci doświadczenie. Szczególnie za zabijanie mobów. Skutek uboczny patcha? Całkiem fajny, zdążę z 80tką do 7 grudnia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accidentally będzie dziś streamować pierwsze testy raidowe!

Będzie to wersja 10-man. Możliwy skład to: Tomiqq (DK tank), Polonadis (PAL tank), Morrthal (PAL heal), Lauki (SHAM heal), Mesc (DRU heal), Valkirie (PRIEST shadow), Bkrqt (DK unholy), Lyxx (PAL retri), Eralia (MAGE), Ufeks (DRU balance)... + jeśli się uda to Airvyn (SHAM enh). Skład może się jeszcze zmienić, tak samo jak kompozycja raidowa.

Testy zaczynają się o 13:00 czasu Las Vegas, więc u nas będzie to 22:00.

Link do streama: http://www.xfire.com/live_video/tomiqq/

Wszelkie info na temat streama można znaleźć na naszym kanale Facebookowym: http://www.facebook.com/Accidentallypl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się tu podniecać? Ładny filmik ale w kategorii intra Lich King bije na głowę reszte. Tam mieliśmy piękną i tragiczną historię Arthasa a tu złego do szpiku kości Deathwinga >.<

W cinematicu do WoTLK mieliśmy jakąś piękną i tragiczną historię? Z której strony? :P Bardziej tragiczne niż tamto intro było outro na silniku gry po pokonaniu LK.

I tak bardziej mi się podobają filmiki skupiające się na głównym "badassie", a nie tak jak podstawki i TBC - naparzaniu Ally i Hordy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś niespecalnie. Intro powinno skupiać się na Deathwingu, a nie na nowych rasach, bo to kwestia poboczna. Intro do podstawki na przykład mi się podobało tylko dlatego, że było ładnie zrobione. Bo o fabule nie mówiło nic.

Ale co tam intro, czekam na dobrej jakości filmiki z komentarzem z pierwszych testowych rajdów Cata :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zgrzeszyłem... ale teraz to odpokutuje! Nie mogę już dłużej opierać się pokusie powrotu do świata Azeroth, tym bardziej że będę musiał się pożegnać z tak miło wspominanymi krainami.

Ech... sądząc po filmiku to niewiele zostało z STV a co dopiero z Booty Bay, a tak lubiłem ten port :/

Co do samego intra to zgodzę się ze Zdeniem że te przedstawiające głównego wroga są fajniejsze, intro do WotLKa można było pokazać każdemu kto nawet nie interesował się fantasy w żadnym stopniu a robiło na nim wrażenie. Nowy filmik za to pokazuje jak bardzo OP jest Deathwing, szkoda że go i tak pewnie jakaś hardcorowa gildia położy w niecały tydzień.

Teraz trzeba namierzyć kartę pre-paid, bo tak dłużej być nie może...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie w tym temacie nie było...

Cinematic do Cataclysmu jest technicznie dobrze zrobiony, ale szczerze to szału nie robi. Bardziej mi się podobał cinematic z WotLK.

Jakiś czas temu patch 4.01 został wydany i od tego czasu sporo się w samej grze zmieniło. Nowe talenty, nowe UI, masa innych fajnych rzeczy to oczywiście plus tego patcha. Jednak sam patch ma w sobie tyle błędów, że granie w WoW'a w tym momencie nie sprawi mi tyle przyjemności. Te błędy to głównie:

- opóźniony dźwięk - czasami od 5-60 sekund, strasznie takie coś irytuje, a gra bez dźwięku jest co najmniej dziwna,

- cog whell of doom - pewnie próbowaliście rozpocząć walkę z Headless Horseman w Scarlet Monastery? No właśnie. Sporo osób dostaje disconnecta w momencie najechania kursorem na dynię. To samo zdarza się w battlegroundsach kiedy to na przykład chcemy odzyskać flagę. Następuje wtedy disconnect, a my po ponownym zalogowaniu jesteśmy już poza bg i mamy deserter debuff,

- niedziałające nameplates - strasznie irytujące szczególnie w raidach, np. w walce z Lady Deathwhisper. Jest co prawda odpowiednia komenda na naprawienie nameplates, ale i tak problem nadal występuje po ponownym zalogowaniu,

- czasami kamera się blokuje, myszka przestaje działać i możemy co najwyżej obrócić naszą postać za pomocą klawiatury,

- mounty które dostajemy w Dragonblight czy Icecrown Citadel kiedy zginiemy, są strasznie wolne,

- masa błędów dotyczących poszczególnych klas, na przykład hunter ma problem ze swoimi zwierzaczkami czy glyphami.

Dodatkowo ten cały skill queue jest strasznie irytujący, efekty graficzne są czasami albo niewidoczne, albo (na przykład przy shadow traps) jest widoczne tylko częściowo.

Ogólnie patch 4.01 ma w sobie tyle błędów, że odpycha od gry. Tak się składa, że w ostatnią sobotę mój pre-paid się skończył i postanowiłem nie przedłużać subskrypcji przez najbliższe kilka tygodni.

Z kolei WoW: Cataclysm Beta jest fantastyczna! Też jest problem z opóźnionym dźwiękiem, wiadomo że w becie będzie sporo innych bugów (ostatnie questy w Mount Hyjal czy w Vashj'ir nie działają, co uniemożliwia ukończenie tych miejsc), ale ogólnie moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne.

Mount Hyjal kończy się w iście epicki sposób, Vashj'ir ma w sobie świetny questline, w którym

gramy jako naga

i dowiadujemy się sporo o lore. Do tego masa nawiązań do różnych książek i wydarzeń z naszego świata... W tej chwili jestem w Deepholm i jestem pod ogromnym wrażeniem.

Ci którzy będą grali w Cataclysm na zasadzie dobić jak najszybciej do 85 poziomu sporo stracą. Warto jest poczytać questy, pozwiedzać różne miejsca i ogólnie nie spieszyć się, tylko czerpać radość z pierwszego przejścia. Bo naprawdę warto. Ja jestem w tej chwili zachwycony, a przecież zostało mi jeszcze Uldum i Twilight Highlands, nie wspominając o 1-60.

Grudzień będzie bardzo interesujący!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...