• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Dyskusje o Grach   22.03.2016

W dziale Dyskusje o Grach obowiązuje przede wszystkim specjalny regulamin działu - KLIK. Nadrzędny jest oczywiście regulamin forum oraz netykieta. Zapraszamy do dyskusji
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
Gość kabura

Diablo (seria)

8011 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Po wpisaniu Leorics dungeons nic ni znalazłem ale znalazłem gameplaye z Halls of Agony które wydają się być zbliżone i nadal zdecydowanie nie mają porównania do tego (w filmiku wsłuchajcie się w odgłosy) :

A, no i żeby nie było że to tylko moje widzimisię.

http://steamcommunity.com/app/238960/discussions/0/648811670529350765/maxresdefault.jpg

Edytowane przez Doman18
0

@aliven To nie jest żadna teoria spiskowa, że developerzy decydują się na taki a nie inny wygląd gry, żeby była dostępna dla jak najszerszego grona odbiorców. 
Może źle się wyraziłem jeżeli chodzi o ta cukierkowość. Kolory w D3 są bardziej pastelowe, przyjemniejsze dla oka niż ostre barwy, które były w D2. Może wpływ na różnicę w odbiorze ma to, że D1 i D2 miały niższą rozdzielczość przez co widoczna była większa pikseloza, a co za tym idzie wszystko było bardziej wyostrzone. Ale sam design świata też ma tutaj dużo do powiedzenia, poprzednie części zwracały się bardziej w stronę dark fantasy (książki w Diablo 1, wszechobecne płonące krzyże i pentagramy) gdzie trójka poszła bardziej w stronę hm... czegoś mniej poważnego? Ciężko to określić, ale całość była bardziej zabawna niż mroczna jak poprzednie części. przykłady - Shen, stałe nagabywanie przez WIELKICH ZŁYCH BOSSÓW (uh jaki to ja jestem zły i to że wyciąłeś w pień moją armię nic nie znaczy, bo mam jeszcze inny plan hehehe) Dużo zmieniła też taka sobie muzyka (w porównaniu do poprzednich części)

1

7 godzin temu, Rennard napisał:

poprzednie części zwracały się bardziej w stronę dark fantasy (książki w Diablo 1, wszechobecne płonące krzyże i pentagramy)

Może dla kogoś to dark fantasy. Dla mnie to takie samo dark jak dzieciaki emo z ostrym makijażem. Takie coś wywołuje u mnie jedynie śmiech politowania. Jasne, jak byłem pacholęciem to mi się podobało, takie mroczne. 

Ciężko to określić, ale całość była bardziej zabawna niż mroczna jak poprzednie części.

Czyli wolisz "lol you are mad king now" z jedynki od wglądu w psychikę Leorica jaki mamy w trójce? 

Niektóre rzeczy sa nietrafione IMO (Maghda) ale klimat jest znacznie lepszy niż w D2. Zresztą dla mnie klimat D2 kończył się wraz ze śmiercią Andariel. Potem było IMO tylko gorzej, poza cinematicami, które były i są genialne. 

W D3 też uważam, że pierwszy akt ma najlepszy klimat. Choć doceniam również piąty akt, czego niestety nie mogłem powiedzieć o Harrogath. 

przykłady - Shen

Zarówno Shen jak i Krzyżak towarzysz mają ciekawszą historię od 3 części Diablo razem wziętych. Robiłeś ich questy do samego końca?

Jeżeli chodzi o gadki to nie zapominajmy o nieśmiertelnym "Ale tu strasznie śmiercią śmierdzi" Barbarzyńcy, gdy wchodził do więzienia w D2, wygłoszone tonem zgorszonej starszej panny. Albo, z furią pięciolatka "Zamkniete!" po kliknięciu na skrzynkę bez klucza. Taki ciężki i poważny klimat. 

Nie grałem nigdy po angielsku w D2 ale w D3 gra zyskała dużo po zmianie języka na angielski. Może to wina dubbingu ale to były czasu Baldursów, gdzie dubbing był lepszy od oryginału. Zanim Blizz się zeszmacił w tej kwestii. 

Fun fact - Diablo po angielsku nie brzmi jak kretyn. 

nagabywanie przez WIELKICH ZŁYCH BOSSÓW

Ja nigdy nie twierdziłem, że fabuła jest dobra w D3. Ja ją wręcz wyśmiewałem. W dwójce była lepsza, ale głównie przez to, że to było coś nowego dla mnie. 

taka sobie muzyka (w porównaniu do poprzednich części)

Szczerze to pamiętam jedynie początkowe takty zaraz po stworzeniu postaci i w menu. 

0

Dla mnie akurat pierwszy akt D2 był raczej nudnawy - szarobure pustkowia i czasem jakieś drzewo czy kamień, ogólnie nic specjalnie się nie dzieje. Już tam wolałem biegi po pustyni w akcie drugim. Ale fakt, akt piąty z przebijaniem się przez fortyfikacje był całkiem, całkiem.

Ja tam jednak obstaję przy tym, że DLA MNIE umiejętności nekromanty nie dają jakichś super fajerwerków, ani też ta horda szkieletów nie wydaje się być specjalnie pożyteczna. Może to kwestia tego, że nadal nabijam poziomy, a nie staram się o skompletowanie zestawu... ale po prawdzie jakoś nie mam serca do D3 po nabiciu maksymalnego poziomu i ukończenia kampanii. Ot, czasem może skoczę pozbierać składniki, ale jakoś mnie nie bawi kombinowanie z zestawami.

0

1 godzinę temu, XanderMorhaime napisał:

Ja tam jednak obstaję przy tym, że DLA MNIE umiejętności nekromanty nie dają jakichś super fajerwerków, ani też ta horda szkieletów nie wydaje się być specjalnie pożyteczna.

Okej. 

1 godzinę temu, XanderMorhaime napisał:

Może to kwestia tego, że nadal nabijam poziomy, a nie staram się o skompletowanie zestawu... ale po prawdzie jakoś nie mam serca do D3 po nabiciu maksymalnego poziomu i ukończenia kampanii.

Dlatego ja czekam na sezon gdzie pierwszy zestaw dostanę za free by się móc zacząć bawić. 

0

To może szybciej byłoby wyfarmić seta z shardów.
Za rifta 65-70 dostaje się już ze 250-300 odłamków.. kilka takich biegów i masz uzbierane ich koło 1000.
A to już pozwoli na wykupienie u kadali kilkunastu elementów armora..
Tylko tak.. trzeba się przemóc i znowu coś pofarmić :)

Opcja z sezonami jest dla leniuszków :) ..... no albo dla osób, które szanują swój czas :)

0

10 godzin temu, AdeKK napisał:

To może szybciej byłoby wyfarmić seta z shardów.

Najszybciej to jest w kostce za upgrade zółtego itemka. Tylko deaths breath leci jak złoto. 

10 godzin temu, AdeKK napisał:

Tylko tak.. trzeba się przemóc i znowu coś pofarmić

Nie znosze farmy dla farmy czy grindu dla grindu. Może to brzmi dziwnie ale dzięki temu lubię sezony. Bo staram się coś wymaksowac od nowa, nową postacią. 

Zresztą necro i tak będę kasował bo bardziej mi się podobają damskie animacje. 

Dodatkowo season challenge są dla mnie motywacją. 

0

Ja z kolei już od gdzieś 3 sezonów mam ich dość, bo nie dość że trzeba wszystko robić na nowo, to właściwie to samo. Nadchodzący sezon 11 odbębnię tak o, dla zasady, bo nic tam ciekawego nie ma. Jakiś wężyk jako zwierzak i jakaś dziwna ramka portretu niezbyt mnie przekonują bym nabijał paragony. Zajmę się moją niesezonową Łowczynią demonów za ten czas. No i planuję zaopatrzyć się w nekromantę, a nim chociaż może trochę pogram na sezonie. Zawsze to coś nowego. No i fajny kolor skrzydeł można upolować dla nekromantów, więc pewnie tym się zajmę.

0

Dostępne jest wydarzenie społecznościowe, które zwiększa zdobywane doświadczenie o 200%. Jak komuś zależy na szybszym nabijaniu paragonów niech skorzysta. Efekt ten będzie się utrzymywał przez weekend.

0

Strasznie mizerny ten bonus. Jakby go dodali na początku sezonu albo nawet troszkę później, to pewnie bym rozważył odpalenie Diabełka. Jednak na ns, to bonusik jest nieduży. 

Jakoś ostatnio straciłem nawet ochotę na kupno Nekromanty, bo mam w co grać, a nie wprowadzają nic na tyle ciekawego, żeby mnie wciągnęło z powrotem.

0

Ja tam trochę pogram. I tak leveluje legendarne klejnoty na rozpacz caldesanna, a przy okazji trochę wpadnie poziomów mistrzowskich, bo na niesezonowej postaci idą jak krew z nosa.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.