Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Zombie vs plants to ester eeg wyłapany już w becie :D

Ta minigierka jest genialna, właśnie przed chwilą ukończyłem prawie półtoragodzinny maraton z nią :P Naprawdę Blizz ma fajne pomysły.

BTW, Hillsbrad Foothills też genialnie zmienili. Fajnie udało im się pokazać ekspansję Nieumarłych, zarówno właśnie w HF jak i w Silverpine.

A Azshara rządzi. Zrobiłem tam trochę questów i po pierwsze - niby jest to duży teren, ale są zrobione tak, że biegania nie ma wiele. Dodatkowo trafiają się takie perełki jak ścinanie drzew z elfimi snajperami :P Wygląd tej lokacji też jest lepszy niż dawniej. Wrażenie robi ogromna, wyrzeźbiona w górze... głowa goblina. Nie wiem co to za gość, ale mam nadzieję się dowiedzieć.

To ciekawe, że od 4.0.3a WoW daje mi więcej radochy niż w ostatnich tygodniach :P

@Osioł - Warrior dostał nerfa, tak jak i Warlock. Wyciągałem dps średnio 8-9k bez żadnych dopalaczy, a teraz... 3-4 tysiące. Ale to tylko chwilowe, na 85 nie będzie ogromnych różnic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odkryłem że Druid Troll (a jak! :D) jest imo eksta wyborem i wysłałem mu swoje heirloomy z Nelfa. Skończyło się to tym, że planuję porzucić Ally dla Hordy bo jest bardziej klimatyczna :)

Kto z grających Horda na Burning Blade jest z forum? =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być trudniej niż w WoTLK, choć nie aż tak, jak w TBC. Poczytaj poprzednie strony, pisaliśmy tam o tym.

@alexiej- Ja gram w Hordzie na Burning Blade. Moje postacie to Cronopio (80 Undead warlock) i Wellred (16 Troll druid). Jeżeli postanowisz przerzucić się na stałe na tą jedyną słuszną życiową ścieżkę (przejdziesz do Hordy ;P), to pewnie nie będzie problemu z przyjęciem do gildii, choć oficerem osobiście nie jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kasę na Cata jak i transfer postaci do Hordy mam. Gram Druidem Trolem jak pisałem a przeniosić bym chyba przeniósł Zuzie bo ma 80 lvl :)

Co do pytania o trudność. Z tego co widzę to będzie raczej jak w TBC a nie Wrath ;) Zdenio to odezwij się do Garlash jak możesz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co działo się w instancjach podczas bety będzie w miarę trudno, kiedy to ostatnio kaitowaliście bossa w 5 osobówce? albo podgrzewaliście go żeby zadawać mu zwiększony DMG?

Będzie ciekawie i trudniej koniec z napierdzielaniem byle czego i byle gdzie. Mam tylko nadzieje że Blizzard zarzuci te głupie bossy które chowają co 25%HP lub trzeba się bronić przez x czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie zdobywa się zauważalnie szybciej. Na 15 levelu wybrałem się do RFC, tam nabiłem 16. Z tą samą grupą poszliśmy do Deadmines (która, btw, jest teraz świetna po prostu, bardzo fajne walki z bossami, lepsze niż wiele dungeonów z WoTLK), gdzie nabiłem level 18. Później WC - do levelu 20. Tym sposobem idąc tylko na trzy instancje wbiłem 5 poziomów. Do tego wszystkie questy są do wzięcia wewnątrz instancji, można je też tam oddać, co też ułatwia sprawę.

Bardzo to fajne, tylko, że... nawet za szybkie :P Przez to ominie mnie trochę questów i eksploracji. Bo już mam za wysoki level, żeby się bawić w Azsharze i idę więc do Ashenvale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam się przejść do SFK jego nowa wersja jest całkiem ciekawa będziemy też świadkami kłótni między Undeadem i wysłannikiem Garrosha.

Wczoraj próbowałem zagrać w Plants vs Ghuls jednak lagi jakie były uniemożliwiały mi skończenie 3 fazy questu.

Co ciekawe Blizzard wprowadził open event questy, czyli nigdzie go nie bierzemy załącza się automatycznie po zabiciu moba z czerwonym wykrzyknikiem. Przykładem może być stary przyczółek ally w teran mill.

Blizzard wiedział co robi aż żałuje że nie będę mógł pograć od razu po wejściu Catacylsmu ale zdążę jeszcze mam na niego całe 1,5 roku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem dokładnie określić o ile szybciej :P

Ale na pewno zauważalnie szybciej. Pamiętam przecież, że jeszcze miesiąc temu Shamanem z heirloomami szło mi dłużej. Na wszystko składa się wygodniejsze ułożenie questów i więcej XP za zabijanie mobów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem w Empiku swój egzemplarz i teraz boję się że sklep ten coś nawali... a kurczę, czuje się jakiś "inny" nie stojąc teraz w kolejce pod sprzedawcą licencji do latania. Ech... jak ktoś kiedyś powiedział: "Spanie jest dla noobów", niestety jeszcze mnie inne obowiązki wzywają :/

Oj się będzie jutro działo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju, ja tam poczekam pewno na kuriera do wieczora na swoją edycje kolekcjonerską (szpan petem będzie). Jak wiem, Ultima już dziś wysłała grę. Myślałem może, że na nocną premierę się u nich załapie. Ale raz, mam na rano robotę, dwa, nie miałbym jak wrócić potem : P. Więc trudno, a że kurierzy mnie lubią to zawsze mnie ostatniego odwiedzają (chyba tylko raz po południu przyjechał, tak to kurde stolice muszą objechać, a potem może pojadą do Legionowa).

Ogólnie, gdzie te czasy, kiedy gracz cieszył się z przybycia kuriera, dostawał paczuszkę i sam ją otwierał aby poczuć ten powiew świeżości pudełka DVD i instrukcji. A tak dostajecie maila z kluczem, a potem rozwalone już pudełko z płytą (o ile ktoś się zdecydował) : P. Zazdroszczę, że pogram później? Nie wiem, wiem, że swojej paladynki już w Azeroth przez dzieci na pewno bym nie wykoksał (siedzi już w Outland na 58 poziomie). Latające mounty, koszmar dla graczy, raj dla dzieci, które dowartościowują się gankowaniem graczy z niskim poziomem. Tak, to jest chamskie i dziecinne, niech sobie idioci biją równych siebie. Ostatnio w Felwood nic nie mogłem zrobić, bo tacy "bohaterzy" w trójkę bili osoby z hordy, które nie miały jak się obronić.

No nic no...czekam na swój egzemplarz, ciężko będzie mi teraz wykonać prace do szkoły : P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego frontu? Przyleciał Deathwing i spalił serwery Blizzardu - następna partia informacji o planowanym restarcie zostanie podana w trakcie konferencjii prasowej zaplanowanej w Stormwind :D

Inna sprawa, że Blizz jest jak nasi drogowcy - skąd mieliśmy wiedzieć o tym zainteresowaniu? :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he Arnie do gry można się było zalogować dokładnie o 00:45 xD przy najmniej mi się udało

Oj posypało się realm First xD wczoraj (za nauczenie profesji)

Co do cata ja klucz dostane dzisiaj albo jutro pewnie bardzo się zasmuciłem gdy okazało się że NIE:

Kupie sobie latania w Kalimdorze

Nauczę się archeologi

bez klucza Cata

Kolega z gildji wczoraj po 20 minutach 81lvl nabity (zebrał 25q i oddał po wejściu dodatku ;])

Mamy 2 strefy levelingowe 80-82 ;] Hyjal i Vashii

Zasmucony jestem że sobie nie pozwiedzam Kalimdoru na smoczku ale mówi się nic straconego dzień dwa da radę wytrzymać ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło być pierwszym, który nauczy się Archeologii, żeby zdobyć "Realm First"? Łe, za proste :P

Ja już obadałem gdzie opłaca mi się robić questy - będę levelował tam, skąd będzie mi potrzebna reputacja na enchanty. Czyli Mount Hyjal na początek. Do Vashj'ir wpadnę tylko odblokować instancję i pozwiedzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe lokacje bardzo fajne, na razie tylko zacząłem zwiedzać, wpadłem do Vash odblokować instancję i zdobyć podwodnego moutna, zrobiłem ze trzy questy w Mount Hyjal (gdzie muzyka przygrywa epicka i Alluchy mordują co pięć sekund), za chwilę wracam levelować, żeby jeszcze dziś zdążyć wbić 81. Co mi się pewnie uda... Coś mi się zdaje, że maksymalny level osiągnę jeszcze przed świętami, bo exp nabija się szybciej niż np. w WoTLKu (i to bez rested). Choć może jest to kwestia innego ułożenia questów (bliżej siebie)? Zobaczymy. Postaram się też wybrać na pierwszą instancję, przekonamy się, czy jest trochę trudniej niż w poprzednim dodatku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że Blizzard uwielbia zaskakiwać.

W Twilight Highlands, jest wioska o nazwie "BloodGulch" oraz w niej NPC o imieniu "Grif" Ktoś wie do czego to jest nawiązanie ? Oczywiście że do Red vs Blue. :P Ciekaw jestem co wzięło Blizzarda na stworzenie tej wioski oraz tego NPC ? :D Naoglądali się wszystkich serii RVB ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...