Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Dokładnie tylko do 30 :] poźniej trzeba mieć konkretny bulid

Draco207 Nie rób DK bo jest ich na pęczki a granie nim żeby grać dobrze wymaga jednak sporo umiejętności i niezłego ogarniania, czasem widzę rajd gdzie 5/10 dps mele to Dk to się nie dobrze robi xD z czego może 2 osoby potrafią wykręcić dobry DPS/DD

Arms warrior jest w stanie dobrze tankować aż do Outlands, więc retri paladyn nie powinien mieć również jakichś większych problemów.

Draco207, graj taką klasą, jaka Ci się najbardziej podoba. Nie patrz na to, czy to tank, dps czy healer, graj tym, czym lubisz.

Każda klasa wymaga odpowiednich umiejętności do jej opanowania. Niektóre są owszem bardziej wymagające, ale to nie jest tak, że jakaś klasa to totalny faceroll.

Z tym czekaniem na random dungeon to zależy od realmu i battlegroup. W Vindication ogólnie brakuje tanków, za to jest nadmiar dps-ów (choć tak naprawdę tych jest zawsze za dużo).

Odradzałbym również levelowanie jako healer, no chyba że chcesz robić głównie dungeony lub bgsy. Do questowania dps będzie lepszy, no może z wyłączeniem holy priesta, ci są dobrzy ze swoim smite spammem.

Gra ktoś z was na Argent Dawn?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Argent mam chyba tylko 1 postać - Troll Hunter na 5 lvlu :D Choć musze przyznac iz korciło mnie aby sie tam przenieść na stałe,gdyby nie odkrycie super gildii na BB. Teraz w niej spokojnie pykam i czekam az mnie zaczna brać na insty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. A ja właśnie myślę że jak pójdę na WoWa, to żeby iść na Burning Blade, mam tam akurat znajomych z alliance. Może ktoś kojarzy gildie Drużyna A lub Crimson Roses ? :) Tzn. Ja nigdy jeszcze w WoWa nie grałem, ale część znajomych poszła tam i jest zadowolona. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej! Ja gram w DRUŻYNIE A :P Spriggs & Zdenio to napiszcie do Zuzia i pogramy razem :)

Muszę przyznac że od kiedy mam wykupione latanie w NorthEnd to gra jest super przyjemna, bo nawet najwolniejsze 150% i tak ułatwia grę. Obecnie robię sobie chainquesta branego w K3 na reputacje i zaraz mi lvl skoczy do 79 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, myślałem, że kolega hordziak :P

Ja gram w Hordzie, mam 80-tkę warlocka i przemiłą gildię, z którą już byłem na rajdzie pomimo niezbyt oszałamiającego gs ;P Ale już powoli się ubieram i mam 4.1. W ogóle ten gear score to paranoja jakaś.

Chociaż gdybym mógł cofnąć czas, to zrobiłbym postać w Ally, bo na Burning Blade niemal cały czas właśnie Alliance ma Wintergrasp, co jest niezmiernie wkurzające, szczególnie jak chcę uzbierać kamyczki na heirloomy :P I w ogóle w PvP jakoś Ally bardziej zgrane. Na szczęście mnie bardziej PvE bawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ten GS to paranoja, ale cóż poradzić? Czasem spotykam ludzi z Szadołmorounem którzy nie potrafia wygrać Duel'a O.o

Wpadłem na pomysł nowej broni do WoW nazywałaby się Wu-Wu-Zella i byłaby 2H Mace z dodatkowym Enchantem w postaci ogłuszenia wroga w walce PvP :)

PvE uważam za ciekawsze, ale wybrałem serwer PvP dla ludzi i tego, że oflagowanie daje dodatkową atrakcje w trakcie podróży po Azeroth :D

ZdeniO napisz do Blizz i poproś o zmiane frakcji - może się zgodzą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezgodzę się z Twym stwierdzeniem, gdyż jeli chodzi o mechanikę WotlK jest genialne, lecz jeśli chodzi o lore to masz rację. Brak mi kompletnego RPG takiego pierwszego sortu, ale cóż poradzić?

Questchainy w WoW bardzo mi sie podobaja i to jedyne Questy jakie robić mogę cały dzień. Teraz moje expienie opiera się tylko na dungeonach, bo w 30 minut mogę zarobić aż 250k doświadczenia ;)

Spriggs - jak wejdzie Cata i latanie w Eastern Kingdoms i Kalimdorze to będzie zabawa, bo takielatanie NAPRAWDĘ powiększa możliwości gry ... aż strach przyznać, że ostatniociągle spędzam czas w Scholazar Basin na plaży przy jeziorku w centrum mapki i nic nie robie oglądając jak tu pięknie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chainquesty są super zwłaszcza z ukrytym wątkiem swiata WoW,gdzie dodatkowo są animacje, na przykład w Dragonblight z Arthasem na Northrendzie...wtedy to nawet latanie po tej mapie z jednego krańca na drugi (jest to druga pod względem wielkości mapa w Northrendzie) dawał świetną przyjemność z gry.

BTW mój przyjaciel jest w Crimson Roses, a ja jak wracam na globa to robie transfer z Burning Legion (ten serwer się szmaci coraz bardziej) na właśnie BB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby jeszcze questy miały voice-over i dialogi jak w Mass Effect, to byłoby szaleństwo :P Bo rzeczywiście im bardziej "czuć" quest tym lepiej się gra. Np. questy w Icecrown niektóre zmieniają otoczenie (np. odbijanie Shadow Vault dla Ebon Knightów) i to jest fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się tym bardziej że sporo osób z klasą emigruje na BB. Czeso, Słowacy i Polacy i mamy serwer idealny, bo dzieci nie ma zbyt dużo :)

Co do chainów ... najlepszy jak narazie to był początek DK i bycie sługą Arthasa, który jednak odkrywa czym jest zło i wyswobadza się... Genialne. A Voice? Niektóre questy mają takowe coś i jest zabawnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey witam i przechodzę od razu do sedna a mianowicie powiedzcie mi proszę czy z wersji gry 3.3.3 do 3.3.4 był jakiś patch jeżeli tak to jak duży i gdzie go może pobrać bo jak będę ściągał tym Blizzard'owski badziewiem to trochę to potrwa, i pytanie nr 2 jak duży jest patch 3.3.5 (podobono 450mb) i czy tez nie znacie może jakiejś stronki gdzie mogę pobrać tego patcha ? będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdeni0 Chciałbyś, żeby gra ważyła po 100 giga?

Tyle mniej więcej potrzebabyłoby do ogarnięcia wszystkich dialogów...pewnie kupywalibyśmy dyski twarde już z grą w sklepach^^

Z drugiej strony...czemu nie? =D Wtedy to byłaby rewolucja gier MMO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od gearu. Nie możesz być dobrym w PvE i PvP jednocześnie na 80 levelu niestety :P

Ja zbieram secik PvE za emblemy i już widzę, że mi gorzej idzie na BG niż na 79 levelu kiedy walczę z przeciwnikiem, który ma sprzęt PvP. Zwyczajnie mi się nie chce zbierać honoru i AP (Aren nie lubię), więc sytuacja się nie zmieni. Do Cataclysmu przynajmniej, bo ponoć w craftingu mają pojawić się średniej jakości sety do PvP właśnie. Byłoby to świetne dla osób które głównie grają PvE i czasem chcą pobawić się na BG nie będąc tylko mięsem armatnim :P

@Morfoneusz - 100 GB? Jakie 100 GB? To znaczy, że The Old Republic będzie ważyć 100 GB? :P Kwestia "napisania" gry jak sądzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Healow jest malo bo ich niikt nie szanuje i ciagle ich wyzywaja bo to oni maja najbardziej odpowiedzialne zadanie...

To prawda. Raz poszedłem na randoma, z jakimś tankiem, który nie znał w ogóle insty, ani w ogóle technik tankowania, padał co chwilę, a ja słyszałem tylko 'Heal noob', no myślałem, że tam wykituje. Naprawdę, chyba sam zainwestuję w ucieczkę z BL, bo czasami to mnie krew zalewa.

mój druid jest na 60. mam osobny set na heal i na exp/bg ale jakoś nie łapie się w tych skilach druida. a shaman jest to co lubię

Jeżeli chodzi o healanie, to druid heala głównie HoT'ami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow Vault dla Ebon Knightów

Muszę się za to zabrać bo mam już u nich prawie Exalted tak samo jak u Sons of Hodir - szkoda tylko, że mamut jest piekielnie drogi :( Przy okazji się pochwalę, bo wczoraj stuknął już mi 79 lvl moją Zuzią DK i pozostało mi mniej niż 1,2kk exp'a do końca ... a potem Valhalla Ulduar, ToC i ICC i jestem w niebie :)

Tylko jak zarobić sporo kasy jak na BB mało kto kupuje Glyphy i Darkmoon karty? O! Apropo tych ostatnich - muszę przyznać, że karta Madness (od 70lvl) jest EXTRA! Dostawać darmowy buff z karty za zabicie moba dającego honor lub doświadczenie bardzo pomaga na instach. Dostać + 70hit rating i 30 staminy na ostatnim bosie rozwiązuje wszystkie problemy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tę kartę na 70 levelu przed wydaniem nowego dodatku. W sumie to najfajniejsze było to że często krzyczałem THIS IS MADNESS dzięki jej buffom (zamieniłem go na jakiś trinket od piratów na 74 levelu, imo jeden z lepszych wątków fabularnych).

Ale teraz jest niestety bezwartościowa i najlepszy dostępny komplet kart to Greatness który nawet teraz osiąga 3k g na AH.

A najlepszy sposób na zarabianie golda to zrobienie Loremaster of Northrend i potem robienie daily q, jeszcze rep się dostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos BB i kupowania czegokolwiek - czy tylko ja uważam, że na tym serwie ekonomia naprawdę kuleje? Kto to widział stack saronite barów za 36 G, kiedy ja to mogę vendorowi drożej opchnąć :P Mam ten mining, ale żeby uzbierać 4500 na flying 300 (dziś mi dropnął Bronze Drake z Culling of Stratholme HC) to mi zajmie rok ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Wow-a gram już jakiś miesiąc paladynem - człowiek. Dobiłem do 34 poziomu i muszę powiedzieć, że gra po pewnym czasie mi się już znudził. Z MMORPG grałem też w Lineage 2, który wciągnął mnie o wiele bardziej, niż produkcja Blizzarda co mnie troszkę zdziwiło. Zrobiłem sobie mining i bs, jestem w gildii i kupiłem mounta. Ta gra niczym się nie różni od innych MMO poza niesatmowitym KLIMATEM Warcrafta. Jednak zwykłych grach - MMO nie są dla mnie :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...