Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Ta gra mnie trochę przeraża. Wydaje się tak strasznie fajna, kusi... Ale jednocześnie jak widzę, ile osób w nią gra i po ile dziennie.

Choć pewnie sama w końcu w niej skończę. Ech.

Wszystko zależy od ciebie. Nie musisz przecież grać bez przerwy, żeby coś osiągnąć. Są ludzie i taborety przecież, a WoW staje się coraz przyjaźniejszy dla casuali (w mojej opinii).

Sądzicie że istnieje szansa by za pare lat usunęli abonament do WoW? Chciałbym zagrać w tą grę ale za 50 zł. miesięcznie to mnie mogą pocałować w d****

A i mam pytanie którzy z bohaterów Warcrafta 3 zginęli? chciałbym wiedzieć których zobaczymy w Warcrafcie 4 (jeśli wogóle taka gra nadejdzie) Ja mam nadzieję że ukatrupili Furiona, Tyrande i Jaine (najgłupsze postacie Warcrafta 3)

Ja sądzę, że są. Blizzard planuje drugie MMO, w jakimś nieznanym nam uniwersum, i wtedy mogą znieść abonament, a główne zyski czerpać z tamtego. Gorzej, że jeżeli wprowadzają mikropłatności, to kupujący mają zawsze wybitnie za łatwo. Prawo rynku.

A ci do bohaterów... w sumie nikt. Tylko

Arthas jako Król Lisz się wykopyrtnął już na niektórych serwerach.

:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie trochę przeraża. Wydaje się tak strasznie fajna, kusi... Ale jednocześnie jak widzę, ile osób w nią gra i po ile dziennie.

Choć pewnie sama w końcu w niej skończę. Ech.

Na początku bardzo wciąga, co widać po moim profilu Xfire (klimat, powiew nowości i w ogóle wszystko jest bardzo fajne póki się nie przekroczy 20 lvl). Potem jednak, jak ma się ten 80 lvl, ma się pełny set zbroi z numerkiem 10 i rzyga się już daily questami. To jakoś tak...mam coraz bardziej ochotę pograć w coś innego lub zwyczajnie wyjść na dwór (a opłata za abonament jakoś mnie nie boli). Chyba nie potrafię się uzależnić. Choć smuci mnie fakt, że nadal nie ubiłem króla Licha :/, a cholernie tego pragnę i chce. Bo jak wyjdzie Cataclism, a ja nie będę miał tego dziada na swojej liście ubitych, to zwyczajnie zrezygnuje z gry, waląc te całe nowe zmiany. Coraz bardziej myślę nad tym czy nie zapłacić jakiejś dobrej gildii i niech mi boosta zrobią na tego dupka, aby mieć spokój i satysfakcje, że padł przy oczach mojego awatara.

Sądzicie że istnieje szansa by za pare lat usunęli abonament do WoW? Chciałbym zagrać w tą grę ale za 50 zł. miesięcznie to mnie mogą pocałować w d****

Panowie wyżej sporo już powiedzieli o abonamencie, ale i ja chce coś dodać. Sam kiedyś, jak nie miałem żadnego przychodu finansowego, także uważałem, że płacenie tych 50zł za miesiąc gry to bez sens i w ogóle. Jednak jak się dowiedziałem, że za 2 miesiące gry płacę jedynie 70-80zł, a trial tylko przekonał mnie aby szybko zakupił Battlechesta to zmieniłem całkowicie zdanie (WoWa jak coś mam opłaconego do września). Poza tym...ludzie gadają, że zyski, zyski. Myślicie, że utrzymywanie ogromnych serwerów gdzie przetrzymywane są wszystkie postacie graczy, oraz opłacenie game masterów (który mają kupę roboty, bo co chwilę ktoś zgłasza problem) i ludzie, którzy siedzą 8 godzin dziennie przy komputerach w pomocy technicznej jest tanie? Fakt, faktem, że obywatel imperialistycznej ameryki płaci jedynie 15$, czyli to dla nich, jak dla nas 15zł (podobnie jest w krajach Unii Europejskiej gdzie jest Euro). Ale wracając do tych naszych 80zł...przez 2 miesiące sądzę, że taką kwotę jeszcze naprawdę banalnie zarobić, choćby nawet ze zbierania złomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty system na uzbieranie kasy na abonament, przynajmniej jak dal mnie postawić sobie słoik/skarbonkę i co jakiś czas odkładać tam po 2zł -3zł. Zależy ile mamy chwilowo wolnego grosza, jak się nam prepaid kończy liczymy ile nam się uzbierało i dokładamy resztę. Puff mamy kolejne 2 miesiące

No ja w końcu znalazłem sobie bardzo miła i przyjemną gildię, wczoraj robiliśmy ICC10 ale niestety nasz 2-gi tank na Surfangu miał problemy z internetem musieliśmy przełożyć dokończenie rajdu. Liczę że dzisiaj przynajmniej spróbujemy zabrać się za profesorka zresztą nie tylko ja.

Teraz na ICC mamy bufa +20% za 2-3 tygodnie będziemy mieli 25% przed samym Cataclysmem buff ten ma sięgać podobno 35-40% tak aby każdy miał możliwość zdobyć KING SLAYER ;]

tym którzy zrobili Lisha bez tego buffa można pogratulować wytrwałości i chęci do gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przede wszystkim pozazdrościć czasu :)

Z tym buffem to posiadanie Kingslayera będzie zaraz tak samo szpanerskim tytułem jak "the Patient". I teraz osobiście uważam że jedyne tytuły z którymi warto chodzić to Justicar, Battlemaster, Loremaster, te za arenę no i TEH INSANE (choć tutaj trzeba się zastanowić czy to bardziej wzbudza podziw czy śmiech), bo te rzeczywiście wymagają czegoś więcej. No i jeszcze ten z Arthasa 25 HC jest całkiem całkiem. No i jeszcze Salty za też wymaga całkiem nie mało cierpliwości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie głównie do magów, chodzi mi o Hit chance jako mag Arcane mam go 17,83% czyli w sam raz. Jednak kiedy ostatnio zmieniałem trochę bulid po zresetowaniu talentów i zabraniu punktów z talentu dającego +3%hit chance dalej miałem 17,84% i tu jest moje pytanie.

Czy Talent ten się wlicza ale go nie wyświetla i mogę z 17,83% zrobić 14,83% i kilka z Gemów zamienić na SP/Spell Haste

Czy wyświetlane wartości w tabelce Spell są tylko z Geara i Kamyków oraz enchantów ?

Mam nadzieje że nie zagmatwałem tego za bardzo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.83% (453 hit rating) to za dużo nawet dla maga Fire...

Bonusy z talentów nie są pokazywane na karcie postaci dlatego wartość na karcie postaci jest inna w zależności od speca.

Jako mag Arcane z talentami Precision i Arcane Focus twój hit rating powinien wynosić 210 - przy założeniu, że w raidzie jest albo druid z Improved Faerie Fire albo Shadow Priest z Misery

Dla Fire przy tym samych założeniu jak w przypadku Arcane hit rating powinien wynosić 368

Jeżeli w raidzie nie ma druida albo spriesta to (ale ja zawsze brał bym to założenie pod uwage - w 25-man zawsze się jakiś znajdzie)

Arcane - 289

Fire - 446

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz osobiście uważam że jedyne tytuły z którymi warto chodzić to Justicar, Battlemaster, Loremaster, te za arenę no i TEH INSANE (choć tutaj trzeba się zastanowić czy to bardziej wzbudza podziw czy śmiech), bo te rzeczywiście wymagają czegoś więcej.

Ja sobie dawno temu wyrobiłem stopień sierżanta, to i teraz mi został ten tytuł... więc stosuję. No, czasem się jeszcze wrzuci może Crusader, albo Argent Champion...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy, nie każdy... na pewno nie jestem jedynym przypadkiem, który grę PvP omija szerokim łukiem. Sierżanta swojego czasu wyrobiłem tylko dla zniżki na epickiego wierzchowca.

Co ważniejsze, nie wszystkim ten sierżant został. W końcu ci, co dobili do wyższych stopni zachowali te wyższe... a ja jakoś wolę sierżanta. Chociaż taki stopień rycerza w Sojuszu też ma swój urok.

Ech, mógłby Blizzard dać opcję zakupu takich tytułów za punkty honoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że to fajne tytuły aby pochwalić się tym jak długo się w tą grę gra. Mi się chyba coś takiego ostało tylko na alcie którym już od dawien dawna nie grałem :/

A jeśli chodzi o te starsze tytuły to nie ma lepszego od tego związanego z otwarciem ruin Ahn'Quiraj, ostatnio w Dalaran udało mi się spotkać orka z tym tytułem, co jak co ale tego zazdroszczę^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łuhu, 80! :P

Nabiłem ze trzy godziny temu, już byłem na dwóch heroikach, niedługo idę z gildią na Naxx 10. Życie zaczyna się po 80-tce rzeczywiście ;]

Chcę zrobić healera jako alta i mam pytanie - czy Paladyn jest dobry w tej roli? Bo jakoś po 70 levelu mało widziałem leczących przedstawicieli tej klasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, mało która klasa potrafi tak szybko wykonywać questy jak paladyn. Tym bardziej że z Dungeon Finderem moim paladynem osobiście mam invy non-stop.

Bezkonkurencyjna przeżywalność, samoleczenie i jeszcze do tego spory DPS. Jako heal to paladyn jest raczej obowiązkiem na raidach bo nikt nie potrafi tak utrzymywać przy życiu tanka jak on.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście gram Holy Priestem, i bardzo dobrze mi się leczy. W sumie, healowanie to całe moje życie, i nie wyobrażam siebie w innej roli. :wink: Nie mam zbyt dużego rozeznania, ale jeżeli jako Priest Holy expiłbyś głównie na Random Dungach, level leci dość szybko. :wink: Niczego nie polecam, niczego nie odradzam, to jedynie moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palkiem można nie raz robić questy 5 osobowe samemu :P jak się ma tank speca:DD

ale żaden quest wymagający od nas 2-3 osób nie stanowi problemu

Tank i Heal dostają invy na randomy w przeciągu 1-2 minut osobiście nigdy dłużej nie czekałem.

ostatnio Pal holy jest bardzo łakomym kąskiem przez wiele gildi ja właśnie zbieram ekwipunek pod Holly ale jakoś przez problemy z netem idzie mi to dość mozolnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie gra palkiem ide w retri bo nim się najszybciej expi a mi zalezy na jak najszybszym wbiciu 55lvl bo dk.

I wedlug mnie palkiem nie oplaca sie expic na qestach bo starsznie powoli mu to idzie najlepiej dungeon finderem.

W drzewku retri można spełniac kazda role w dungeonach ale najczesciej bieze mnie na tanka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tank i Heal dostają invy na randomy w przeciągu 1-2 minut osobiście nigdy dłużej nie czekałem.

To masz sporego farta, bo ja czekam czasem nawet po 15 min., a jestem healem. Ale nie narzekam. :wink:

Ale to prawda, że healerów jest tak mało? Zawsze sądziłem, że jest ich cała kupa, a ostatnio moi znajomi czekali 15 minut na healera do Random Dunga, a mieli już tanka i 3 dpsów. To jak jest z tymi healerami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tylko do 30 :] poźniej trzeba mieć konkretny bulid

Draco207 Nie rób DK bo jest ich na pęczki a granie nim żeby grać dobrze wymaga jednak sporo umiejętności i niezłego ogarniania, czasem widzę rajd gdzie 5/10 dps mele to Dk to się nie dobrze robi xD z czego może 2 osoby potrafią wykręcić dobry DPS/DD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...