Jump to content

SolonyListek

Forumowicze
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

SolonyListek last won the day on November 6 2019

SolonyListek had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutralna

About SolonyListek

 • Rank
  Goblin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przyjemna melodia, w dużej mierze też całość (zwłaszcza gitara), chociaż przyznam, że wokal w refrenie trochę jakby "za dużo, za szybko". 8/10.
 2. Wybaczcie, że tak podbijam znikąd, ale musiałam, uwielbiam ten serial! Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji na seans, gorąco polecam. Niby prosta kreskówka, w dodatku na Disney Channel - no, przecież to nie może wróżyć nic dobrego - a jednak, dzięki geniuszowi jej twórcy, przemycono tu sporo treści, które spokojnie będą bawić widza w każdym wieku. No i ten klimat, muzyka...
 3. Na twoim miejscu brałabym 1080p z 144hz, wtedy wyjdzie dość, że taniej za lepsze parametry (rezygnując z rodzielczości, przekątnej i odświeżania, pójdzie w resztę), to i spokój ducha, że wyrobisz te 144 FPS, a 240 niekoniecznie, przynajmniej nie zjeżdżając mocno z ustawień.
 4. Jak mowa o kryminałach, to ostatnio czytam serię powieści z udziałem Jane Marple, autorstwa Agathy Christie. Nieźle wciągają
 5. W oczekiwaniu najlepiej przeczytać mangę, chociaż sama mam trochę do nadrobienia, to jednak pierwowzór to pierwowzór Nie dziwi mnie też odbiór anime dla części osób jako fajnego dzieła, które się popsuło. Przeczuwałam, że będą takie reakcje, czytając na bieżąco, sporo do przodu względem tego, co było w anime.
 6. Prawie na pewno nie będzie pasował. Prędzej podejdzie coś w stylu Phenom II X6 1100T. Mimo to, moim zdaniem, nie opłaca się inwestować w tę konfigurację, jeżeli celujesz w Far Cry 5. Pomyśl, czy nie lepiej złożyć coś z nową płytą.
 7. Z tyłu głowy często siedzi mi gra, którą dobrze zapamiętałam, ale nie była niczym specjalnym. Mianowicie było to bardzo niskobudżetowa gra RPG z walką turową w stylu JRPG, jej demo znajdowało się w którymś numerze CD-Action, najprawdopodobniej z 2003 roku (lub 2004). Grafika dość minimalistyczna, sterowaliśmy podobnymi do Pac-Mana kulami, po krainie w zielonych odcieniach. Sam bohater był bodajże czerwoną kulą, budząc skojarzenia z Supaplex. Do bohatera dość szybko dołączała inna kula jako towarzysz, a pierwszymi wrogami, albo jednymi z pierwszych, były coś na wzór pirania plantów z uniwersum
 8. Powinna, spełniasz wymagania minimalne. Inna sprawa, że muszą jeszcze dopatchować optymalizację
 9. Również polecam pierwszą i drugą. Obie mają tryb piaskownicy, ale jest słaby, zwłaszcza w pierwszej odsłonie - odwrotnie do wartości samych gier, bo pierwsza jest właśnie najbardziej kultowa. Za to trzecia część poszła mocno w stronę udawania GTA, więc jeśli chcesz coś takiego, to możesz wybrać ją. Tylko te powtarzalne misje
 10. Nie podłączaj tego typu sprzętu do huba, nie poprawi to sytuacji, a prawie na pewno powiększy opóźnienie. Innym rozwiązaniem będzie po prostu opóźnić wszystko inne, tak, by zgrywało się z obrazem kamerki.
 11. Powiedziałabym, że to bug. W sumie nie dziwne, że ruszyło u sąsiada, PC to nie konsola, różnice w konfiguracji jak najbardziej wpływają na działanie gry. Może to był ten jeden moment, gdzie silnik Rockstara nie polubił się z interpretacjami procesora Tak czy siak, dobrze, że zgłosiłeś, może po patchu błąd już ponownie nie wystąpi.
 12. W tej kwestii również się zgadzam, gdy chwalenie Ameryki wejdzie trochę zbyt mocno w tytule, który z założenia miał być neutralny i pokazywać, że wszyscy potrafią być źli, dobrze jest to otwarcie krytykować. Rosjanie w większości części serii dostawali nieźle po głowie w proamerykańskiej propagandzie, wydawanie kolejnej, w której poprzeczkę przesuwa się jeszcze dalej, jest co najmniej niesmaczne.
 13. Standardowo w takim wypadku, wykonałabym wyczyszczenie sterowników grafiki w trybie awaryjnym za pomocą DDU (w nim też wyłączenie automatycznej instalacji tych proponowanych przez Windows), a następnie instalacji najnowszych/sprawdzonych.
 14. Post zaraz pod postem użytkownika SystemShockPl. Już wiesz, dlaczego zniknęły wszystkie kopie
 15. Może źle się wyraziłam, wybacz, miałam na myśli bardziej "wymagać", w kwestii wysokich detali. Pograć w ogóle i na dobrym framerate będzie można na pewno i to dłużej niż 3 lata. A, że RDR2 w określonych rozdzielczościach już dzisiaj nie daje rady nawet na najdroższych sprzętach, gdy jest ustawiony na max, to detal
×
×
 • Create New...