Skocz do zawartości

World of WarCraft+dodatki


Gość kabura

Polecane posty

@Up Faktycznie przed i po pierwszym mentaice było tragicznie, 4x wcieło mi maga na horsmanie. Jednak kiedy to naprawili DC nie zdarzyło mi się ani razu w tej lokacji.

Co do dźwięku, cóż ja gram kompletnie bez ponieważ irytują mnie odgłosy czarów których nijak nie idzie wyłączyć zapuszczając rotacje u paladyna słyszę jeden wielki trzask oraz nie słyszę kolegów na TS. Głupio się tak gra ale idzie się przyzwyczaić.

skill queue trochę dziwnie zrobiony czasem zasłania mi połowę ekranu a czasem nie wiem co mam odpalić. ;]

Cóż reszty nie doświadczyłem na razie, no może poza nameplates które faktycznie bardzo denerwuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@UP eee Chodzisz po Dalaran i ludzi inspektujesz?

Z tego co wiem blizzard Bardzo złościł się na addon GearScore, gdyż każde nacjechanie na innego gracza myszką kończyło się wysłaniem zapytania do serwera o inspect co powodowało niemiłosierne lagi i zostały podobno wprowadzono limity.

po dzisiejszym Mentaince patch 4.0.1a mają zostać naprawione następujące rzeczy.

Using a "/cast!" command no longer disconnects players.

Mousing over objects that generate a cogwheel should no longer cause the client to freeze or disconnect.

Guild Tabards should no longer display on characters not actually wearing the Guild Tabard.

Floating combat text should always appear.

NPC Health Bars/Nameplates are now appearing correctly.

źródło www.mmo-champion.com

Najbardziej cieszy mnie ostatnie :D

@Drayna Faktycznie flymouty po śmierci poruszają się tak wolno że prędzej na piechotę dojdziesz niż dolecisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy będą grali w Cataclysm na zasadzie dobić jak najszybciej do 85 poziomu sporo stracą.

Dlatego mam 2 Mainy (60 i 80) i dwa alty czekające na Cata ale już w Heirloomach :) Mi subskrupcja kończy się 2 listopada i kupię przedłużenie bo Cata kolekcjonerka wpadnie mi w łapki i żalem będzie nie być wtedy już w trybikach zaznajomiony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to komenda /inspect nie działa u osób, które mają lub miały GearScroce addon. Spójrzcie czy macie gdzieś w folderze Interface pozostałości po GSie.

W 4.01a chyba najważniejsza zmiana to ta druga. W końcu Headless Horseman czy battlegroundsy powinny teraz działać poprawnie. Nameplates poprawione - super.

Jednak pozostaje kilka innych wrednych błędów, chociażby ta blokująca się kamera, czasami problemy z guild tab (gdzieś jednak czytałem, że problem występuje głównie przy korzystaniu z EPGP Lootmaster, jednak nie jestem tego w stanie sprawdzić) no i problem z opóźnionym dźwiękiem. Ten ostatni udało mi się w pewien sposób rozwiązać, mianowicie w ustawieniach dźwięku obniżyłem akcelerację do poziomu drugiego. Podczas wczorajszej sesji w Uldum dźwięk nie był opóźniony, wszystko działało ok... Hmm musiałbym się udać do Orgrimmar, tam zawsze jest mnóstwo graczy i masa przeróżnych dźwięków.

Update: niestety obniżenie akceleracji dźwięku nie pomogło. Dźwięk nadal jest opóźniony, przez co gra troszeczkę odpycha. Zastanawiające jest jednak to, że tych problemów nie było przed patchem 4.01. W becie problem ten występuje od początku. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to komenda /inspect nie działa u osób, które mają lub miały GearScroce addon. Spójrzcie czy macie gdzieś w folderze Interface pozostałości po GSie.

Niestety nie zgodzę się z Tobą. Ja nie posiadam takiego addona, jednak też nie mogę co jakiś czas używać tej komendy.

Za to teraz jest bug podczas używania Flying Broom, gdy się z niego zejdzie pokazuje się animacja biegania lub pływania. :laugh: Trochę to śmieszne, lecz strasznie wkur.... Wiele osób z gildii ma taki problem. Ogólnie 4.0.1 przez pierwszy tydzień to nie był patch, tylko jakaś beta. To co się działo na początku - masakra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak: wejdź do katalogu Interface\AddOns i skasuj katalog Blizzard_InspectUI (w sumie to możesz skasować wszystkie katalogi rozpoczynające się od Blizzard_). Być może skasowanie katalogów Cache i ocb załatwi sprawę, jeśli usunięcie Blizzard_InspectUI nie pomoże.

Odnośnie akceleracji dźwięku o której wcześniej pisałem to... działa. :) Co prawda za każdym razem, gdy uruchomi się system, muszę przestawić akcelerację na drugi poziom, ale po czymś takim opóźnienie dźwięku nie występuje nawet w miejscach, gdzie tak na oko znajduje się około 50+ osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...jeszcze nigdy żadna gra nie przyniosła mi tyle emocji co dziś WoW. Krótko mówiąc, chce się pochwalić (choć zdaję sobie z tego, że dziś to już nie wyczyn co pół roku temu), że gildiowo ubiłem Lich Kinga : ). Odkąd dorwałem stałych ludzi i jak doszliśmy do ostatniego bossa w Icc to nie było mowy, że ktoś chce robić od nowa cały raid, bo JP albo itemy. Ale akcja zapowiadała się nieciekawie przy fazach, hunt dostał dc i nie działał mu żaden addon. Potem 1 tak padł i jeden ledwo co utrzymywał się przy życiu. Ale jakimś cudem zjechaliśmy mu do 10% i myślałem, że się popłaczę, że przed Cata doczekałem się zabicia i tytułu The Kingslayer (ale co się na VT działo hehe, wszyscy się darli jak małe dzieci). Szkoda tylko, że patch 4.0.1. jest póki co zrąbany i nie działają żadne filmiki w grze : /. Z YT musiałem sobie obejrzeć zakończenie gry : P.

Jedyny minus był tego, że byliśmy przygotowani do wipowania, aż do 23, a padł o 20:30 (3 próby) i nie mieliśmy potem co ze sobą zrobić.

Teraz mogę na spokojnie czekać na cata, bo czuję się spełniony w WoWie :D. Dodatkowo mogę pomóc innym swoim ziomkom wbić "The Kingslayera", porobić HC ICC i porobić inne raidy jak Ulduar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grę zacząłem grać jakiś miesiąc temu i już po rozpoczęciu grania byłem zachwycony. Wspaniały świat tętniący życiem, NPC, gracze. Wybrałem klasę maga, gdyż jakoś zawsze nimi lubiałem grać. Wspaniałe czary i efekty. Podoba mi się opcja Dunegon i PVP. Ogólnie to polecam każdemu tę grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odstawiłem na chwilę Warlocka 80 (trochę mam mniej czasu na granie, szczególnie na rajdowanie) i wróciłem do levelowania Shamana Dranei (obecnie lvl 63). Przyjemnie się gra tą klasą, szczególnie Elemental mi się podoba. Drugi spec mam Resto, jeszcze nikt mi nigdy w instancji nie zginął, leczy się bardzo fajnie... Aż zbyt łatwo muszę przyznać. Oby później było trudniej :P Obecnie wystarczy, że rzucę Earth Shield, a potem tylko co jakiś czas Healing Surge. Jeżeli grupa ogarnięta. Nudno, ale szybciej znajduję dungeon, niż jako DPs.

Dobiję Szamkiem 80 przed Cata, będę miał dwie postacie. Szkoda, że zrobiłem tą nową w Ally, ale miałem po prostu dosyć dostawania po d**ie w PvP i przewagi liczebnej ;P Może Blizz urządzi darmowe przenosiny z Ally do Hordy w ramach balansu, to się przeniosę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mi się w końcu udało po 2 miesiącach przerwy. Teraz to faktycznie nie wyczyn zwłaszcza z buffem mieliśmy mieszaną grupę część robi już 10HC a część jak ja była na Lishu pierwszy raz. Jednak biorąc pod uwagę stopień trudności walki Ilidian i Kheltash byli dużo trudniejsi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby każda lepsza ekipa go nie ubiła to jakim prawem mogła by się nazywać "lepszą ekipą"?^^

Ja już dzisiaj miałem sobie ładnie odkurzać sprzęt (ach, nie dobrze mi się robi na samą myśl, pewnie pylicy dostanę) a tu we wszystkich sklepach w przeciągu tygodnia zniknęły pre-paidy (i parę innych rzeczy). Nie wiem co to jest, na Halloween ludzie kupują prezenty? o.O Kurdę, nigdy nie uda mi się zdobyć aczika za ten event =/

I może ktoś powiedzieć czy combat rogue zmienił się z tym nowym patchem? Ostatni raz grałem gdy w modzie były stroje t9 z jednym bonusem z t10 oraz gemami na AP/APR (to było jeszcze przed wakacjami). Dużo się od tego czasu zmieniło? I jak wiele będę musiał zapłacić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, i jak to wszystko teraz wygląda z tymi uproszczonymi statystykami? Bo wcześniej po prostu nie wypadało mieć t10 pełnego w combacie, teraz to chyba wszystko odwróciło się do góry nogami :/

I przy okazji składał ktoś kiedyś pre-ordera na gram.pl? Właśnie się zastanawiam czy zamówić tam kolekcjonerkę ale nie wiem czy nie będę przez to z jakieś 2-3 dni do tyłu :<

No i czy trwają jeszcze jakiś eventy i czy Gnomeregan jest już zdobyte? Tak głupio mi było to ominąć... prawie tak jak otwarcie AQ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wow.battlenet.pl/portal/wow/1/845/W...ek_inwazji.html

Kolejny event rozpoczęty. Na razie to tylko pojawienie się kultystów i parę questów, można też zabijać żywiołaki, ale chyba jeszcze w tej fazie nie atakują one miast.

Fajnie, lubię takie rzeczy :P Niedługo sprawdzę osobiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się PP skończył i mam zagwozdkę. Cata w gram.pl (kolektors a co? :D) zamówione i sobie myślę jak tu zorganizować kasę na grę, PP i PP na xbox live na cały rok, bo zaraz wejdą polskie zdrapki i będą 200% ceny normalnej :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdenio. Inwazja żywiołaków nastąpi w trzeciej fazie z tego co czytam na wowpedia.org dodać do tego też że ma być jeszcze czwarta faza o której nic nie wiadomo. Co do tej czwartej fazy myślę że będzie to powrót Deathwinga widoczny w grze, jak robi tour de Azeroth. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robi tour de Azeroth. smile_prosty.gif

Oh noes! Maj gnomes will fall dałn! :D A tak już serio to mam nadal problem co wybrać. PP do WoW czy nie, szczególnie skoro będzie ta inwazja itd. Chciałbym to tym bardziej zobaczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdenio. Inwazja żywiołaków nastąpi w trzeciej fazie z tego co czytam na wowpedia.org dodać do tego też że ma być jeszcze czwarta faza o której nic nie wiadomo. Co do tej czwartej fazy myślę że będzie to powrót Deathwinga widoczny w grze, jak robi tour de Azeroth. :)

Inwazja jako taka już trwa, bo w różnych miejscach pojawiają się tzw. rifty "produkujące" żywiołaki. Zaliczyłem wczoraj achieva polegającego na znalezieniu czterech rodzajów tych bydlaków, trochę mi to zajęło, ale przynajmniej było coś do roboty :P

Podobał mi się chain quest z kultem Twilight. Podszywanie się pod kultystę, bieganie z napisem obwieszczającym koniec świata, wysłuchanie Cho'gala - lubię takie eventy. A będzie tylko ciekawiej i lepiej ;]

BTW - przy okazji eventu można w Stormwind na żywo zobaczyć totemy krasnoludów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...