Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

To te eventy już wystartowały?!

No żeszkurdesz, a tak długo na nie czekałem, akurat wtedy gdy nie mam dostępu do WoWa... wie ktoś może ile będą trwały? To jest wydarzenie którego nie może ominąć żaden Loremaster.

Kurcze, po tylu latach Gnomeregan i Echo Isles odzyskają swoich prawowitych władców, aż mi się łezka w oku pojawiła ze wzruszenia, jak sobie myślę że nigdy już nie dane mi będzie pospacerować po tych miejscach tak jak kiedyś, a to dopiero początek. Co jak co ale będę tęsknić za starym Azeroth, żadna gra nie zapewniła mi tylu magicznych wspomnień =(

No ale co by nie mówić, świat się zmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eventy naturalnie już zrobiłem po obu stronach frakcji. Jak dla mnie pomaganie gnomą było ciekawsze, bardziej ekscytujące i jeszcze fajna muzyka w tle leciała. Pomimo, że preferuję Horde (moja główna postać to tauren przecie) to pomaganie trollą było dla mnie...nie jakie, niezbyt ciekawe i nudne. Jakoś nigdy nie byłem w stanie zagłębić się w kulturę tych garbusów i zarazem jakoś związać się z nimi. Cóż...skoro mają być jeszcze jakieś przygody tego typu to czekam, WoWa mam opłaconego do 15 stycznia 2011 :D.

W każdym razie..Cata coraz bliżej, a Lich King jeszcze nie padł. Dziś o 21 okaże się czy znalazłem ludzi do raidowania czy też starają się być tylko poważni podczas rozmów "Tak oczywiście, będę na 100% bo mi pasują piątki wieczór", a nie zjawi się i następnego dnia powie "Ojej nie mogłem przyjść bo coś tam". Jeżeli nadal będę trafiać na takich ekstra gości, to zwyczajnie chyba kupię sobie boosta na LK. Ponoć bardzo dobre gildie za 10k golda robią tego typu akcje.

Aha...myślę czy nie dodać do listy ignore byłych członków mojej gildii, bo nie wiem na jakim to ma celu linkowanie mi achiwa z zabicia LK czy zrobienia całego ICC. Rozumiem, gdybym był dla nich nie miły, kiedy byli pod moją opieką, wywalił ich mówiąc "Beze mnie będziesz niczym", czy coś w tym podobnego, ale tak, że napchał się itemami i polazł z pretekstem "bo ja chce robić 25!" przez co niszcząc mi grupę to...hm....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zasłyszałem od gildii, że szturm na Gnomeregan/Echo Isles potrwa tydzień - a potem będą kolejne eventy. Jednak jest to tylko pogłoska w żaden sposób przeze mnie nie sprawdzona, więc wierzyć na własne ryzyko. :]

A ja oba zadania zaliczyłem. Trolli co prawda się przyjemnie słucha, ale jednak po stronie Gnomów jakoś... ciekawiej było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Ally tylko szamana na 48 levelu, ale do Gnomów nawet się nie wybrałem, bo to jedyna rasa w WoW, która niemiłosiernie mnie irytuje :P

ICC też chciałbym skończyć... Nie mam jeszcze nawet aczika 6/12, bo z gildią - kiedy stał się cud i udało się zebrać 25 osób - zrobiliśmy tylko 5 bossów. Tym samym nikt nie chce mnie wziąć na puga, bo nie mam acziwmenta... To trochę głupie, bo jak mam go zdobyć, skoro gildia jest całkiem świeża i nie zbierzemy ubranego i ogarniętego rajdu 25man.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och...to ja mam niby bardziej komfortową sytuację, bo mam 11/12, LK prawie padł...ale niestety. Tak to jest jak gra się z polaczkami, myślisz, że są dla towarzystwa i w ogóle. Ale jak co do czego przyjdzie, to nie...muszą mieć większe cyferki w gearscorze i poszli w cholerę.

Z pugiem nawet nie próbuje iść na całe ICC, bo wiem, że w 99% trafi się 3-4 pro dupków, którzy "och, ja jestem tak dorosły i nie mam czasu na porażki, bo mam prace, żonę, dzieci i jak będzie 1 wipe to wychodzę ". Tacy się trafiają, więc po cholerę oni chodzą na raidy, bo psuja innym przez to zabawę : /.

Ostatnio jak swoim paladynem we wtorek organizował ICC (nie próbowałem wcześniej, bo wiem, że pro dupki by się sapały, że raid lider ma 4800 gs i jest bez achiva! O zgrozo! A tak łapałem już zdesperowanych, którzy nie chcą stracić frostów) to pomimo, że zebrałem szybko grupę, to i tak trafiłem na inteligentnych inaczej. Nawet do bossa pierwszego nie doszliśmy, bo jakiś idiota wpierw wyłączył buffa 30%, a potem pullował moby ze środka sali przez co padaliśmy i oczywiście pro tank, który wpierw mówił aby ludzi nie wychodzili...wylazł z grupy jako pierwszy. Trzy godziny próbowałem zbudować nową grupę i zrobić tych 4 bossów (pomagał mi 1 typ oraz paru też czekało, bo także chciało to zrobić), ale na darmo. Pewno starałbym się dalej...gdyby nie to, że musiałem wstawać o 5 rano. Szkoda 8 frostów mi przepadło, a chciałbym t10 swoim altem zebrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 80 level mam od niedawna, więc i tak dobrze, że chociaż 4/12 zaliczyłem. Cały czas zbieram na t10. Broń mam jedynie mega, bo dropnął mi Battered Hilt i zrobiłem chain na Quel'Delara :P Dziś piątek, mam nadzieję, że jakieś icc10 się uzbiera gildyjnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Siedze na Majorce i chce mieć stały dostęp do neta i WoW'a na laptopie;']

2) Gnomeregan FTW! Przed wylotem udało mi się zrobić achika i jestem zadowolony, choć brakowało mi większej epickości ... może będzie w Cata?

3) Pozdrawiam tych co mają 4/12 ... ja mam 0/12 o czym pisałem wcześniej. Może jak wrócę to się uda choćby 10man bo gildia ogarnięta i co 3 dni mamy rajd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ten post może zawierać spoilery, nie zaznaczam "na czarno" bo to niektóre wiadomości z bety więc nie jest przesądzone o tym iż będą w finalnej wersji.

Zrobiłem eventy oba fajne chodź stanowczo za krótkie. Liczę na więcej w następnych. Co do Cataclysm, epickość jest ale nie w takiej ilości żeby się za bardzo podniecać. Typowo trafiamy do jednej z dwóch startowych lokacji i zaczynamy grind do 85. Trafiają sie fajne questy lecz liczę na więcej typu Wrath Gate i miażdżącego The Battle For The Undercity. Hyjal > Vashj'ir więc większy tłok spodziewany w tej pierwszej lokacji po wypuszczeniu dodatku.

Wielki plus dla Cata w instancjach uwaga wymagane jest CC. Tak tak to nie halucynacje szczególnie w Halls of Origination. Ale za to tankowanie to czysta przyjemność. Wreszcie kierujesz grupą, powoli znaczysz mobki, uważasz na AoE, odwracasz i unikasz patroli. Tak powinny i tak wyglądają instancję w Cata.

Normale w WotLK to była porażka - nasza typowa grupa ja warrior, trzech retri palków i shaman resto, oprócz mnie wszyscy w pełnym T6 + SP gear. Kumpel do mnie "Idź arms ja włączam RF i tankuje" (tankowanie jako retri :PP). W połowie UK shamy i tak poszedł elemental bo nie było co leczyć. W Cata się tak nie da i bardzo dobrze.

Moim zdaniem jak narazie za szybko się leweluję 85 to kwestia max 3-4 dni a Blizzard zapewniał że każdy level będzie ważny a jak na razię to 2-3 nowe skille i tyle (ale rym).

Jeszcze jedno granie w bete to ból godzinka grania a potem pół godziny feedbacki, sugestię i raport bugów.

Nie rozpisuję sie bo wszystko jest na YT z opisami i komentarzami pro z Tankspot (ZAMOfficial) więc zobaczcie sami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmik z każdej chyba już insty - od Tankspota właśnie i od kolesia o nicku TotalHalibut :P Przede wszystkim bardzo fajne wizualnie, no i - jak już pisałem - to świetnie, że bardziej wymagające.

Jutro może w końcu coś się ruszy i dokończę icc10, dziś nie miał kto healować. Rotface i Festergut powinni bezproblemowo paść, tylko, że niestety nie wszyscy są na TS i jak ktoś nie ogarnia to nie można krzyknąć, żeby np. biegł z małym glutem do dużego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe musiał sobie obmyślić własnie nowe typy gry itd. bo Cata juz zamówiłem i planuję zrobić drugą 80-tkę tym razem nie dps ale Tank lub Heal i liczę że nie będzie to piekielnie męczące, choć jestem już tak przyzwyczajony do mojej Zuzii, że chyba ciężko mi będzie zmienić postać :)

I want more blueprints for Engi!!!!1111oneonetwo ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexiej -> Twój char (Zuzia) to DK jesli się nie mylę. Spróbuj potankować nią bo DK jest bardzo fajny jako tank. Swoim altem DK tankowałem 6/12 ICC w frost i blood, nie kombinowałem z unholy ale podobno też się da. Na trashu jest maskra, threat wali przez sufit a na bosach też nie najgorzej więc polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się już ściągać najnowszy patch oO

Tzn. taką informację podaje mmo-champion, no i w launcherze jest napisane jak byk "Data for the next patch is available. Download will start after you exit World of Warcraft". No i właśnie, problem taki, że nic mi się nie ściąga :P Może po prostu muszę poczekać, aż patch już będzie na serwie? Choć ściągnięcie przed oficjalnym startem patcha też powinno być możliwe, może nie umiem ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdenio, to tylko część patcha, więc zainstalujesz go i tak dopiero w dzień premiery CATA :P (na razie możesz na nim pograć na PTR)

BTW: Może podzielę się co moim zdaniem powinno zmienić się w CATA

1. Instancje niech będą w końcu trudne (choć wtedy randomy będą koszmarami)

2. Archeologia wygląda na razie super, więc niech rozwiną ją do końca i niech nie dają epicków jako nagrody.

3. Niech zablokują GearScore

4. Niech więcej nie wymyślają buffów, takich jak w ICC (chyba że używanie go będzie oznaczało mniej lootu lub gorszy loot), bo i tak noobom nie pomoże nawet 100% buff, a tylko potem się podniecają, jacy są [beeep]iści, jak zabili Festera :)

5. Moim zdaniem powinien wrócić system aktywacji HM, taki jak był w Ulduarze. Był fajny, klimatyczny i miał sens (w ICC boss staje się potężniejszy na naszych oczach, choć zasłonił go nam na chwilę tylko loading screen).

Moim zdaniem dzięki tym zmianom WoW stanie się znów grą wymagającą, ale jednocześnie dającą dużo frajdy zarówno osobą rajdującym, jak i tym mniej doświadczonym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby instancje były tak trudne jak te z przed BC to heroiki by były w gildiach przygotowywane jak raidy, bardzo mi by się to podobało ale że nie mam za wiele czasu na grę to bym siedział w niebieskich przedmiotach. Choć klimat takiego Dire Maul, Black Rock Mountain czy Plaguelands po prostu powalał. Nie ma szans aby Blizzard zrezygnował z wprowadzonych już uproszczeń i z jednej strony jestem z tego zadowolony a z drugiej zawiedziony... choć gdybym miał na tyle czasu aby móc grać w lepszej gildii^^

No i ja bym jeszcze dodał punkty:

Kharazam dla 85 levelowych postaci -niema, oj nie ma ciekawszego i bardziej klimatycznego miejsca od tej wieży.

Caverns of Time pozwalające cofnąć się w czasie do Azeroth z przed kataklizmu - pozbycie się kontrowersji z usunięciem znanych i lubianych widoków.

Jej, ale wtedy byłoby super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdenio, to tylko część patcha, więc zainstalujesz go i tak dopiero w dzień premiery CATA :P (na razie możesz na nim pograć na PTR)
Patch ten zostanie zainstalowany przed premierą Cataclysmu. Podobnie jak było z WotLK i patchem 3.02.

1. Instancje niech będą w końcu trudne (choć wtedy randomy będą koszmarami)

2. Archeologia wygląda na razie super, więc niech rozwiną ją do końca i niech nie dają epicków jako nagrody.

3. Niech zablokują GearScore

1. Instancje będą trudniejsze. CC będzie wymagane, nie będzie już tak jak teraz, że zbierasz pełno mobów, zabijasz je używając AoE i idziesz dalej.

2. Archeologia powinna dawać epicki. To bardzo ciekawa profesja dla lore-geeków i dla osób, które nie do końca są zainteresowane rajdami czy PvP.

3. Nie da rady tego zrobić, bo Blizzard nie zlikwiduje komendy /inspekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam do premiery cata i zaczynam grę nową postacią (mam 60 lvl tauren druid ale nim pogram jako alt). Mam zamiar grac orkiem shamanem lub trollem magiem, lecz jeszcze nie wiem kim będę grać. A co do realmu będę grać na Bloodhoof razem z kumplem chyba, że on nie wróci do WoWa to będę szukac innego realmu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Archeologia powinna dawać epicki. To bardzo ciekawa profesja dla lore-geeków i dla osób, które nie do końca są zainteresowane rajdami czy PvP.

3. Nie da rady tego zrobić, bo Blizzard nie zlikwiduje komendy /inspekt.

Mi chodziło raczej, żeby te epicki nie były lepsze od Shadowmourne'a, ale i tak ponoć już niebieskie mają być mocniejsze, więc ehh..

Inspect nie zablokują, ale niech zablokują addon, o wtedy nooby będą ubierały się może w sprzęt mający lepsze dla nich staty, a nie byle tylko miał wyższy GS, bo do VoA nie wezmą.

Kharazam dla 85 levelowych postaci -niema, oj nie ma ciekawszego i bardziej klimatycznego miejsca od tej wieży.

Ano, to byłoby fajne. Ale w zamian dostaniemy potężnego nowego bossa w Stormwind Stockade......Hoggera :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło raczej, żeby te epicki nie były lepsze od Shadowmourne'a, ale i tak ponoć już niebieskie mają być mocniejsze, więc ehh..

Trudno, żeby item z poprzedniego dodatku był lepszy niż nowe przedmioty z Cata :P

Inspect nie zablokują, ale niech zablokują addon, o wtedy nooby będą ubierały się może w sprzęt mający lepsze dla nich staty, a nie byle tylko miał wyższy GS, bo do VoA nie wezmą.

GearScore już nigdy nie zniknie. Nawet jeżeli zniknął by addon, to zostałyby przyzwyczajenia i ludzie np. braliby na rajdy tylko graczy z "item level xxx" itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz poważnie zastanawiam się nad kilkoma rzeczami związanymi z WoW'em. Myślę, czy bardziej zgrać się z moją jedyną 80-tką i ją mieć jako prawdziwego maina z pr0 sprzętem, czy jednak pobawić się potem Hunterem co go na 55 lvlu zostawiłem.

Inna rzecz, to to, że chyba zmienię rasę na Worgenów, bo bardzo podobają mi się ich animacje i "darmowy mount" czyli szybki bieg :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że Cataclysm już niedługo, a w nim nastąpi reset sprzętu. Na 83 poziomie powinieneś już biegać w nowym sprzęcie.

Moja rada jest taka: graj tym, co Ci się bardziej podoba.

No, a my wczoraj z chłopakami ubiliśmy w końcu Lich Kinga na 10m hc. Wrażenia na vent-cie niezapomniane. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gz!!!!!111oneonetwo =]

Pograłem trochę hunterem i aż wstyd się przyznać, ale zapomniałem jak nim grać. MDPS jest strasznie łatwy bo DK to w Blood ma kilka ataków i tyle, a tu zapomniałem że hunter ma i peta i 10045029847 ataków ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...